Yorgunluk Sözleri

Yorgunluk sözleri yazımızda yorgunluk ile ilgili sözler, yorgunlukla ilgili kısa sözler, yorgun sözler 2021 ve yorgunluk mesajları bulabilirsiniz.

Yorgunluk Sözleri

Kızgınlığımı geçirebilirim, yorgunluğumu da geçirebilirim ama kırgınlığımı asla geçirmem.

Bugün dünden çok fazla yoruldum. Neden mi? Kanepede yatmaktan, sabahtan akşama televizyon izlemekten, kahve içmekten. Çok zor işim çok.

Kişiyi ne sırtında ne de omzunda taşımış oldukları yorar. Kişiyi asıl yoran tek şey yüreğinde taşımış olduklarından göremediği vefa olmaktadır.

Yoruldum artık bu şekilde yaşamaktan. Her yeni günde yeni dert kederler ile uğraşmaktan fazlasıyla yoruldum.

Aklımda olan yorgunluk duygularımdı. Hep bilmekti benim hayattaki en büyük şansızlığım. Aklım anılar ile yorgunluğumu üretti, uykumdayken bile yalnızlığım yanımdaydı. Anlamadıkları ise sadece duygularımdı.

Anlamlı >sitemli sözler< için tıklayın.

Bizi yoran hayatın ağır şartları değil, halden anlamayacak kişilerin sağır olmalarıdır.

Hayat beni her zaman zor işleri ile meşgul edip yordu fakat sanmasın ki ben şuanda yıkıldım. Bilin ki bendeki bu durum fırtına öncesi sessizliktir.

İnsan bazı zamanlarda yalnızca yorgun olabiliyor. Ne Küs, ne aşık, ne de yalnız..

Bazı zamanlarda yorgun olmaya hakkın bile yoktur. Zafere varana kadar çalışman gerekir. Bazı zamanlarda dinlenmeyi reddetmelisin. Tıpkı sağda ve solda hiç durmayacak olan ok gibi ulaşmak istediğin o hedefe ulaşman gerekir.

Gelme hayat artık benim üstüme. Yoruldum ben senin sorunlarını yaşamaktan, sıkıntılarını çekmekten. Git kendine çok daha eğlenceli birini bul bence bunu başarabilirsin.

Kış havası, yaz baygınlığı, bahar yorgunluğu, sonbahar hüznü derken bahanelerin arkasına sığınıp durduk ve yüzüm hiçbir zaman gülmedi.

Ne kadar hayata karşı kırgın, yorgun ve kızgın olsak da hala yaşamaya devam etmekteyiz.

Herkes kendi hayatını yaşayabilse aslında yorgunluk gibi bir durum olmaz. Yorgunluğumuzun altında yatan asıl sebep, herkesin farklı hayatları yaşamaya çalışmasıdır.

Yorgunluğun geçebilmesi için bir gece sessizlik ve uyuması yeterli olur insana.

Izdırap duyduklarımız yorgunluğun en büyük kısmından ruhtan doğmaktadır. Tamamı ile fiziki olan bu yorgunluk hakikatte çok nadirdir.

Seneler geçtikçe daha fazla yoruluyorum. Yol uzun ve gitmek ile bitmiyor. Günler de gelip geçmekte sadece.

Hayat çok fazla yorucu değil mi? Yemek yiyorken, kaşığı indirip kaldırıyoruz, çay içecekken şeker karıştırıp eritiyoruz. Zaman geçtikçe bunları üst üstte yapmak çok yorucu bir hal alıyor.

Beni bu hayatta yoran ne işim, ne uğraşlarım ne de fiziğimdir. Beni asıl yoran şey senin sözlerin.

Bazı kişilerde para hırsı olur ve onlar yorgunluk nedir bilmez. Ta ki ölünceye kadar. Gecesini gündüzüne katıp paraya boğulanlar orada aç susuz kalacaklardır.

Kadınlar eğer susuyorsa yorulmuşlardır, ama söylemeye başladıklarında dinlenmeye başlarlar.

Boşvermelisiniz çok çalışarak yorgun yaşamayı, az para kazanıp mutlu olarak ölmeyi  bilerek yaşayın.

Çok yorgunum ama bu yorgunluk yalnızca seni görene kadar sürüyor. Senin omzuna yaslanmak, saçlarını okşayabilme ve gözlerine bakabilmek benim yorgunluğumu alıp benden çok uzaklara götürüyor.

Erkek adam akşama kadar çalışıp yorulur, kadın akşama dek çene çalar yorulur.

Sanki artık birbirimize çok fazla yabancıymışız gibi geliyor. Kalbim yorgun artık, sanki birbirimizin hiç olmamışız gibi hissediyorum. Sessiz ve yorgunluğun hakim olduğu.

.

Balkonda oturup sadece gelip geçene söyleniyorum. Yalnızca kızmaktan çok fazla yoruldum.

Yorgunluk ile İlgili Güzel Sözler

Sadece yorgunluk çalışmak ile olmaz. Kişi oturduğu yerden hiç kalkmasa bile yorulabilmektedir. Kafa yorgunluğundaki en büyük neden ise strestir.

Bu yorgun hüzünlü kalbi, benim değilmiş gibi hissediyorum ve birileri görmeden bir yol kenarına bırakasım geliyor.

Karanlık sözler yazıp duruyorum kendi hayatım hakkında. Öyle çok fazla yoruldum ki, dünyayı tanımaktan, birilerine onu anlatmaktan.

Ne güzel seni hatırlayabilmek, bunca kalabalık içerisinde ve yorgunluğumun arasında.

En anlamlı >üzgün sözler< için tıklayın.

Pes etmek, bıkmak, yorulmak, sıkılmak adına artık ne demek istiyorsanız deyin ama ben eskisi gibi bakamıyorum onlara.

Hayatıma katlanmaya gücüm kalmadı artık. Anında biriyle hayatımı takas etmem mümkün. Kendimi yırtılan bir mendil gibi hissetmekteyim. Kalan parçalarımın her biri hırpalanmış ve yırtılmış gibi oluyor.

Kişilerin en verimli olduğu anlar bende tükenmiştim. Her anımı ne yapmam gerektiğini düşünmek ile geçirdiğimden çok çabuk yoruldum. Bana müsaade etmelisiniz artık.

Yorgunum ben karşımdakiler doğruyu söylüyor çok fazla yoruldum. Yaşamaktan da yoruldum, o kadar çok yoruldum ki ölecek bile güce sahip olduğumu düşünmüyorum.

Her gün kalbim sızlıyor artık bu memlekette yaşamak beni çok yordu.

Yalnızlığı ilk önce sevdirdiler ve sonrasında insanlardan yorulduğumuzu anladık.

Yorgunluk kimi zaman iyi olmaktadır. Yorgun biri gıybet ve dedikodu işine giremez, dikkatini yalnızca kendine yöneltecektir. Başkalarının günahları ile avunmaz.

Yorgunum ve bu yorgunluğum biraz yatınca geçecek cinsten değil. Bırak artık, boşver ya şunlarla uğraşmayı modunda. İçindeki acıma, merhamet, kıyamama duygusu bitti artık.

Yorgunluklar birikiyor bir süre. Nereden patlayabileceğini bilemiyorsun ve bazı zamanlar o kadar çok yalnız kalıyorsun ki sığınacak tek bir limanın kalmıyor. Sadece yalnızlığın ve yorgunluğunla baş başa olabiliyorsun.

Artık birilerine bir şeyler anlatmaktan, çabalamaktan çok yoruldum. O kadar çok yoruldum ki adım atmaya, ağzımı açmaya gücüm yok.

Yorgunlukla ilgili güzel sözler paylaştığımız yorgunluk sözleri yazımızın sonuna geldik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat