Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü mesajları 2020 yazımızda eşe romantik yıldönümü mesajları, sevgiliye yıldönümü sözleri, tanışma yıldönünümü mesajı bulabilirsiniz.

Yıldönümü Mesajları

Kalp ritmimi yıllar geçse de değiştiremeyen tek insansın. Hala ilk günkü gibisin içimde. Ömrüm boyunca da hep ol. Beraber geçireceğimiz nice yıllara. İyi ki benimsin…

Ben hiçbir yoldan seninle çıktığım yol kadar emin olmadım. Yol ayrımındaki en güzel kararımdın. Dudaklarımı iyikilere açtırıp, hep gülümsememe sebep oldu. Birlikte yan yana geçireceğimiz nice yılara. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Tekrar dünyaya gelmek gibi bir şansım olsa ve iki nefeslik bir ömrüm olsa onun birinin sana verilmesini isterdim. Bana nefes olduğun, beraber olduğumuz nice yıllara. İyi ki hayatımdasın.

Bir yıldız kaydı ve ben dilek tuttum. Tam da o gün çıktın karşıma. Gökyüzü gibiydin binlerce yıldıza sahiptin. Gözlerimi senden alamamıştım. Yıllar geçti ama ben hala gözlerimi ışıltından alamıyorum. Hayatıma gelişin şanstı diyemem çünkü dünya üzerinde bu kadar şanslı kimseyi görmedim. Allah’tan gelen en güzel hediyeydin. Gelişinle müjdelendim. Şimdi ise sadece şükrünü ettiğim duamsın. İyi ki geldin, hep ol. Nice yıllara gökyüzüm.

Hayallerimi en güzel anılara çevirdin. İki kişinin tek kişi olabileceğini seninle öğrendim ben. Seninle öğrenmek istediğim daha  bir sürü şey var. Birlikte yan yana geçirebileceğimiz bir ömür diliyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Bir bakışıyla beni öldüren, bir bakışıyla da göklere çıkaran başka birini tanımadım. Adınla uyandığım her sabaha şükrediyorum. İyi ki hayatımdasın diğer yarım. Nice yıllar görelim…

Hüznü bir kenara bırakıp mutluluklara açtırdın gözümü. Hayatıma girişinle renk kattın yaşantıma. Karanlıklar aydınlığa kavuştu gelmenle. Sert bir kışın ardından bahar getirdin. Ömrüme hep gökyüzü ol. Daha nice yıllarımız olsun. İyi ki geldin.

Yıllar önce tam da bugündü. Seninle çıktığım yolun hiç bitmemesini ve birlikteliğimizin bir ömür sürmesini dilemiştim. O günden önce dualarımdaydın şimdi ise şükürlerimdesin. Yıllar geçse de sevgin hala ilk günkü gibi.  Yıllar sonra da hala bugünkü gibi olacak. Seni hep seveceğim. Nice yıllara sevgilim.

Allah önce erkeği yarattı sonra onu tamamlayacak olan kadını. Benim senin karşına çıkmam ilahi bir emirden başka bir şey olamazdı. Çünkü sen benimle tamamlandın ben seninle tas tamam oldum. Hayalini dahi kuramadığım bu mükemmel aşkı bana yaşattığın için teşekkür ederim. Hayatımda iyi kilerime neden olan adamım, iyi ki benimsin iyi ki seninim. Yıl dönümümüz kutlu olsun birlikte nice güzel yıllara… www.guzelsozleri.net

Ne güzel şey seni sevmek. Üstelik hala ilk günkü gibi sevgin. Hala ilk günkü gibisin, düşündüğümde içimi ısıtıyorsun. Yıllar önce tuttuğum elini, bir ömür bırakmayacağım. Bir gün bu dünyadan ayrılsam da sevgini yanımda götüreceğim. En güzel kararlılığımsın. Beraber daha nice yıllara hayatım.

Sen geçmişim olduktan sonra geleceğim aşk olurdu. Öyle de oldu. Gelişinle alt üst olan hayatımın hiçbir zaman düzelmesini istemedim. Ellerin ellerimde olduktan sonra üstesinden gelemeyeceğim hiçbir zorluk yok. Ellerimizin birlikte olduğu daha nice yıllara sevgilim.

sen bir şeye dokunduğunda, o şey değişiyor. Bambaşka bir hal alıyor. Bana dokunuşunla, hayatıma gelişinle her şeyi güzelleştirdin. Bir ömür eksik olmasın hayatımda etkin. Beraber geçireceğimiz nice yıllara sevgilim.

Tutulmuş ne kadar dilek, edilmiş ne kadar dua varsa hepsinin aminisin sen. Baharsın ömrüme. Ahiretime cennetsin. Yolu yem yeşil ormana çıkan o karanlık tünelin çıkış noktasısın. Huzurum… daha nice yılları geçirelim beraber, onlarca yıla meydan okusun sevgimiz. İyi ki hayatımdasın.

Şu dünya üzerindeki en güzel gösterme biçimi “eşim” diyerek seni işaret etmek oldu. Hayattaki en güzel seçimimsin sen. En güzel sığınışım, en güzel kendimi adayışım. Daha nice yıllara, yan yana… seni seviyorum.

Bugün seninle dolu doldu geçen 1.yıl sevgilim. İyi ki geldin ömrüme kışın ortasında kalmış kurumuş bir ağaç gibiydim, seninle yeşillendim bahar geldi günlerime.

Canıma can oldun, yoldaşım, hayat arkadaşım hiç bırakma ellerimi, sensiz ben hiç yaşayamam ki. Seni deliler gibi seven bu adam yoluna kurban olsun deli sevdam.

Senin tanıdığım gün, dualarımın kabul olduğu gündü sevgilim. İyi ki varsın, yıldönümümüz kutlu olsun can içim.

İşte bugün nefes almaya başladığım, içimde kelebeklerin uçtuğu, eteklerimde zillerin çaldığı, yüzümde güllerin açtığı bu gündü yani seni tanıdığım gündü sevgilim.

İyi ki geldin hayatıma, nefes oldun, can oldun, huzur verdin hep bana. Yüzümü güldüren, başımı döndüren adam sen hep ol yanımda. Yıldönümünüz kutlu olsun yakışıklı seni çok ama çok seviyorum.

Senden öncemi yok saydım ben, sanki yeniden doğmuş gibi, her güne umutla, aşkla ve sevgiyle uyandım senin sayende aşkım.

Ilık ılık aktın kalbime, aldın aklımı başımdan, sevdanla döndürdün başımı aşkınla yoğurdun her gün. Nede çabuk akmış günler seninle, sanki daha dün gibi ilk kez elini tutuşum, yanağına ilk öpücüğümü konduruşum.

Bana hayat verenim, ömrüme ömür ve huzur katanım, iyi ki benimsin, daha nice güzel yılları hep birlikte görelim el ele aşkla ve sevgiyle…

Zordu bana katlanmak, ama sen direndin, asla vazgeçmeden her gün aşkla ve sevgiyle biraz daha fazla sevdin. İşte bu yüzden vazgeçilmezimsin benim, her ne olursa olsun elimi bırakmayanım hep ama hep destek olanımsın.

Bugün hayatıma girdiğin ilk gün sevgilim, hayatımdaki en değerli, en anlamlı ve en özel gün bugün.

Unutmak mı asla, mıh gibi kazıdım aklıma.

Seni tanıdığım günü unutursam kanım kurusun, aklım gitsin başımdan. Başımın tacı, gönlümün efendisi tekrar hoş geldin dünyama.

Daha seni gördüğüm ilk anda demiştim işte sevebileceğim adam bu diye. Tanıdım seni ve dedim ki sevmek yetmez daha çok sevmeli diye, aradan geçen yıllar beni asla pişman etmedi, çünkü ben sevmekten öteye geçtim, âşık oldum sevgilim.

Hoş geldin ömrüme, umutlarımın kaynağı, kalbimin dayanağı,1.yılımız kutlu olsun ve dilerim ömrümüzde birlikte geçireceğimiz daha nice yıllarımız olsun.

.

Sevmek her zaman gülmek değildi, ağlarken de yanında sadece sen olup ona güç vermekti, işte bizde seninle böyleyiz aşkım, yürüdüğümüz bu yolda sevgiyi de, acıyı da, mutsuzluğu da birlikte göğüslüyor, ellerimizi tutarak aşıyoruz zorlukları.

Hayatıma girdiğin bu 2. Yılımızda dilerim ki yine hep sen ol yanımda, hep sen tut elimi, hep sen bak gözlerime, bir tek sen anla içimden geçeni ve bir tek sen ol yaralarıma merhem. İyi ki varsın her şeyim, meleğim, ruhuma ve kalbime en iyi gelenim.

Elini ilk tuttuğumda nasılsa hislerim aradan geçen 5. Yılda da yine aynı sevgilim. Ben ilk gün ki heyecan ve aşkla bağlıyım sana. İçimi bilenim, halimden anlayanım, özüm, sözüm, can özüm yeniden hoş geldin hayatıma. Seninle 50. Yıllara ulaşabilmek dileğiyle sevgilim seni seven biricik eşin.

Evliliğimizin 3.yılında bana verdiğin hediye paha biçilemez kadınım, aşkımızın meyvesiyle nice güzel yıllara birlikte erelim, hayatın tüm zorluklarını birlikte aşalım, hep huzurlu ve mutlu olalım. Aşığım sana yıl dönümüz kutlu olsun hayatım.

Seni sevmek gökyüzü kadar mavi ve temiz, seni sevmek denizler kadar derin ve öylesine duru. Seni sevmek hep huzur dolu. Huzurum 1.yılımız kutlu olsun, aşkına pervane bu adamı hiç bırakma.

Sevgilinize tanışma yıldönümü, eşinize evlilik yıldönümü mesajları bulup gönderebileceğiniz yıldönümü sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için seni seviyorum sözleri ve aşk sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Paylaş:


  1. 05.03.18 05.03.18 5 Mart 2019

    Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.