Uzun Günaydın Mesajları

Uzun günaydın mesajları yazımızda sevgiliye uzun günaydın sözleri, romantik günaydın mesajları uzun ve 2020 en uzun günaydın sözleri bulabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Günaydın geceleri camdan yansıyıp yüzümü aydınlatan ay ışığım. Hayalimin ötesinde ki aşk kokan, sevda kokan biricik yârim. Günaydın ruhum, günün aydın ve huzurlu olsun kaderimin beni götürdüğü cennetim.

Gecenin ve gündüzün seni kıskandığını bilir misin? Sen huzur içinde uyurken, fark etmeden ruhum yanına uzanır ve izler seni doya doya. Ta ki gün ışıyıp sen o bakmaya kıyamadığım nur gözlerini açana kadar. Günaydın huzurumun ateşi, semaya yükselen en güzel duam.

En umutsuz olduğum anlarda bile bana bakıp içimi ısıtırsın. Heyecandan kalbim yerinden fırlarken bana sımsıkı sarılıp yatıştırırsın. Benim için bu dünya ve kâinatta güzelliğin tek tanımısın. Günaydın sevgilim, kısacık ömrümün sahibi, mütevazı aşkım.

Gönlü geniş, gülünce yüzünde yıldızlar açan güzelliğim. Bahtımın gülen yanı, sen bunları okurken yeni uyanmış olacaksın. Ellerini kalbine götür çünkü ben o an orada olacağım. Günaydın dirilişim.

Bu sabah sen uyanırken, duymasan da senin için yazdığım şiirleri mırıldandım. Ağzımdan dökülen her güzel söze bir çift kanat takıp senin gül yüzünü öpmeye yolladım. Günaydın âşıkların en romantiği, günaydın yüreğimin sevda prensesi.

Yeni günle beraber, o masum bebek yüzünden usulca öpmek, sıcacık tenine dokunmak, ipek saçlarını okşamak gelir içimden. Ben sana doyamıyorum sevgilim. Her sabah uyanırken ve her gece uyurken daha çok âşık oluyorum sana. Günaydın canımın en derin köşesi.

Günün her sabahı, güneş senin yüzün hürmetine açar benim için. Geceleri ise her yıldız, sana gönderdiğim aşk tanelerimdir. Topla yıldızları benim için ve koy kalbine sevgilim. Günaydın, uğruna her şeyden kolayca vazgeçebileceğim kadın.

Her yeni gün, seninle kaderimin seninle yazıldığı özel bir gündür benin için. Gün arşa erince, benim de aşkım göklere yükselir. Aklıma kazanırsın ve öylece orada kalırsın sevgilim Günaydın.

Her gün ilk duam Allahlıma, yarına da seninle uyanabilmek sevdiğim. İçinde senin olmadığın yer, cennet olsa neyleyim. Günaydın, hayatımın aşkı.

Hayatın anlamını senin buğulu gözlerinde bulmuşum. Ben sevgilim, senin dünyaya geldiğin gün hayat bulmuşum. Ellerinin içini öptüğüm yârim günün aydın olsun.

Bugün de elimde ki güzelliklerin değerini anlayarak uyandım uykumdan. Benim hayatımda ki en büyü değer sensin her şeyim. Yeni günün sana yeni umutlar getirmesini diliyorum. Günaydın.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günaydınnnnn diye yazılır. Günüm, güneşim, yeniden başlangıcım, iyi ki uyandın, iyi ki bugün de benim hayatımdasın sevgilim diye okunur.

Telefonuna mesaj geldi, elinde olmadan gülümsüyorsun çünkü benden geldiğini biliyorsun. Bu sabahta aşkım beni unutmadı, günaydın mesajı attı diyorsun kendine. İşte ben de senin bu mutlu halini çok seviyorum aşkım. Yine ve yeniden günaydın sana sevgilim.

Güneş ışıklarına bile direniyor bakışların, fırtınaları bile korkutuyor gülüşün. Günün aydığını anlatıyor gözlerin bana ve ben seninle başlıyorum hayatın her anına. Günaydın can özüm

Benim uyuyan güzelim hadi yeni gün başladı aç gözlerini, bugün yine güne senin sesini duyarak başlamak istiyorum. Günaydın ömrüm.

Uyan deli yüreğim, adamlığın kitabını yazan mert yiğidim. Hadi uyan ve ara beni, sesini çok ama çok özledim. Günaydın erkeğim.

Gönlümde açan en güzel gül, kalbime ışıklarını saçan en güzel yıldız, cennetten yüreğime sürülen en tatlı melek, günaydın sana.

Gözümü açtığım her günü anlamlı kılan sevgilim, uyan artık, gözlerini kapatmayı seni öpeceğim ana sakla. Günaydın aşkım.

Gözlerinin pınarında kendimi kaybettiğim cananım, değil her günüm, her saatim, her dakikam sensiz geçmesin. Kirpiklerine şiirler yazarım, al yanağında ki gamzeden öperim. Günaydın cennetim.

>Sevgiliye günaydın mesajları< yazımızda dikkatinizi çekebilir.

Sen yokken hayat benim için sadece siyah ve beyazdı. Işıklarım sönük ve ruhum her daim karanlıktı. Sonra sen geldin ve gecem gündüze, karanlıklarım aydınlıklara, siyah ve beyazım gökkuşağına döndü. İyi ki geldin bana aşkım günün aydın olsun.

Çiçekleri yaşatan toprak, toprağı yaşatan su, suyu yaşatan oksijen, beni yaşatan ise sadece sensin sevgilim. Senin varlığın benim yaşamımın tek kaynağı. Günaydın ömrümün sahibi

Bir sabah gülüm bir sabah, gözlerini açtığında yeni güne, beni bulacaksın karşında. Seni gecenin karanlığından, sabahın ilk ışıklarına kadar izlediğimi anlayacaksın. Yüzünde anlamsız bir gülümseme belirecek ve bana sımsıkı sarılacaksın. Günaydın sevgilim seni çok özledim.

Ben bir güneş ışığıyım, her sabahyıldızları ve kâinatı dolaşıp, alelacele pencerene, oradan da güzel yüzüne yansıyan. Sen fark etmezsin ama uyanana kadar rahat bırakmam seni, doya doya sıcaklığımla dokunurum tenine. Günaydın aşkların en güzeli.

Günü birlik yaşadığımız bu hayatta, sabahları sesini duyduğumda ya da senden bir mesaj aldığımda ölesiye seviniyorum. Bugün de aşkım benimle, bugünde yaşıyor, bugün de nefes alıyor diyorum ve dünyanın en mutlu insanı oluyorum. Seni çok seviyorum canım, günaydın.

Bugün ve her gün sen doğ günüme, varsın güneş doğmasın.  Seninle beraber uyanayım her güne, varsın bir daha gece olmasın. Günaydın sevgilim, sen benim başımın tacısın.

Her gün hayatın başka bir tadına varıyorum seninle. Ekmeğim, aşımsın gönül hanemde. Doyamam sevgilim uğrunda ölsem de seni sevmelere. Günaydın çehresine kurban olduğum yârim.

Uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Değerlendirin

Yorum yapın