Uzun Aşk Sözleri

Uzun aşk sözleri yazımızda ile sevdiğinizi mutlu edebileceğiniz romantik uzun aşk sözleri 2021, anlamlı uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. 

Uzun Aşk Sözleri

Sen ruhumu dibine kadar umutla dolduran sevdiceğim kapıldım rüzgârına ve geliyorum yağan yağmurlarla bağrına. Kafamı yaslayıp kalbinin ortasına dinliyorum bana olan aşkını, kalbin bir aşk şarkısı çalıyor adeta bana. Dinledikçe yüreğinin atışını, heyecandan kendimden geçiyorum ve seni daha çok sevmeye başlıyorum yüzümde tuhaf bir gülümsemeyle.

Nefesin, nefesimle birleşsin aşkım, ruhunu kapat ruhumun derinliklerine ki dalayım aşkının derin sularına. Kanıma gir, tüm organlarım nasibini alsın senin sevdandan. Şu yağmurda yağan gökkuşağı gibi renkleri açsın bir bir benliğimin ve yüzümün tüm noktalarında umut dolu o gülümseme sonsuz olsun. Seni yaşamak aşkların en güzeli, seni yaşatmak ise mutluluğumun kaynağı ömrümün sahibi

Yaşamak sevgilim, seninle olabilme sanatıdır. Çünkü sen, bu dünyayı bana cennet kılan bir melek gibisin. O içinde kaybolduğum gözlerinle öyle bir bakıyorsun ki, sevdanın nehirlerinde aşkın ile yıkanıyorum. Tenimi, ruhumu temizliyor senin varlığın. Sana âşık olmak, yaratana dua etmek gibi, arındırıyor, ruhumu umutla, inançla, sevgiyle ve her an yeniden doğuyorum.

Toprak bile doyar bazen suya, ben sana doyamam sevgili, ver ellerini kurban olduğum, koklayarak, aşkla öpeyim usul usul. Senin aşkın kalsın hep yanımda sen kal, geri kalan tüm güzellikler gitse de koymaz bana. Avuçlarıma aldığım berrak suyum ol, önce yanaklarıma ve gözlerime, sonra in umut dolu dudaklarıma.

Bir aşığın haykırışıdır bu sana aşkım. Hiç kimse sana benim baktığım gibi bakamaz, hiçbir insan seni benim sevdiğim gibi büyük bir aşkla sevemez. Ben seni önce kendimden, sonra geri kalan her şey den vazgeçerek seviyorum. Sen bu dünyada benim için sevginin tanımı, aşkın vücut bulmuş halisin, sana ve senin beni sevmene ölümüne aşığım.

En güzel şiirleri senin için yazıyorum sevgili. Aşk damlıyor kalemimden duygu yüklü mısralara. Kalbime artık içinde sen olduğu için daha iyi bakıyorum. Gözlerimin içi gülüyor seni her düşlediğimde mutluluktan damlıyor gözyaşlarım dudaklarıma. O ıslak dudaklarımla seni öpüşlerim sadece bu delice aşkımdan sevgilim, umarsızca ve anı yaşayarak.

Sana Kasım ayında âşık oldum sevgilim ama öyle bir aşk tohumu ektin ki kalbime şimdi dört mevsim deliler gibi seviyorum seni, sesini, kokunu ve kalbini. Senin varlığın Allah’ın en büyük armağanıdır bana ve ben bu armağanı yüreğimin aşk odalarında her zaman yaşatıyorum. Hiçbir insanın kalbi, senin kadar saf bir sevgiyle dolu olamaz, o öyle bir sevgi ki aşkım tüm ruhumu temizleyen ve her yanımı senin aşkının kokusu ile saran, benim ruhumu senin ruhun ile bir kılan bir sevgidir.

Çözdükçe daha çok sevdiğim ve bağımlısı olduğum bir bilmece gibisin aşkım. Bir elimde kalemim, diğer elimde sen, acele etmeden, özümseyerek tanıyorum seni. Tanıdıkça sana olan aşkımın ateşi büyüyor yüreğimin derinliklerinde. Kalbimden boğazıma kadar bir sıcaklık çıkıyor. Bütün bedenimi ılık ılık kapladığını hissediyorum, canıma can katıyor seni her dakika biraz daha sevmek, eriyorum aşkınla.

Leyla ile mecnunun aşkına imrenirken, dua ederdim Allaha, böyle bir aşk bulsun beni diye. Şimdi Leyla oldum sevdiğim, aşkının çöllerinde haykırıyorum sevgimi sana, sen ise Mecnunum, çölde ki yem yeşil aşkla dolu vahamsın. Susuzluğumu, açlığımı seninle gideriyorum, senin gölgende serinliyorum ve kalbinde uyuyorum. Soğuk gecelerim de ise üstüme sıcaklığını yorgan diye örtüyorum.

Dibini göremediğim aşk denizimsin. Sen hayatın için yer alan her güzellikten bir parçasın. Parmaklarımın arasından geçen saçlarının kokusuna hayran olduğum aşkım. Hafif bir meltem esintisi gibi geçiyorsun göğsümün ortasından ve ben bu esintilerine aşığım. Adını işlemişim nokta nokta, dövme gibi her yerime, nereye dönsem orada sen varsın, var olduğun her yerde bana aşk aşılarsın.

Hep hayatıma bir anlam yüklemeye çalıştım yaşadığım sürece, ama hep bir yanım boştu ve nedenini anlayamıyordum. Sonra sen çıktın karşıma, gökyüzünden inen bir nur gibi, o boşlukları doldurup, hayatımın tüm karanlık noktalarını aydınlattın. Sevgiyi öğrettin bana ve aşkı doya doya yaşamayı. Senin varlığına canım feda sevgilim, sen benim can suyumsun.

Sen benim cankurtaranım, boğulacaksam eğer, senin aşkının okyanuslarında boğulayım. Bana hayatı bahşeden Allah’ıma şükür seni verdiği için. Sol yanımdan başlayarak, tüm benliğime dolan yârim, saçlarının tek tek teli bile beni hayata bağlamaya yeter. Güldüğünü gördüğümde içimde gül bahçeleri açar sevgilim. Koklamaya, sevmeye, öpmeye doyamam seni.

Romantik Uzun Aşk Sözleri

Romantik uzun aşk sözleri paylaşımımız da romantik uzun aşk mesajları bulabilir bu uzun aşk yazılarını sevdiğinize göndererek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu uzun aşk sözlerini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak ne kadar romantik birisi olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Al yanaklı dünyalar güzeli, mis kokulu sevgilim, başıma taç etmişim seni, bağrıma dökmüşüm kor ateşini, sevdanın külleri sarmış benliğimi. Seninle uyanıyorum her sabah, yüzüme vuran güneş ışıkları gibi mutlu oluyorum seni düşleyerek. Evimin her yeri bana aldığın çiçeklerle bezeli. Her biri senden geldiği için benim için değerli, onları sevgimle suluyorum bana seni anlatmaya devam etsinler diye.

Dağları delemem belki aşkım senin için, delmeye çalışırken bu yolda ömrümü feda edebilecek kadar seviyorum seni. Aşkla öptüğün yüzümü, kıyamıyorum yıkamaya, dudaklarının izi ve kokun silinmesin diye. Buğulu gözlerinden öpüyorum aşkım, seni çok seviyorum.

Mademki bu dünyaya bir defa geliyoruz aşkım. İkimize ait olan bu sevdayı doya doya yaşayalım. Beraber kırışsın ellerimiz, beraber yaşlansın tenimiz, tek yastıkta bir ömrü aşkın kollarında geçirelim doya doya. Üşüyen ellerimi ısıtan sıcacık ellerinin tutkunuyum. Aşk dolu bak gözlerim, seni kendimden daha çok anlıyorum, sana tapıyorum manevi tapınağım.

Gönül dağıma düşen kar tanem, yeşil bozkırlarda filizlenen uzun boyu fidanım. Dudaklarına şarkılar yazdım yârim, her mısrasın da senin ismin var. Gözüm diğer gözümden kıskanır seni, ne yapayım sevmek, âşık olmak böyle bir şeymiş onu bile sende tattım. Avuç içlerinden öpeyim sevgilim, biraz da olsa belki doyarım.

Mutluluk senin adın sevgili, bir kadının hayallerinin ötesinde ki mutluluksun sen.  Beni dünyanın en şanslı kadını yapan o doyulmaz aşkın, aklımı başımdan nasıl almasın? Sen yanımdayken kendimden geçişim ondan. Sevgini içip sarhoş oluşum ondan. Sen kırmızı şarabım boğazımdan inip kalbimi ısıtan. Seni yaşamak hayatın tüm güzelliğini özümsemek gibi benim için.

Allahtan tek dileğim beni çok sevecek deli bir adamdı. Bana kâinatta ki en güzel kalpli, aşk dolu, yakışıklı adamı nasip etti. Seni yaratan rabbe kurban olayım aşkım. Sen benim alın yazım ve kaderimsin, sen bir kadının hayallerinde ki o beyaz atlı prenssin, at beni şimdi arkana ve o beyaz atla dörtnala koşalım, mutluluk ve aşkın kırlarında.

Kadınım, Selvi boylum ve sırma saçlı güzelim. Ah o güneş saçların yok mu? Kokusunda aşkın tutsağı olduğum o saçların. Öpmeye kıyamadığım gözlerini usulca örten tel tel kirpiklerin o gibi saplanmış kalbime. Çıkarma orada kalsın, senden her parçayı ver bende kalsın aşkım. Gecelerimin ve gündüzlerimin nadide çiçeği, sana tapıyorum, seni çılgınlar gibi seviyorum.

Bir kadın daha ne isteyebilir ki aşkım. Seninle olduğum her an kendimi dünyanın en özgür kadını olarak hissediyorum. Sanki senin için doğmuş gibiyim. Senden öncesi yok, hiç yaşamamışım hatta nefes almamışım gibi hissediyorum kendimi. Yaşamamın sebebi, mücadelemin sebebi, sabrımın ve şükrümün karşılığısın sevgili.

Toprak bile doyar bazen suya, ben sana doyamam sevgili, ver ellerini kurban olduğum, koklayarak, aşkla öpeyim usul usul. Senin aşkın kalsın hep yanımda sen kal, geri kalan tüm güzellikler gitse de koymaz bana. Avuçlarıma aldığım berrak suyum ol, önce yanaklarıma ve gözlerime, sonra in umut dolu dudaklarıma.

Uzun aşk sözleri paylaştığımız yazımızın sonuna geldik sevgiliye daha fazla uzun mesajlar için sevgiliye uzun mesajlar ve aşk sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

.

4 Yorum

 1. lina mertoglu lina mertoglu 26 Şubat 2019

  guzelll

 2. Anonim Anonim 9 Kasım 2019

  anlamadım

 3. Anonim Anonim 18 Kasım 2019

  çok.güzel.olmuş.ben.çok.beyendim.inşalah.böyle.bi.aşk.banada.kısmet.olur.
  İNŞALLAH.ALAH.HERKEZE.BÖYLE.BİR.AŞK.NASİP.EDER

  AMİNN.

 4. fatma gökçek fatma gökçek 23 Aralık 2019

  benim adım sizi çok beyeniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat