Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

Sevgiliye yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye yıldönümü gibi özel bir günde gönderebileceğiniz romantik yıldönümü mesajları ve yıldönümü sözleri bulabilirsiniz. Bu sözleri sevgiliye göndererek onu mutlu edebilir gönlünü çalabilirsiniz.

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

En romantik yıldönümü mesajlarını söyleyerek senin ayaklarını yerden kesmek isterdim.  Ama sözlerden çok yaşadığımız o güzel yılların anısını aynı anda hissetmek, binlerce kelimeden çok daha fazla şeyler uyandırıyor ikimizin içinde biliyorum. Yıllar geçtikçe kelimeler yerlerini sadece bir tebessümle ifade edilebilecek hatıralara dönüştürüyor. İşte bir tanem bunun adına gerçek aşk deniliyor.

Harika bir kadına sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayatımı tamamlayan bir kadına. Günlerimi yaşamaya, sabahları uyanmaya değer yapan bir kadın sahip olduğum. İşte ya da uzaklarda olsam da biliyorum sen benimlesin. Duyduğum her şarkı seni bana hatırlatıyor. Onun bestesinde gözlerinin güzel rengini görür gibi olup, dalıp gidiyorum. Bunca güzel yılları benimle yaşamaya değer bulduğun için şükrediyorum. Nice birlikte geçireceğimiz yıl dönümlerini diliyorum.

 Bu gün bana Tanrı’nın beni gerçekten sevdiğini hatırlatıyor çünkü bana dünyanın en harika insanını verdi ve hayatımı paylaşacak, dertlerime, sevinçlerime ortak olacak  eşim olacak bu harika insanı seçme şansını bahşetti. Her zaman minnettar olacağım. Mutlu Yıl dönümleri bir tanem. Her güne seninle olan aşkımızı yazmak için Tanrı’m bize uzun ömürler versin.

Yıldönümümüz bana aşkın bürünebileceği, en güzel halleri hatırlatıyor. Birisi var ki, beni seviyor, destek oluyor. Yılların acılarına katlanma ve tatlı anlarına beraberce paylaşarak değerine değer katma gücü veriyor.  Her zaman yanımda ol. Bir yılda 365 gün seninle olmak ve yıl dönümümüzü kutlamak, aşkın bana en güzel haliyle, kendini senin gözlerinde ve gülümsemende tekrar tekrar hatırlatıyor. Daha ne kadar şanslı olabilirim ki? Seni her şeyden çok seviyor ve yıl dönümümüzü kutluyorum.

Seninleyken hissettiğim huzur ve sevginin yeri hiçbir şeyle asla doldurulamaz ve hiçbir şeyle mukayese dahi edilemez. Özveri, sevgi ve sabır, bizim ilişkimizin en değerli parçalarıdır ve asla birbirlerinden ayrılamazlar. Tıpkı senin ve benim birbirimizden ayrılamayacağımız gibi. Biz artık bir bütünün iki yarısı, bir hikâyenin aynı sayfalarda gezinen iki kahramanıyız. Bu hikâyeyi seninle yazmak ve yaşamaktan güzel hiçbir şey olmaz. Her yıl dönümümüzde ne kadar şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum. Eminim sen de benim için aynı düşünceleri paylaşıyorsun. Nice Yıl dönümleri bir tanem. Seni çok seviyorum.

Her zaman ilham kaynağım oldun sen. Kendimi gerçekten yaşıyor hissetmemin sebebi sensin. Sadece hayatımı tamamlamadın sen aynı zamanda bana ben olabilmenin gücünü de verdin. Sen olmasaydın hayatımda bu kadar cesur kararlar alamaz ve ileriye dönük adımlar atamazdım. İçimdeki potansiyeli ortaya çıkaran sensin. Beni daha iyi ve mutlu bir insan yaptım aşkım. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Ama şunu unutma sadece yılda bir kez değil sana olan minnettarlığım, Tanrı’nın yarattığı her günle dudaklarımda adın. Seni sonsuza kadar seveceğime söz veriyorum. Mutlu yıl dönümleri!

Uzun yıllar geçti ama aşkımız asla yaşlanmadı. O, bizi birbirimize çeken mükemmel aşk,  artık geçmiş günlerin toyluğunda değil bugünlerimizde, yaşadığımız günlerin olgunluğunda. Yaşadığımız bunca acı, tatlı olaya ve birbirimize nasıl destek verdiğimize,  bugünlere yine birlikte, el ele geldiğimize şahit. Kısaca bizi birbirimizle tanıştıran aşk, şimdi zamanın zorlu yollarından gelmiş, tatlı yorgunluğuyla yüzümüzde almış yerini ve bizim birbirimize bakarken gülen gözlerimize yerleştirmiş ışığını. Mutlu yıl dönümleri bir tanecik hayat arkadaşım. Aşkın derin izlerini yüzlerimizde görmenin tadını birlikte çıkarabildiğim hayat yolculuğu arkadaşım.

Hiçbir şey asla yenemez aşkının mucizelerini günümü aydınlatan sevgilim. Benim olduğunu bilmek beni o kadar iyi hissettiriyor ki, her şeyin üstesinden gelebileceğime olan inancım daha da yükseliyor kalbimde.

 Zor zamanlardan geçtik. Mükemmel bir eş olamadım belki ama seni gözlemleyerek ve sana layık olmak için bu yolda çok çabaladım. Biliyorum beni sevmeye devam ediyor, bana inanıyorsun. Bunun için her zaman minnettar olacağım. Karşılığında seni sevmeye devam edeceğim ve mükemmel bir eş olmaya çalışmaktan vazgeçmeyeceğim. Mutlu Yıldönümleri beni sevmeye ve bana destek olmaya devam eden bir tanem.

Kimse beni seninle geçen yıllarım kadar mutlu edemez. Yaptığım tüm hataların bedelini ödedim ve Tanrı senin gibi bir insanla ödüllendirdi beni. Çektiğim sıkıntılara şimdi şükrediyorum. Ödediğim bedellerin boşa gitmediğini biliyorum. Çünkü sen varsın yanımda. Bunca yıl benim kusurlarımı düzelttin. Sana layık biri olmaya çalıştım. Bazen başardım bazen başaramadım biliyorum ama her yıl, bugün iyi ki var hayatımda dediğim insana sarılıyorum ve onunla yıl dönümümüzü kutluyorum ya. İşte bu mutlulukta yeter bana. Nice mutlu yıl dönümleri sevgilim. Tüm bu yıllar boyunca eşin olmak benim için bir onurdu

Sevgiliye gönderebileceğiniz yıldönümü mesajlarını paylaştığımız sevgiliye yıldönümü mesajları yazımızı burada noktalandırıyoruz, daha fazla yıldönümü mesajları için yıldönümü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz. Sevgiliye özel günlerde göndereceğiniz aşk sözleri de onu mutlu edecektir sitemizdeki sevgiliye gönderebileceğiniz aşk sözleri için tıklayın.

.
Paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.