Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye romantik uzun sözler 2023 ve hiç duyulmamış uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Merhaba sevgilim, bugün günlerden Pazartesi, seni sevmeye devam ettiğim haftanın ilk günü. O güzel gözlerinin bana baktığı halini hatırladıkça seviniyorum, hele sarıldığın, sürekli yanımda durduğun zamanları düşündükçe mutluluktan eriyorum. Her bir buluşma günü bayram sevinci gibi geçiyor benim için. Anı topluyorum buluştuğumuz günlerden, bir sonraki buluşmaya kadar hatırlayıp beni sevindirsin diye kenarda tutuyorum. Öyle de oluyor zaten, seninle geçirdiğim her saniye altın değerinde. Çok şanslı biriyim ben, iyi ki seni seviyorum.

Hikâyemizin geri kalanı çok basit hemen anlatayım: ellerini hiç bırakmayacağım, her zorluğun üstesinden beraber geleceğiz, sen bana o meşhur tuzlu kahveyi yapacaksın ve ben höpürdeterek içeceğim, tuzlu kahve normalde lezzetli olmasa da keyif alarak içeceğim. Neden mi? Çünkü o gün sana resmi olarak kavuşmamın ilk uğurlu günü olacak. Birlikteliğimizi simgeleyen yüzükler takacağız, hiç çıkartmamak üzere. Sonrası da su gibi geçecek zaten. Hayatım boyunca yanımda olacaksın, bize benzeyen çocuklarımız olacak ve hatırlamakta bile zorlandığımız çok sayıda güzel anılar toplayacağız.

>Sevgiliye güzel sözler< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Uyurken nasıl gözüktüğünü görmek isterim. Yüzünün kıvrımını, kirpiklerinin yüzüne düşen gölgesini, kaşlarının ne zaman çatıldığını, uyku sırasında konuştuğun anları, fark etmeden bana sarıldığın zamanlarını, üşüyüp ayaklarını toplayışını, dudak şeklini hafızama atmayı, korkup mırıldandığında sana sarılıp sakinleştirdiğim o anları ezberlemek istiyorum. Dahası öperek uyandırdığımda, ilk beni gördüğündeki tepkini her şeyden çok merak ediyorum.

Bir hayat kurmalıyız seninle. Sevgili olmaktan bahsetmiyorum, aynı anahtarlarımızın olduğu, kendi isteğimize göre alışveriş yaptığımız, kâh oyun oynayabileceğimiz kâh doyasıya öpüşebileceğimiz bir ev. Evlenirsek eğer; her sabah seni ben kaldırırım özenle öpe koklaya, sana yemekler pişirir sürprizler yaparım. Uzak kaldığımız bu anıları yaşamadığımız her saniye hayatımdan çalınıyormuş gibi hissediyorum.  Sana uzak olmak zor, yakınında olup her an sevginin tadını çıkarmalıyım. Oh be demeliyim iyi ki benimle. Çok uzak hayaller değil bir evet kelimesine bakar sevgilim.

Öyle çok seviyorum ki seni; her an ellerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; çöldeki kum tanelerinin sayısı kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; bir annenin bebeğini sevdiği kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sonsuzlukta uçan bulutun özgürlüğü kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; hiç ayrılmak isteyecek kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sevgimin boyutunun üç dünyaya sığacağını düşünecek kadar çooook seviyorum.

Buluştuğumuz ilk gün yani sana kavuştuğum günü daha dün gibi hatırlarım. Utangaçlıktan pembeleşen yanakların vardı. Benimse ‘ne konu açsam da daha iyi tanısam’ telaşımı hatırladıkça hala terleyen ellerim var. Sıcak tutsun diye giydiğin kazağın ne kadarda yakışmıştı sana. Yıllar sonra aynı kazağı aynı şekilde yakıştırıyorum. Bazı şeyler hiç değişmiyor, kazak falan bahane aslında, asıl olan benim sana karşı sevgim hala ilk günkü gibi taptaze. www.guzelsozleri.net

Sevgiliye Romantik Uzun Mesajlar

Nerden bilebilirdim sevgimin boyumu aşacağını? Beni böylesine çok seven adamı, ne çok sevecekmişim meğer. Sevgilim, canımın en kıymetlisi, bana değer veren, kendimden çok değer verdiğim adam, uğurum, asıl olan şey seni hayatım boyunca yanımda görmek istememdir.

Ey güzel kadın! Ne yaptın bana böyle? Yollarına ömrümü serecek kadar çok seviyorum seni. Sana duyduğum bu aşk her şeyin üzerinde. Mesela her kötü kahramanı yenecek gücü hissediyorum kendimde. Sen hikâyedeki güzel prenses, bende sana deli divana olan senin için tüm kaleleri yerle bir edecek olan adamım. Bir dileğinle her şeyi ayağına sererim.

Bütün yollar sana çıkıyor, film izlesem içinde sen varsın, güneş açsa sen üşümüşsündür diye bulutlar yok olmuştur, kitap okusam seni anlatıyor, arılar bugün senin için bal yaptı, ben senin için yaratıldım, kalbim senin için atıyor, dünya senin için dönüyor. Bütün yollar aşktan geçiyor görüyor musun? Tüm dünyam senin üzerine kurulu, sen yoksan bende yokum, seni seviyorum.

Öyle güzel gözlerin var ki, anlatımı tarifsiz. Bana bakarken büyük parlak bir hal alıyorlar, yakıp kavuruyor içimi. Neden seni sevmem gerektiğinin bir kanıtı sanki. Hem senden başka kimsede bu gözler yakışmazmış gibi geliyor, tek sana özel bir renkmiş gibi hissediyorum, hoş benim için tek sen varsın başka göze bakmam ya zaten orası ayrı. Sözün özü; ben bu gözlere vurgunum, bakışımı almamaktan çok içimi susturamıyorum bana güzel baktıkları için.

Hoş geldin be kadın, gönlüme teşrif edeli 420 gün oldu. İyi ki geldin bu gönle. Sarhoş ettin bedenimi. Sen geldin diye kavuştu bulutlar, açtı çiçekler, şarkı söyler durur kuşlar, parladı yıldızlar, yeryüzündeki cennetimsin, dünyaya armağansın adeta. Çünkü tüm dünya senin gelişinle aydınlandı, her yıl varlığın sevinçle anılır. İyi ki gitmedin ayrıca. Sen gidersen yıkılırım ben. Havam kararır, kuşlar ölür, çiçekler solar ve tüm inşa ettiğim güzel duygularım hüsran olur. Sensiz hiç olmuyor buralar, benden hiç gitme sevgilim, hep hayatımda ol, senin için hep iyi ki diyeyim, sonsuza dek mutlu edelim birbirimizi.

Sana daha önce kaç kez Seni Seviyorum demiştim? Bu öyle bir kelime ki büyülü sanki. Ağızdan çıktığı anda her iki kişiyi de hipnotize eder, etkisi altına alır. Kötü düşünceler silinir gider akıldan. Akılda kalan sadece sevgi olur, aşkımızı tazeler durur. Akılında kalan sadece ben ve sevgim olsun diye sürekli seni seviyorum demenin keyfini çıkartıyorum ve diyorum ki: seni çok seviyorum.

Seninle olduktan sonra çok değiştim ben.  Artık her şeye sinirlenmiyorum mesela, beklemeyi öğrendim, biraz uzak kaldığında bile özlemin ne demek olduğunu öğrendim, çok daha sevgi dolu hale geldim, olumsuz yönlerimden uzaklaştım, daha pozitifim, aşkın nasıl iliklerine kadar hissedilebileceğini öğrendim, uzak kalmanın acı verici ve yakın olmanın da harika bir şey olduğunu öğrendim mesela.

Tüm dünya karşımda dursa, dağlar denizlere karışsa, insanlar savaş ilan etse bizi ayırmak için, ben dimdik karşılarına çıkarım sevgilim. Hiç kimse ve hiçbir güç beni bu güzellikten ayıracak cesarete sahip olamaz. Sen benim elimi tuttuktan sonra her kötü şeyin üstesinden geliriz biz. Sevgi her şeyin üstünde ve sen kalbimin tam ortasındasın.

Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Otobüste, metroda, hastanede, işyerinde, gezilen alanlarda, nereyi sayarsan say milyonlarca insan gördüm bugüne kadar. Ama hiçbiri bir sen değildi. Hiç biri senin güzelliğine erişmeyi bırak yanına bile yaklaşamazlar. Sen gibi güzel bakmadıkları gibi sen kadar güzelde gülmüyorlar. Onları tanımıyorum ama eminim kimse senin kadar sevecen de değildirler. Kalbimi sevgiyle ısıtan bir tek sen varsın ve milyonlarsa insanın erişemeyeceği yerdesin. Bunu nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama sana çok bağlıyım ve inan seni çok seviyorum.

Benim güzel kadınım, benim gözümde nasılsın biliyor musun? Çizgi filmlerdeki gibi parlak saçların, elmayı andıran al al yanakların, gülerken ortaya çıkan mutluluğun, hoşuma giden güzel gözlerin, baktıkça mutlu eden dudakların, tutmaktan keyif aldığım yumuşacık ellerin, kalbimi sıcacık yapan kocaman bir sevgin var. Güzel huylarına değinmiyorum bile onlar apayrı harikalar. Ben seni böyle tanıdım böyle sevdim, yüreğime yer etti her ayrıntın.

Yaşama sebebim, gözlerimi kapatıyorum hemen yüzün geliyor gözlerimin önüne. Gözlerin, bana bakışın, gülümseyişin, konuşurken yaptığın tatlı mimikler. Sonra saçlarının şekli, havalı havalı geriye atışların geliyor bir de. Her ayrıntın hafızama kaydolmuş adeta. Şerit gibi geçiyor gözlerimin önünden. Belki seni senden daha çok tanıyorumdur, o kadar çok izlemişliğim var ki onlar boşuna değil, yüzünün her ayrıntısını silinmemek üzere kafama kazımak istediğimdendir. Hafızamdaki en güzel görüntüler onlar.

Sen bir kuşsun sevgilim. Küçük ürkek bir kuş. Avucumun içinde tutuyorum seni. Narince seviyorum, usulca ve ürkütmeden olabildiğince fazla sevmeye çalışıyorum; varım yoğum sensin çünkü. Avcumu açsam uçup gideceksin diye korkudan sımsıkı sarıyorum küçük bedenini.

Milletin aşk aşk diye etrafta deli divane olup, arayıp bulamadıklarını, ben buldum. Sen benim görüp görebileceğim, yaşayıp yaşayabileceğim en harika şeysin. Herkes ruh eşini seneler geçse de bulamazken, ben sana en güzel zamanda rastladım, hem de hiç beklemediğim bir anda açtın yüreğimin kapılarını. İşte o gün açıldı kapanmamak üzere. Sevgim seni gördüğüm günden kat kat fazla şimdi, yüreğim beni utandırmasın diye her yeni günde daha fazla sevmeye gayret ediyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Sevince insanın gözü de gönlü de kapanıyor adeta. Diyor ki gönül “çok harika biri var hayatımda ve ben dışarıya tamamen kapalıyım”, işte o zaman mutluluğun gerçek formülü bulunmuş olur. Ne birini görür gör, ne birini sever yürek, ne de dışarıyı algılarsın. İşte benimde aynen bu şekilde oldu. Varsa yoksa içim dışım sensin, ben tamamen sen doluyum. Seni öylesine çok seviyorum işte.

Senden uzak olmak çok zor sevdiceğim, kastettiğim yollar ve yıllar değil, seni bir gün bile görmesem özlerim hemencecik. Çünkü kalbim senden uzak olmayı tercih etmiyor daha ağır atmaya başlıyor. Oysa seninleyken öyle mi? Adeta hızlı atmasından dolayı yoruluyor, sürekli birlikte olmak birlikte uyumak istiyor. Bu sebeple beni de kalbimi de yalnız bırakma, hep dibimizde ol.

Canımın en içi, sen benim başıma gelip gelebilecek en harika şeysin. Bu tattığım saf duygu içimi sarıp sıcacık yapıyor. Beni kendi karanlığımdan çekip çıkardın, gökkuşağını gördüm, yüzünün temizliğine şahit oldum. Kalbini tanıdım ki iyi ki tanımışım, ben dünyadaki en şanslı insan olabilirim. O kalbi sahiplendim sevdim sakladım geri vermemek üzere. Bu duyguyu nasıl tarif etsem bilemiyorum ama şöyle örnek verebilirim; çöl sıcaklarında buz gibi su bulmuşsun gibi, kaybetmekten korkarak ve her sevdiğin saniyenin tadını çıkartarak seviyorum. İyi ki ve iyi ki varsın aşk.

Sevgiliye Uzun Sözler

Hayatımın anlamı seninle bir ömür geçireceğim için sabırsızlanıyorum. Her zaman yanında olmalıyım senin. Üzüldüğünde sarmalı üzüldüğün şeyi engellemeli, sevindiğinde sevincine şahit olmalıyım. Heyecanını paylaşmalı, ortak anı biriktirmeliyiz. Ellerimiz ayrılmamalı kalplerimiz hep bir atmalı. Akrabalarımıza beraber gezmeli, dostlarımızla kahve keyifleri yapmalıyız. Akşamları doya doya sohbet etmeli seni enine boyuna tanımalıyım. Daha geçireceğimiz çok zaman ve içeceğimiz çok kahve var. Sen kendini hazırla : )

Düşünsene sevgilim, yıllar yıllar sonra seninle hiç konuşmuyoruz, birbirimizden uzakta oturup başkalarıyla evliyiz ve farklı hayatlarımız var. Her gün ne yaptığımı bilmiyorsun mesela. Bende senin nelerden hoşlandığını unutmuşum. Ne kadar fena olurdu, yazarken bile kalbim sıkıştı. Sana olan sevgim o kadar devasa ki ayrı kalma fikri bile hoş değil. Bu kötü şeylerin olmaması için beraber taktığımız yüzüklerimizin olması ve bana katlanma sabrın olmalı. Buna hazırsan hadi evlenelim seni başkasına kaptıramam.

Seni seviyorum hayatım. Sevebileceğim en iyi şekilde sevmeye gayret ediyorum. Bir parça sevmeyen yanım kalmasın istiyorum. Seni sevmeyi atladığım bir saniye bile kalmamalı. Her gün bizim günümüz olmalı; güzel Sevgi Günümüz. Kastettiğim 14 Şubat falan değil, o herkesin günü. Bizim için her gün 14 Şubat tadında duygu dolu geçmeli ama sadece bize özel olmalı. Sevdiğimi sürekli söylemeliyim, söylemediğimde kızabilirsin bile çünkü seni bu keyiften mahrum etmemeliyim. İyi ki sevdiğim sensin ve söz veriyorum sonsuza kadar seveceğim.

Ömrüm, sen benim hayat arkadaşımsın, sırdaşımsın, dostumsun, iyi yanım, en huzurlu zamanlarımı geçirdiğim insansın. Seninle her şeyimi paylaşabilirim, hayatım gibi. Seninle hayatlarımızı paylaşmayı, anılarımızın olmasını, el ele birlikte yürüdüğümüz bir yolun olmasını öyle çok istiyorum ki. Tüm zamanlarım seninle geçsin, kahvaltıya beni sen ve kızımız beraber uyandırın istiyorum. Galata kulesine ilk kez beraber çıkalım ve rivayeti gerçekleştirelim istiyorum. Hayallerimde ve yarınlarımda yanımda olmanı canımdan çok istiyorum. Ve seni çok seviyorum.

Benim için dünyada insanlar ikiye ayrılır; sen ve diğerleri. Senden gerisi boştur benim için. Kimse olmasa tek sen olsan hayatımı sürdürürüm ben. Çünkü benim dünyam senden ibaret. Kimseye ihtiyacım yok sevgilim, senden başka.  Ellerin diyorum ellerin benim tutunacak tek dalım, olmasan eksik olurum o yüzden tek sen ol yeter de artar bana.

Sevgiliye Uzun Yazılar

Her yeni güne tekrar başlıyoruz ömrüm. Ama bana sorarsan o gün sadece doğmaktan ibaret değil. Benim için gün hayatımın anlamını yani seni sevme zamanının verildiği bir fırsat daha. Her sabaha tekrar başlıyorum güne ve ilk işim seni sevmek oluyor. Sonra saatler ilerliyor yine seviyorum, sonra daha çok seviyorum. Günlerim hep böyle geçiyor. Anlayacağın günlerim sensiz geçmiyor ve seni sevmediğim bir saniyeye bile tahammülüm yok.

Masallara inanmazdım daha önce, bana hep gerçek dışı gelirdi, yaşanılmazmış gibi düşünürdüm. Ama sonra seni tanıdım fikrim tamamen değişti sevgilim. Şimdi kuşlara bakıyorum farklı ötüyorlar kanatları parlıyor adeta, bulutlar dans eder gibi hareket ediyorlar, şimdi yolda yürümüyorum sanki uçuyorum, sular daha berrak daha tatlı, tüm yollar sana çıkmak için kurulmuş, sevgilim doğaüstü bir karaktermiş gibi muhteşem görünüyor, peri masalından farksız oldu hayatım. İnsan âşık olunca herkes ve her şey güzel geliyormuş göze.  Seni sadece bu yüzden bile çok sevebilirim işte.

Aşk tanem, bana ne güzel bakıyorsun öyle, içim ısınıyor. O güzel gözler bana böyle güzel baktıkça kalbim yerinden çıkıyor adeta. Ama başkasına değil sadece bana böyle bak. Buna ister kıskançlık de ister sahipleniş ama bu gözler tek bana sevgi dolu olmalı, tek beni görmeli. Benim sadece ona baktığım gibi oda tek bana bakmalı.

Ey gönül, neden bu kadar çok seviyorum ben bu adamı dersin? Beni karşılıksız sevdiğinden dolayı mı? Yoksa sonsuza kadar seveceğini bildiğim için mi? Ya da yüz hatlarının beni heyecanlandırmasından mıdır? Peki ya elimi asla bırakmayacakmış gibi sımsıkı tutmasından dolayı mı? Hepsi onu sevmek için bir neden benim için. Sonra hepsi toplanıyor adına aşk deniyor. Hem de ne aşk. Bu adam tam sevilmelik adam, her hareketiyle duruşuyla tavrıyla kendine çekiyor beni. Mıknatısın iki ayrı kutbuymuşuz gibi hissediyorum bazen, çekimi bi o kadar kuvvetli. Ve aynı zamanda hiç ayrılmayacağımıza da inanıyorum. Bu denli birbirine bağlı insanlar uzak kalmamalı, çok sevmeli birbirini.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye gönderip yüzünü güldürebileceğiniz tarzda güzel sözler yayınladık.

Yazıyı Değerlendirin

“Sevgiliye Uzun Mesajlar” üzerine 179 yorum

 1. Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu,öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

  Cevapla
 2. Baharım canım aşkım kurban olduğum ben seni çok seviyorum ben senle öğrendim sevmeyi sevilmeyi senden önce ben mutluluk huzur ne bilmiyordum ben bunları seninle yaşadım aklım fikrim sende attığım adımda baktığım yerde aldığım kokuda duyduğum seste her şeyde sen varsın sen benim herşeyimsin bu can yoluna feda seni çok seviyorum meleğim şuan bana kırgınsın evet çok özür dilerim aşkım affet aşkını seni çok seviyorum ❤️

  Cevapla
 3. Sevdiğini kimse kaybetmek istemez ona sarılmak ister Onu koklamak ister Onun kokusunu kendi montunun Kendi kazağının kendi tişört un Üstüne sindirmek ister Seven insan Seven insan kalbini Gerçekten Öyle bir yere koyar ki Dünyadaki bütün insanlar o kalbe ulaşmak isteseler bile ulaşamazlar Seven insan böyledir be seven insan bekler seven insan gitmez Gitse bile bir gün gelir çünkü o kalbi hala bıraktığın yerdedir Sevmek nedir biliyor musun sen sevmek bi insanın gözlerine baktığında Yani sevdiğinin gözlerine baktığında Gözlerinin onda kalmasıdır Sevmek o uzun süre kalbinin çarpıntılara kapılmasıdır Sevmek gözlerinin yanmasıdır neden Çünkü uykusuz kalmaktır gece Uyumayip Saatlerce onunla konuşmaktır Sırf onun sestonu benim ruhumda yayılsın diye sevmek uykusuz kalkmaktır Sevmek şiirler yazmaktır sevmek satırlara yazdıramıcağın duyguları içinde barındırmaktır Sevmek nedir biliyormusun sonu acı olan birşey öyle bir acıdır ki bu sevmek canın yanar sevmek böyledir kurşundan daha acıdır sevmek oktan daha sivridir düşünürsün düşünürsün ama delirsin sevmek akıllı işi değil giden gelmiyor gelmicek neden gitti diye kendine sorduğunda gelmeyecek olduğunu bildiğin halde bekliyorsun sevmek budur prenses sevmek her kelimeni özenle seçmektir her cümleni özenle seçmektir sırf onu kaybedeceğim diye hayatından vazgeçmek ona adamaktır be sevmek yaa böyledir sevmek hastanedeki doktorların derman olamacağı bir duygudur sevmek öyle bir duygudur ki dünyanın en iyi doktorunu ayaklarımıza getirseler iyileştiremeyeceği bir duygudur sevmek öyle bir duygudur ki dünyayı bize verseler sevdiğimizi kaybedemiceğimiz bir duygudur sevmek ne parayla olur ne mal mülkle olur nede şan şöhret tiple olur sevmek nerdedir biliyormusun şurda(❤️)kalbten seveceksin bi insanı tipi için bi insanı sadece parası için bi insanı sadece arabası için bi insanı malı mülkü için sevmeyeceksin sen ozmn sevmiş olmuyorsun ki sevdiğini zannediyorsun ya para biterse ya mal mülk giderse ya araba hacize giderse ya suratı yanarsa ne yapacaksın sevmek öyle bir duygudur ki eşin yatalak düştüyse afedersin ama onun altından pisliği temizlemeye bilmektir ona kurban olmaktır ona ömür biçmektir sevmek birnevi terzi olmaktır kendini ona dikmektir sevginin en güzel kıyafeti nedir bilirmisin sevginin rengini yoktur sevginin en güzel kıyafeti Yanyana durabilmektir sevgi Budur🖤29.03.2020🔒seni çok seviyorum hatunum biriciğim iyiki varsın iyiki tanımışım seni zeytin gözlüm ponçik yanaklım MATMAZELİM ❤️

  Cevapla
  • Sevgilim,
   Seni tanımak hayatımdaki en büyük mucize. Seninle ne kadar mutlu ve eksiksiz hissettiğimi bilemezsin. Yanımda olduğun düşüncesi bile bana güven veriyor ve varlığın hayatıma yepyeni anlamlar katıyor.
   Sesinin her tonu kulağıma adeta tatlı bir müzik gibi geliyor. Beni uzun süredir yaşadığım uyku halinden uyandıran tatlı hayaller… O güzel gözlerine baktığımda her yeni günü daha özel görüyorum. Büyüleyici sesinin yumuşak tınısı ruhumu sakinleştiriyor. Işıldayan gülüşün tüm endişelerimi yok ediyor ve ben sevgilim, hayatımın geri kalanını bu sevgi bağı içerisinde geçirmek istiyorum. Seninleyken yaşadığım neşeyi hiçbir kelime ifade edemez. Birlikte geçirdiğimiz her gün kendimi daha da güçlenmiş hissediyorum. Seninle olduğum her anda her şey çok doğru geliyor ve kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. İster bu yaşamda ister başka bir yaşamda kalbimde çok özel bir yerin var.
   Kendimi bildim bileli seni sevdim. Sanırım sana ilk söylediğimde benim için ne kadar önemli olduğunu anladım. Hayatım boyunca seni severek yaşamak istiyorum.
   Senin kadar özel biri tarafından sevilmekten çok memnunum. Uzun zamandır kimsenin beni mutlu edemeyeceğini ve seninle tanışana kadar taşa dönmüş kalbimi kazanamayacağını düşündüm. Hayatımı gerçekten değiştirdin ve her gün şükrediyorum senin gibi biri tarafından sevildiğim ve değer verildiğim için. Hayatıma tatlı bir aşk getirdin.
   Seni çok seviyorum. Benim için bu dünyadaki her şeyden çok daha fazlasını ifade ediyorsun. Mucize gibi bir şey, seni buldum ve tatlı aşkını hayatımda tutmak için elimden geleni yapacağım.Seninle paylaştığımız şeyler bir gökkuşağının renklerinden daha güzel ve asla günler içinde solmayacak ya da sadece yağmurda görünmeyecek. Sonumu yeni bir başlangıç ​​yaptın. Seni bu hayat boyunca ve ötesinde seveceğim Güzel Kalpli Adam’ım . Duygularımı anlatacak kelimeler yetersiz kalıyor. Benzersiz duygularla sarmalandım ve bu asla bitmeyecek. Bize çok inanıyorum. Sana ve kendime çok inanıyorum.
   Tüm zamanlar boyunca sahip olduğumuz aşkı deneyimleme şansına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu sonsuza kadar seveceğim ve asla unutmayacağım bir şey.
   Her zaman seni ve bizi düşünen sevgilin.

   Cevapla
 4. Senin için hissettiğim gerçek anlamda koşulsuz bir sevgi. Sadece senin için. Sana olan aşkımı bu şekilde anlatabilirim. Neden ya da nasılı geçiyorum, sadece kalbini aç ve sana karşı hissettiklerimi gönül gözüyle düşün. Nefes aldığım sürece seni seveceğim çünkü sen benim için çok değerlisin. Seni seviyorum sevgilim, hep birlikte olmak umuduyla şunu da bilmeni isterim; Sen benim hayatımdaki tüm karanlığı kaybeden Güneş ışığısın. Sen kurtuluş yolumsun. Senden önce hiç kimseyi bu kadar derin bir tutkuyla sevmedim. Seni söyleyebileceğimden daha çok seviyorum. Sana olan aşkımı hiçbir şey değiştiremez.Seni ilk gördüğümde, güzel yüzün ve büyüleyici gülümsemenden etkilendim.Ama beni asıl etkileyen, kalbinin güzelliğiydi. Kalp güzelliği, bir insanın sahip olabileceği en değerli güzelliktir benim için.ben senin kalpini sevdim sevgili, hiç bıkmadan hiç usanmadan o yüzden Her günün bir diğerinden daha iyi geçmesinin nedeni sensin,Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun canım sevgilim🤍

  Cevapla

Yorum yapın