Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye romantik uzun sözler 2023 ve hiç duyulmamış uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Merhaba sevgilim, bugün günlerden Pazartesi, seni sevmeye devam ettiğim haftanın ilk günü. O güzel gözlerinin bana baktığı halini hatırladıkça seviniyorum, hele sarıldığın, sürekli yanımda durduğun zamanları düşündükçe mutluluktan eriyorum. Her bir buluşma günü bayram sevinci gibi geçiyor benim için. Anı topluyorum buluştuğumuz günlerden, bir sonraki buluşmaya kadar hatırlayıp beni sevindirsin diye kenarda tutuyorum. Öyle de oluyor zaten, seninle geçirdiğim her saniye altın değerinde. Çok şanslı biriyim ben, iyi ki seni seviyorum.

Hikâyemizin geri kalanı çok basit hemen anlatayım: ellerini hiç bırakmayacağım, her zorluğun üstesinden beraber geleceğiz, sen bana o meşhur tuzlu kahveyi yapacaksın ve ben höpürdeterek içeceğim, tuzlu kahve normalde lezzetli olmasa da keyif alarak içeceğim. Neden mi? Çünkü o gün sana resmi olarak kavuşmamın ilk uğurlu günü olacak. Birlikteliğimizi simgeleyen yüzükler takacağız, hiç çıkartmamak üzere. Sonrası da su gibi geçecek zaten. Hayatım boyunca yanımda olacaksın, bize benzeyen çocuklarımız olacak ve hatırlamakta bile zorlandığımız çok sayıda güzel anılar toplayacağız.

>Sevgiliye güzel sözler< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Uyurken nasıl gözüktüğünü görmek isterim. Yüzünün kıvrımını, kirpiklerinin yüzüne düşen gölgesini, kaşlarının ne zaman çatıldığını, uyku sırasında konuştuğun anları, fark etmeden bana sarıldığın zamanlarını, üşüyüp ayaklarını toplayışını, dudak şeklini hafızama atmayı, korkup mırıldandığında sana sarılıp sakinleştirdiğim o anları ezberlemek istiyorum. Dahası öperek uyandırdığımda, ilk beni gördüğündeki tepkini her şeyden çok merak ediyorum.

Bir hayat kurmalıyız seninle. Sevgili olmaktan bahsetmiyorum, aynı anahtarlarımızın olduğu, kendi isteğimize göre alışveriş yaptığımız, kâh oyun oynayabileceğimiz kâh doyasıya öpüşebileceğimiz bir ev. Evlenirsek eğer; her sabah seni ben kaldırırım özenle öpe koklaya, sana yemekler pişirir sürprizler yaparım. Uzak kaldığımız bu anıları yaşamadığımız her saniye hayatımdan çalınıyormuş gibi hissediyorum.  Sana uzak olmak zor, yakınında olup her an sevginin tadını çıkarmalıyım. Oh be demeliyim iyi ki benimle. Çok uzak hayaller değil bir evet kelimesine bakar sevgilim.

Öyle çok seviyorum ki seni; her an ellerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; çöldeki kum tanelerinin sayısı kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; bir annenin bebeğini sevdiği kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sonsuzlukta uçan bulutun özgürlüğü kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; hiç ayrılmak isteyecek kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sevgimin boyutunun üç dünyaya sığacağını düşünecek kadar çooook seviyorum.

Buluştuğumuz ilk gün yani sana kavuştuğum günü daha dün gibi hatırlarım. Utangaçlıktan pembeleşen yanakların vardı. Benimse ‘ne konu açsam da daha iyi tanısam’ telaşımı hatırladıkça hala terleyen ellerim var. Sıcak tutsun diye giydiğin kazağın ne kadarda yakışmıştı sana. Yıllar sonra aynı kazağı aynı şekilde yakıştırıyorum. Bazı şeyler hiç değişmiyor, kazak falan bahane aslında, asıl olan benim sana karşı sevgim hala ilk günkü gibi taptaze. www.guzelsozleri.net

Sevgiliye Romantik Uzun Mesajlar

Nerden bilebilirdim sevgimin boyumu aşacağını? Beni böylesine çok seven adamı, ne çok sevecekmişim meğer. Sevgilim, canımın en kıymetlisi, bana değer veren, kendimden çok değer verdiğim adam, uğurum, asıl olan şey seni hayatım boyunca yanımda görmek istememdir.

Ey güzel kadın! Ne yaptın bana böyle? Yollarına ömrümü serecek kadar çok seviyorum seni. Sana duyduğum bu aşk her şeyin üzerinde. Mesela her kötü kahramanı yenecek gücü hissediyorum kendimde. Sen hikâyedeki güzel prenses, bende sana deli divana olan senin için tüm kaleleri yerle bir edecek olan adamım. Bir dileğinle her şeyi ayağına sererim.

Bütün yollar sana çıkıyor, film izlesem içinde sen varsın, güneş açsa sen üşümüşsündür diye bulutlar yok olmuştur, kitap okusam seni anlatıyor, arılar bugün senin için bal yaptı, ben senin için yaratıldım, kalbim senin için atıyor, dünya senin için dönüyor. Bütün yollar aşktan geçiyor görüyor musun? Tüm dünyam senin üzerine kurulu, sen yoksan bende yokum, seni seviyorum.

Öyle güzel gözlerin var ki, anlatımı tarifsiz. Bana bakarken büyük parlak bir hal alıyorlar, yakıp kavuruyor içimi. Neden seni sevmem gerektiğinin bir kanıtı sanki. Hem senden başka kimsede bu gözler yakışmazmış gibi geliyor, tek sana özel bir renkmiş gibi hissediyorum, hoş benim için tek sen varsın başka göze bakmam ya zaten orası ayrı. Sözün özü; ben bu gözlere vurgunum, bakışımı almamaktan çok içimi susturamıyorum bana güzel baktıkları için.

Hoş geldin be kadın, gönlüme teşrif edeli 420 gün oldu. İyi ki geldin bu gönle. Sarhoş ettin bedenimi. Sen geldin diye kavuştu bulutlar, açtı çiçekler, şarkı söyler durur kuşlar, parladı yıldızlar, yeryüzündeki cennetimsin, dünyaya armağansın adeta. Çünkü tüm dünya senin gelişinle aydınlandı, her yıl varlığın sevinçle anılır. İyi ki gitmedin ayrıca. Sen gidersen yıkılırım ben. Havam kararır, kuşlar ölür, çiçekler solar ve tüm inşa ettiğim güzel duygularım hüsran olur. Sensiz hiç olmuyor buralar, benden hiç gitme sevgilim, hep hayatımda ol, senin için hep iyi ki diyeyim, sonsuza dek mutlu edelim birbirimizi.

Sana daha önce kaç kez Seni Seviyorum demiştim? Bu öyle bir kelime ki büyülü sanki. Ağızdan çıktığı anda her iki kişiyi de hipnotize eder, etkisi altına alır. Kötü düşünceler silinir gider akıldan. Akılda kalan sadece sevgi olur, aşkımızı tazeler durur. Akılında kalan sadece ben ve sevgim olsun diye sürekli seni seviyorum demenin keyfini çıkartıyorum ve diyorum ki: seni çok seviyorum.

Seninle olduktan sonra çok değiştim ben.  Artık her şeye sinirlenmiyorum mesela, beklemeyi öğrendim, biraz uzak kaldığında bile özlemin ne demek olduğunu öğrendim, çok daha sevgi dolu hale geldim, olumsuz yönlerimden uzaklaştım, daha pozitifim, aşkın nasıl iliklerine kadar hissedilebileceğini öğrendim, uzak kalmanın acı verici ve yakın olmanın da harika bir şey olduğunu öğrendim mesela.

Tüm dünya karşımda dursa, dağlar denizlere karışsa, insanlar savaş ilan etse bizi ayırmak için, ben dimdik karşılarına çıkarım sevgilim. Hiç kimse ve hiçbir güç beni bu güzellikten ayıracak cesarete sahip olamaz. Sen benim elimi tuttuktan sonra her kötü şeyin üstesinden geliriz biz. Sevgi her şeyin üstünde ve sen kalbimin tam ortasındasın.

Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Otobüste, metroda, hastanede, işyerinde, gezilen alanlarda, nereyi sayarsan say milyonlarca insan gördüm bugüne kadar. Ama hiçbiri bir sen değildi. Hiç biri senin güzelliğine erişmeyi bırak yanına bile yaklaşamazlar. Sen gibi güzel bakmadıkları gibi sen kadar güzelde gülmüyorlar. Onları tanımıyorum ama eminim kimse senin kadar sevecen de değildirler. Kalbimi sevgiyle ısıtan bir tek sen varsın ve milyonlarsa insanın erişemeyeceği yerdesin. Bunu nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama sana çok bağlıyım ve inan seni çok seviyorum.

Benim güzel kadınım, benim gözümde nasılsın biliyor musun? Çizgi filmlerdeki gibi parlak saçların, elmayı andıran al al yanakların, gülerken ortaya çıkan mutluluğun, hoşuma giden güzel gözlerin, baktıkça mutlu eden dudakların, tutmaktan keyif aldığım yumuşacık ellerin, kalbimi sıcacık yapan kocaman bir sevgin var. Güzel huylarına değinmiyorum bile onlar apayrı harikalar. Ben seni böyle tanıdım böyle sevdim, yüreğime yer etti her ayrıntın.

Yaşama sebebim, gözlerimi kapatıyorum hemen yüzün geliyor gözlerimin önüne. Gözlerin, bana bakışın, gülümseyişin, konuşurken yaptığın tatlı mimikler. Sonra saçlarının şekli, havalı havalı geriye atışların geliyor bir de. Her ayrıntın hafızama kaydolmuş adeta. Şerit gibi geçiyor gözlerimin önünden. Belki seni senden daha çok tanıyorumdur, o kadar çok izlemişliğim var ki onlar boşuna değil, yüzünün her ayrıntısını silinmemek üzere kafama kazımak istediğimdendir. Hafızamdaki en güzel görüntüler onlar.

Sen bir kuşsun sevgilim. Küçük ürkek bir kuş. Avucumun içinde tutuyorum seni. Narince seviyorum, usulca ve ürkütmeden olabildiğince fazla sevmeye çalışıyorum; varım yoğum sensin çünkü. Avcumu açsam uçup gideceksin diye korkudan sımsıkı sarıyorum küçük bedenini.

Milletin aşk aşk diye etrafta deli divane olup, arayıp bulamadıklarını, ben buldum. Sen benim görüp görebileceğim, yaşayıp yaşayabileceğim en harika şeysin. Herkes ruh eşini seneler geçse de bulamazken, ben sana en güzel zamanda rastladım, hem de hiç beklemediğim bir anda açtın yüreğimin kapılarını. İşte o gün açıldı kapanmamak üzere. Sevgim seni gördüğüm günden kat kat fazla şimdi, yüreğim beni utandırmasın diye her yeni günde daha fazla sevmeye gayret ediyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Sevince insanın gözü de gönlü de kapanıyor adeta. Diyor ki gönül “çok harika biri var hayatımda ve ben dışarıya tamamen kapalıyım”, işte o zaman mutluluğun gerçek formülü bulunmuş olur. Ne birini görür gör, ne birini sever yürek, ne de dışarıyı algılarsın. İşte benimde aynen bu şekilde oldu. Varsa yoksa içim dışım sensin, ben tamamen sen doluyum. Seni öylesine çok seviyorum işte.

Senden uzak olmak çok zor sevdiceğim, kastettiğim yollar ve yıllar değil, seni bir gün bile görmesem özlerim hemencecik. Çünkü kalbim senden uzak olmayı tercih etmiyor daha ağır atmaya başlıyor. Oysa seninleyken öyle mi? Adeta hızlı atmasından dolayı yoruluyor, sürekli birlikte olmak birlikte uyumak istiyor. Bu sebeple beni de kalbimi de yalnız bırakma, hep dibimizde ol.

Canımın en içi, sen benim başıma gelip gelebilecek en harika şeysin. Bu tattığım saf duygu içimi sarıp sıcacık yapıyor. Beni kendi karanlığımdan çekip çıkardın, gökkuşağını gördüm, yüzünün temizliğine şahit oldum. Kalbini tanıdım ki iyi ki tanımışım, ben dünyadaki en şanslı insan olabilirim. O kalbi sahiplendim sevdim sakladım geri vermemek üzere. Bu duyguyu nasıl tarif etsem bilemiyorum ama şöyle örnek verebilirim; çöl sıcaklarında buz gibi su bulmuşsun gibi, kaybetmekten korkarak ve her sevdiğin saniyenin tadını çıkartarak seviyorum. İyi ki ve iyi ki varsın aşk.

Sevgiliye Uzun Sözler

Hayatımın anlamı seninle bir ömür geçireceğim için sabırsızlanıyorum. Her zaman yanında olmalıyım senin. Üzüldüğünde sarmalı üzüldüğün şeyi engellemeli, sevindiğinde sevincine şahit olmalıyım. Heyecanını paylaşmalı, ortak anı biriktirmeliyiz. Ellerimiz ayrılmamalı kalplerimiz hep bir atmalı. Akrabalarımıza beraber gezmeli, dostlarımızla kahve keyifleri yapmalıyız. Akşamları doya doya sohbet etmeli seni enine boyuna tanımalıyım. Daha geçireceğimiz çok zaman ve içeceğimiz çok kahve var. Sen kendini hazırla : )

Düşünsene sevgilim, yıllar yıllar sonra seninle hiç konuşmuyoruz, birbirimizden uzakta oturup başkalarıyla evliyiz ve farklı hayatlarımız var. Her gün ne yaptığımı bilmiyorsun mesela. Bende senin nelerden hoşlandığını unutmuşum. Ne kadar fena olurdu, yazarken bile kalbim sıkıştı. Sana olan sevgim o kadar devasa ki ayrı kalma fikri bile hoş değil. Bu kötü şeylerin olmaması için beraber taktığımız yüzüklerimizin olması ve bana katlanma sabrın olmalı. Buna hazırsan hadi evlenelim seni başkasına kaptıramam.

Seni seviyorum hayatım. Sevebileceğim en iyi şekilde sevmeye gayret ediyorum. Bir parça sevmeyen yanım kalmasın istiyorum. Seni sevmeyi atladığım bir saniye bile kalmamalı. Her gün bizim günümüz olmalı; güzel Sevgi Günümüz. Kastettiğim 14 Şubat falan değil, o herkesin günü. Bizim için her gün 14 Şubat tadında duygu dolu geçmeli ama sadece bize özel olmalı. Sevdiğimi sürekli söylemeliyim, söylemediğimde kızabilirsin bile çünkü seni bu keyiften mahrum etmemeliyim. İyi ki sevdiğim sensin ve söz veriyorum sonsuza kadar seveceğim.

Ömrüm, sen benim hayat arkadaşımsın, sırdaşımsın, dostumsun, iyi yanım, en huzurlu zamanlarımı geçirdiğim insansın. Seninle her şeyimi paylaşabilirim, hayatım gibi. Seninle hayatlarımızı paylaşmayı, anılarımızın olmasını, el ele birlikte yürüdüğümüz bir yolun olmasını öyle çok istiyorum ki. Tüm zamanlarım seninle geçsin, kahvaltıya beni sen ve kızımız beraber uyandırın istiyorum. Galata kulesine ilk kez beraber çıkalım ve rivayeti gerçekleştirelim istiyorum. Hayallerimde ve yarınlarımda yanımda olmanı canımdan çok istiyorum. Ve seni çok seviyorum.

Benim için dünyada insanlar ikiye ayrılır; sen ve diğerleri. Senden gerisi boştur benim için. Kimse olmasa tek sen olsan hayatımı sürdürürüm ben. Çünkü benim dünyam senden ibaret. Kimseye ihtiyacım yok sevgilim, senden başka.  Ellerin diyorum ellerin benim tutunacak tek dalım, olmasan eksik olurum o yüzden tek sen ol yeter de artar bana.

Sevgiliye Uzun Yazılar

Her yeni güne tekrar başlıyoruz ömrüm. Ama bana sorarsan o gün sadece doğmaktan ibaret değil. Benim için gün hayatımın anlamını yani seni sevme zamanının verildiği bir fırsat daha. Her sabaha tekrar başlıyorum güne ve ilk işim seni sevmek oluyor. Sonra saatler ilerliyor yine seviyorum, sonra daha çok seviyorum. Günlerim hep böyle geçiyor. Anlayacağın günlerim sensiz geçmiyor ve seni sevmediğim bir saniyeye bile tahammülüm yok.

Masallara inanmazdım daha önce, bana hep gerçek dışı gelirdi, yaşanılmazmış gibi düşünürdüm. Ama sonra seni tanıdım fikrim tamamen değişti sevgilim. Şimdi kuşlara bakıyorum farklı ötüyorlar kanatları parlıyor adeta, bulutlar dans eder gibi hareket ediyorlar, şimdi yolda yürümüyorum sanki uçuyorum, sular daha berrak daha tatlı, tüm yollar sana çıkmak için kurulmuş, sevgilim doğaüstü bir karaktermiş gibi muhteşem görünüyor, peri masalından farksız oldu hayatım. İnsan âşık olunca herkes ve her şey güzel geliyormuş göze.  Seni sadece bu yüzden bile çok sevebilirim işte.

Aşk tanem, bana ne güzel bakıyorsun öyle, içim ısınıyor. O güzel gözler bana böyle güzel baktıkça kalbim yerinden çıkıyor adeta. Ama başkasına değil sadece bana böyle bak. Buna ister kıskançlık de ister sahipleniş ama bu gözler tek bana sevgi dolu olmalı, tek beni görmeli. Benim sadece ona baktığım gibi oda tek bana bakmalı.

Ey gönül, neden bu kadar çok seviyorum ben bu adamı dersin? Beni karşılıksız sevdiğinden dolayı mı? Yoksa sonsuza kadar seveceğini bildiğim için mi? Ya da yüz hatlarının beni heyecanlandırmasından mıdır? Peki ya elimi asla bırakmayacakmış gibi sımsıkı tutmasından dolayı mı? Hepsi onu sevmek için bir neden benim için. Sonra hepsi toplanıyor adına aşk deniyor. Hem de ne aşk. Bu adam tam sevilmelik adam, her hareketiyle duruşuyla tavrıyla kendine çekiyor beni. Mıknatısın iki ayrı kutbuymuşuz gibi hissediyorum bazen, çekimi bi o kadar kuvvetli. Ve aynı zamanda hiç ayrılmayacağımıza da inanıyorum. Bu denli birbirine bağlı insanlar uzak kalmamalı, çok sevmeli birbirini.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye gönderip yüzünü güldürebileceğiniz tarzda güzel sözler yayınladık.

Yazıyı Değerlendirin

“Sevgiliye Uzun Mesajlar” üzerine 179 yorum

 1. AŞKINDAN DELİ OLMUŞUM YILDIZLARIN GÜZELİ HİÇ KİMSE SENİN GİBİ GÜZEL DEĞİL SEN TEK GÜZELSİN İYKİ VARSIN ROJİNAMI BEBEKAMI

  Cevapla
 2. Neden bu kadar yargilayicisiniz.
  Evet bazilarimiz kopyala yapistir yapiyor,
  Bazilarimizda burdan FİKİR ALİYOR.
  cunku ask oyle guzel bisey ki dilimiz tutuluyo heyecandan onu anlatacak kelimler bulamiyoruz ve bu sitelere giriyoruz.
  Herkes karekteri kadar konuşsun diyicem ama bazilari magmaya inmiş karekter yoksunlugundan.
  Kufur etmek bir kisilik bir saygisizlik yapmayinn.

  Cevapla
 3. Hayatima giren en ozelim♥️

  Bir mayis gunuydu (27) hayatima girdigin gun bir 7 le basladi ❤ 1 yil oldu sevdigim hayatimin en en ozeli oldugunun ilk yili cok sey yasadik beraber gulduk eglendik bazen kavga ettik uzulduk kirildik ama hep birbirimizindik ❣ 5 eylul u hatirliyomusun ben cok iyi hatirliyorum karsima siyah tisortlu gri pantolonlu siyah ayakkabili biri gelmisti sanki dunyami huzur kaplamis gibiydi. Cok guzeldi gozlerin hala guzel de ilk bakisin ayriydi sevdigim. Senin icinde oldugun cok hayalim var bir cocugumuz olsun beraber bakalim beraber uyanalim beraber uyuyalim hep beraber olalim sabah gozumu actigimda bana bakip gunaydin askim demeni her gun sabirsizlikla bekliyorum ❤ sen nasil biseysin biliyomusun hani uykudan uyandiginda uyandigina pisman olup geri uyuyup gormek istedigin bir ruya olur ya hayatta bir kere gorebilecegin iste sen oyle guzelsin 🥰 hani bazen bana sen benimsin diyosun ya oyle mutlu oluyorum ki sana anlatamam hayatima girip canima can kattin sen beni ben yaptin yaw seni cok seviyorum❤💜🖤💙❣❤💖💕 mutluluga adim adim her adimda senin adin diye bir soz varya o tam beni anlatiyor yani sana sevgimi ben mutlu oldukca sen hayatimi daha cok sariyosun kos koca 1 yil olmus 1 yil icinde hic tanisamayanlar da var ama sen benim hayatim olmussun onu fark ediyorum iyiki de olmussun sen olmasaydin ben ben olmaktan cikardim sen iyiki varsin sana anlatmak istediklerim bunlar deil ama icimden gelenleri ifade edemiyorum ozledim seni cooookk ozledim sana sarilmayi ozledim en cok ta elimi alip gozune goturmeni ozledim yaw sen nasil biseysin ben seni cok seviyorum he tabi seviyom da seni benden baskasi da cekemez yawrucum😎😂 baya atarli giderli triplisin ama hep de hosuma gidersin laaa 😍 ben boyle uzun seyler yazmayi pek becermem kusura bakma ama seni sevmeyi beceririm 😍😍
  M❤
  U💕
  S❤
  T😍
  A❣
  F♥️
  A🥰
  M💜❤

  Cevapla
 4. Her gece mutsuz uyurdum her sabah mutsuz uyanirdim sen olmasaydın ölebilirdim Allah’ım gördü beni anladi karşıma seni çıkardı gözlerime öyle bir baktın ki kendime geldim ömrüme ömür kattin huzur kattin mutluluk kattin benim hayelim karşıma beni anlayan beni ölene kadar seven birisi istiyordum ve dua ettim istedim oldu sen çıktın karşıma herşeyim benim yemin ediyorum yine yemin ediyorum şu kalbim durana kadar seni sevicem ileriye hayellerimiz var inşallah hayellerimiz olur canımın içi kalbimin içi ♥️♥️ gece yıldızım gündüz güneşim ♥️♥️ KADINIM BENİM inşallah beni olursun ölene kadar sadece sev beni sensiz yaşiyamam yapamam ölürüm nefesim kesilir hatırlıyormusun bikere ayrılalım dedin ağladım nefesim kesildi bak bunu unutma can parçamsin ömrümsün değerlimsin kiymetlimsin huzurum mutluluğum seni herşeyden çok seviyorum ilk göz ağrım ♥️♥️
  KE

  Cevapla
 5. Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni düşünmüştüm hep. Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 19 Haziran’dan öncesi yok bende. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Sen şimdi huzurlu huzurlu uyu sevgilim. Avuç içlerini koklayıp öptüğümü hisset. Rüyalarında buluşmayı diliyorum..!

  Cevapla
 6. Evet güzel bir sayfa, ama keşke herşey o satırlar kadar gerçekçi olsaydı…💔
  (BElki bir şiirin en güzel parçasında senin adını okumak kalbimden geçiyordu ama ben de bilemeden okudum ….. ;(keşke okumasaydım o parçayı ;(

  Cevapla

Yorum yapın

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu