Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye romantik uzun sözler 2021 ve hiç duyulmamış uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Merhaba sevgilim, bugün günlerden Pazartesi, seni sevmeye devam ettiğim haftanın ilk günü. O güzel gözlerinin bana baktığı halini hatırladıkça seviniyorum, hele sarıldığın, sürekli yanımda durduğun zamanları düşündükçe mutluluktan eriyorum. Her bir buluşma günü bayram sevinci gibi geçiyor benim için. Anı topluyorum buluştuğumuz günlerden, bir sonraki buluşmaya kadar hatırlayıp beni sevindirsin diye kenarda tutuyorum. Öyle de oluyor zaten, seninle geçirdiğim her saniye altın değerinde. Çok şanslı biriyim ben, iyi ki seni seviyorum.

Hikâyemizin geri kalanı çok basit hemen anlatayım: ellerini hiç bırakmayacağım, her zorluğun üstesinden beraber geleceğiz, sen bana o meşhur tuzlu kahveyi yapacaksın ve ben höpürdeterek içeceğim, tuzlu kahve normalde lezzetli olmasa da keyif alarak içeceğim. Neden mi? Çünkü o gün sana resmi olarak kavuşmamın ilk uğurlu günü olacak. Birlikteliğimizi simgeleyen yüzükler takacağız, hiç çıkartmamak üzere. Sonrası da su gibi geçecek zaten. Hayatım boyunca yanımda olacaksın, bize benzeyen çocuklarımız olacak ve hatırlamakta bile zorlandığımız çok sayıda güzel anılar toplayacağız.

>Sevgiliye güzel sözler< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Uyurken nasıl gözüktüğünü görmek isterim. Yüzünün kıvrımını, kirpiklerinin yüzüne düşen gölgesini, kaşlarının ne zaman çatıldığını, uyku sırasında konuştuğun anları, fark etmeden bana sarıldığın zamanlarını, üşüyüp ayaklarını toplayışını, dudak şeklini hafızama atmayı, korkup mırıldandığında sana sarılıp sakinleştirdiğim o anları ezberlemek istiyorum. Dahası öperek uyandırdığımda, ilk beni gördüğündeki tepkini her şeyden çok merak ediyorum.

Bir hayat kurmalıyız seninle. Sevgili olmaktan bahsetmiyorum, aynı anahtarlarımızın olduğu, kendi isteğimize göre alışveriş yaptığımız, kâh oyun oynayabileceğimiz kâh doyasıya öpüşebileceğimiz bir ev. Evlenirsek eğer; her sabah seni ben kaldırırım özenle öpe koklaya, sana yemekler pişirir sürprizler yaparım. Uzak kaldığımız bu anıları yaşamadığımız her saniye hayatımdan çalınıyormuş gibi hissediyorum.  Sana uzak olmak zor, yakınında olup her an sevginin tadını çıkarmalıyım. Oh be demeliyim iyi ki benimle. Çok uzak hayaller değil bir evet kelimesine bakar sevgilim.

Öyle çok seviyorum ki seni; her an ellerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; çöldeki kum tanelerinin sayısı kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; bir annenin bebeğini sevdiği kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sonsuzlukta uçan bulutun özgürlüğü kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; hiç ayrılmak isteyecek kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sevgimin boyutunun üç dünyaya sığacağını düşünecek kadar çooook seviyorum.

Buluştuğumuz ilk gün yani sana kavuştuğum günü daha dün gibi hatırlarım. Utangaçlıktan pembeleşen yanakların vardı. Benimse ‘ne konu açsam da daha iyi tanısam’ telaşımı hatırladıkça hala terleyen ellerim var. Sıcak tutsun diye giydiğin kazağın ne kadarda yakışmıştı sana. Yıllar sonra aynı kazağı aynı şekilde yakıştırıyorum. Bazı şeyler hiç değişmiyor, kazak falan bahane aslında, asıl olan benim sana karşı sevgim hala ilk günkü gibi taptaze. www.guzelsozleri.net

Romantik Uzun Mesajlar

Nerden bilebilirdim sevgimin boyumu aşacağını? Beni böylesine çok seven adamı, ne çok sevecekmişim meğer. Sevgilim, canımın en kıymetlisi, bana değer veren, kendimden çok değer verdiğim adam, uğurum, asıl olan şey seni hayatım boyunca yanımda görmek istememdir.

Ey güzel kadın! Ne yaptın bana böyle? Yollarına ömrümü serecek kadar çok seviyorum seni. Sana duyduğum bu aşk her şeyin üzerinde. Mesela her kötü kahramanı yenecek gücü hissediyorum kendimde. Sen hikâyedeki güzel prenses, bende sana deli divana olan senin için tüm kaleleri yerle bir edecek olan adamım. Bir dileğinle her şeyi ayağına sererim.

Bütün yollar sana çıkıyor, film izlesem içinde sen varsın, güneş açsa sen üşümüşsündür diye bulutlar yok olmuştur, kitap okusam seni anlatıyor, arılar bugün senin için bal yaptı, ben senin için yaratıldım, kalbim senin için atıyor, dünya senin için dönüyor. Bütün yollar aşktan geçiyor görüyor musun? Tüm dünyam senin üzerine kurulu, sen yoksan bende yokum, seni seviyorum.

Öyle güzel gözlerin var ki, anlatımı tarifsiz. Bana bakarken büyük parlak bir hal alıyorlar, yakıp kavuruyor içimi. Neden seni sevmem gerektiğinin bir kanıtı sanki. Hem senden başka kimsede bu gözler yakışmazmış gibi geliyor, tek sana özel bir renkmiş gibi hissediyorum, hoş benim için tek sen varsın başka göze bakmam ya zaten orası ayrı. Sözün özü; ben bu gözlere vurgunum, bakışımı almamaktan çok içimi susturamıyorum bana güzel baktıkları için.

Hoş geldin be kadın, gönlüme teşrif edeli 420 gün oldu. İyi ki geldin bu gönle. Sarhoş ettin bedenimi. Sen geldin diye kavuştu bulutlar, açtı çiçekler, şarkı söyler durur kuşlar, parladı yıldızlar, yeryüzündeki cennetimsin, dünyaya armağansın adeta. Çünkü tüm dünya senin gelişinle aydınlandı, her yıl varlığın sevinçle anılır. İyi ki gitmedin ayrıca. Sen gidersen yıkılırım ben. Havam kararır, kuşlar ölür, çiçekler solar ve tüm inşa ettiğim güzel duygularım hüsran olur. Sensiz hiç olmuyor buralar, benden hiç gitme sevgilim, hep hayatımda ol, senin için hep iyi ki diyeyim, sonsuza dek mutlu edelim birbirimizi.

Sana daha önce kaç kez Seni Seviyorum demiştim? Bu öyle bir kelime ki büyülü sanki. Ağızdan çıktığı anda her iki kişiyi de hipnotize eder, etkisi altına alır. Kötü düşünceler silinir gider akıldan. Akılda kalan sadece sevgi olur, aşkımızı tazeler durur. Akılında kalan sadece ben ve sevgim olsun diye sürekli seni seviyorum demenin keyfini çıkartıyorum ve diyorum ki: seni çok seviyorum.

Seninle olduktan sonra çok değiştim ben.  Artık her şeye sinirlenmiyorum mesela, beklemeyi öğrendim, biraz uzak kaldığında bile özlemin ne demek olduğunu öğrendim, çok daha sevgi dolu hale geldim, olumsuz yönlerimden uzaklaştım, daha pozitifim, aşkın nasıl iliklerine kadar hissedilebileceğini öğrendim, uzak kalmanın acı verici ve yakın olmanın da harika bir şey olduğunu öğrendim mesela.

Tüm dünya karşımda dursa, dağlar denizlere karışsa, insanlar savaş ilan etse bizi ayırmak için, ben dimdik karşılarına çıkarım sevgilim. Hiç kimse ve hiçbir güç beni bu güzellikten ayıracak cesarete sahip olamaz. Sen benim elimi tuttuktan sonra her kötü şeyin üstesinden geliriz biz. Sevgi her şeyin üstünde ve sen kalbimin tam ortasındasın.

Duygusal Uzun Mesajlar

Otobüste, metroda, hastanede, işyerinde, gezilen alanlarda, nereyi sayarsan say milyonlarca insan gördüm bugüne kadar. Ama hiçbiri bir sen değildi. Hiç biri senin güzelliğine erişmeyi bırak yanına bile yaklaşamazlar. Sen gibi güzel bakmadıkları gibi sen kadar güzelde gülmüyorlar. Onları tanımıyorum ama eminim kimse senin kadar sevecen de değildirler. Kalbimi sevgiyle ısıtan bir tek sen varsın ve milyonlarsa insanın erişemeyeceği yerdesin. Bunu nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama sana çok bağlıyım ve inan seni çok seviyorum.

Benim güzel kadınım, benim gözümde nasılsın biliyor musun? Çizgi filmlerdeki gibi parlak saçların, elmayı andıran al al yanakların, gülerken ortaya çıkan mutluluğun, hoşuma giden güzel gözlerin, baktıkça mutlu eden dudakların, tutmaktan keyif aldığım yumuşacık ellerin, kalbimi sıcacık yapan kocaman bir sevgin var. Güzel huylarına değinmiyorum bile onlar apayrı harikalar. Ben seni böyle tanıdım böyle sevdim, yüreğime yer etti her ayrıntın.

Yaşama sebebim, gözlerimi kapatıyorum hemen yüzün geliyor gözlerimin önüne. Gözlerin, bana bakışın, gülümseyişin, konuşurken yaptığın tatlı mimikler. Sonra saçlarının şekli, havalı havalı geriye atışların geliyor bir de. Her ayrıntın hafızama kaydolmuş adeta. Şerit gibi geçiyor gözlerimin önünden. Belki seni senden daha çok tanıyorumdur, o kadar çok izlemişliğim var ki onlar boşuna değil, yüzünün her ayrıntısını silinmemek üzere kafama kazımak istediğimdendir. Hafızamdaki en güzel görüntüler onlar.

Sen bir kuşsun sevgilim. Küçük ürkek bir kuş. Avucumun içinde tutuyorum seni. Narince seviyorum, usulca ve ürkütmeden olabildiğince fazla sevmeye çalışıyorum; varım yoğum sensin çünkü. Avcumu açsam uçup gideceksin diye korkudan sımsıkı sarıyorum küçük bedenini.

Milletin aşk aşk diye etrafta deli divane olup, arayıp bulamadıklarını, ben buldum. Sen benim görüp görebileceğim, yaşayıp yaşayabileceğim en harika şeysin. Herkes ruh eşini seneler geçse de bulamazken, ben sana en güzel zamanda rastladım, hem de hiç beklemediğim bir anda açtın yüreğimin kapılarını. İşte o gün açıldı kapanmamak üzere. Sevgim seni gördüğüm günden kat kat fazla şimdi, yüreğim beni utandırmasın diye her yeni günde daha fazla sevmeye gayret ediyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Sevince insanın gözü de gönlü de kapanıyor adeta. Diyor ki gönül “çok harika biri var hayatımda ve ben dışarıya tamamen kapalıyım”, işte o zaman mutluluğun gerçek formülü bulunmuş olur. Ne birini görür gör, ne birini sever yürek, ne de dışarıyı algılarsın. İşte benimde aynen bu şekilde oldu. Varsa yoksa içim dışım sensin, ben tamamen sen doluyum. Seni öylesine çok seviyorum işte.

Senden uzak olmak çok zor sevdiceğim, kastettiğim yollar ve yıllar değil, seni bir gün bile görmesem özlerim hemencecik. Çünkü kalbim senden uzak olmayı tercih etmiyor daha ağır atmaya başlıyor. Oysa seninleyken öyle mi? Adeta hızlı atmasından dolayı yoruluyor, sürekli birlikte olmak birlikte uyumak istiyor. Bu sebeple beni de kalbimi de yalnız bırakma, hep dibimizde ol.

Canımın en içi, sen benim başıma gelip gelebilecek en harika şeysin. Bu tattığım saf duygu içimi sarıp sıcacık yapıyor. Beni kendi karanlığımdan çekip çıkardın, gökkuşağını gördüm, yüzünün temizliğine şahit oldum. Kalbini tanıdım ki iyi ki tanımışım, ben dünyadaki en şanslı insan olabilirim. O kalbi sahiplendim sevdim sakladım geri vermemek üzere. Bu duyguyu nasıl tarif etsem bilemiyorum ama şöyle örnek verebilirim; çöl sıcaklarında buz gibi su bulmuşsun gibi, kaybetmekten korkarak ve her sevdiğin saniyenin tadını çıkartarak seviyorum. İyi ki ve iyi ki varsın aşk.

Uzun Sözler

Hayatımın anlamı seninle bir ömür geçireceğim için sabırsızlanıyorum. Her zaman yanında olmalıyım senin. Üzüldüğünde sarmalı üzüldüğün şeyi engellemeli, sevindiğinde sevincine şahit olmalıyım. Heyecanını paylaşmalı, ortak anı biriktirmeliyiz. Ellerimiz ayrılmamalı kalplerimiz hep bir atmalı. Akrabalarımıza beraber gezmeli, dostlarımızla kahve keyifleri yapmalıyız. Akşamları doya doya sohbet etmeli seni enine boyuna tanımalıyım. Daha geçireceğimiz çok zaman ve içeceğimiz çok kahve var. Sen kendini hazırla : )

Düşünsene sevgilim, yıllar yıllar sonra seninle hiç konuşmuyoruz, birbirimizden uzakta oturup başkalarıyla evliyiz ve farklı hayatlarımız var. Her gün ne yaptığımı bilmiyorsun mesela. Bende senin nelerden hoşlandığını unutmuşum. Ne kadar fena olurdu, yazarken bile kalbim sıkıştı. Sana olan sevgim o kadar devasa ki ayrı kalma fikri bile hoş değil. Bu kötü şeylerin olmaması için beraber taktığımız yüzüklerimizin olması ve bana katlanma sabrın olmalı. Buna hazırsan hadi evlenelim seni başkasına kaptıramam.

.

Seni seviyorum hayatım. Sevebileceğim en iyi şekilde sevmeye gayret ediyorum. Bir parça sevmeyen yanım kalmasın istiyorum. Seni sevmeyi atladığım bir saniye bile kalmamalı. Her gün bizim günümüz olmalı; güzel Sevgi Günümüz. Kastettiğim 14 Şubat falan değil, o herkesin günü. Bizim için her gün 14 Şubat tadında duygu dolu geçmeli ama sadece bize özel olmalı. Sevdiğimi sürekli söylemeliyim, söylemediğimde kızabilirsin bile çünkü seni bu keyiften mahrum etmemeliyim. İyi ki sevdiğim sensin ve söz veriyorum sonsuza kadar seveceğim.

Ömrüm, sen benim hayat arkadaşımsın, sırdaşımsın, dostumsun, iyi yanım, en huzurlu zamanlarımı geçirdiğim insansın. Seninle her şeyimi paylaşabilirim, hayatım gibi. Seninle hayatlarımızı paylaşmayı, anılarımızın olmasını, el ele birlikte yürüdüğümüz bir yolun olmasını öyle çok istiyorum ki. Tüm zamanlarım seninle geçsin, kahvaltıya beni sen ve kızımız beraber uyandırın istiyorum. Galata kulesine ilk kez beraber çıkalım ve rivayeti gerçekleştirelim istiyorum. Hayallerimde ve yarınlarımda yanımda olmanı canımdan çok istiyorum. Ve seni çok seviyorum.

Benim için dünyada insanlar ikiye ayrılır; sen ve diğerleri. Senden gerisi boştur benim için. Kimse olmasa tek sen olsan hayatımı sürdürürüm ben. Çünkü benim dünyam senden ibaret. Kimseye ihtiyacım yok sevgilim, senden başka.  Ellerin diyorum ellerin benim tutunacak tek dalım, olmasan eksik olurum o yüzden tek sen ol yeter de artar bana.

Uzun Yazılar

Her yeni güne tekrar başlıyoruz ömrüm. Ama bana sorarsan o gün sadece doğmaktan ibaret değil. Benim için gün hayatımın anlamını yani seni sevme zamanının verildiği bir fırsat daha. Her sabaha tekrar başlıyorum güne ve ilk işim seni sevmek oluyor. Sonra saatler ilerliyor yine seviyorum, sonra daha çok seviyorum. Günlerim hep böyle geçiyor. Anlayacağın günlerim sensiz geçmiyor ve seni sevmediğim bir saniyeye bile tahammülüm yok.

Masallara inanmazdım daha önce, bana hep gerçek dışı gelirdi, yaşanılmazmış gibi düşünürdüm. Ama sonra seni tanıdım fikrim tamamen değişti sevgilim. Şimdi kuşlara bakıyorum farklı ötüyorlar kanatları parlıyor adeta, bulutlar dans eder gibi hareket ediyorlar, şimdi yolda yürümüyorum sanki uçuyorum, sular daha berrak daha tatlı, tüm yollar sana çıkmak için kurulmuş, sevgilim doğaüstü bir karaktermiş gibi muhteşem görünüyor, peri masalından farksız oldu hayatım. İnsan âşık olunca herkes ve her şey güzel geliyormuş göze.  Seni sadece bu yüzden bile çok sevebilirim işte.

Aşk tanem, bana ne güzel bakıyorsun öyle, içim ısınıyor. O güzel gözler bana böyle güzel baktıkça kalbim yerinden çıkıyor adeta. Ama başkasına değil sadece bana böyle bak. Buna ister kıskançlık de ister sahipleniş ama bu gözler tek bana sevgi dolu olmalı, tek beni görmeli. Benim sadece ona baktığım gibi oda tek bana bakmalı.

Ey gönül, neden bu kadar çok seviyorum ben bu adamı dersin? Beni karşılıksız sevdiğinden dolayı mı? Yoksa sonsuza kadar seveceğini bildiğim için mi? Ya da yüz hatlarının beni heyecanlandırmasından mıdır? Peki ya elimi asla bırakmayacakmış gibi sımsıkı tutmasından dolayı mı? Hepsi onu sevmek için bir neden benim için. Sonra hepsi toplanıyor adına aşk deniyor. Hem de ne aşk. Bu adam tam sevilmelik adam, her hareketiyle duruşuyla tavrıyla kendine çekiyor beni. Mıknatısın iki ayrı kutbuymuşuz gibi hissediyorum bazen, çekimi bi o kadar kuvvetli. Ve aynı zamanda hiç ayrılmayacağımıza da inanıyorum. Bu denli birbirine bağlı insanlar uzak kalmamalı, çok sevmeli birbirini.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye gönderip yüzünü güldürebileceğiniz tarzda güzel sözler yayınladık.

179 Yorum

 1. polat polat 28 Aralık 2017

  10 numara 5 yıldız

 2. polat polat 28 Aralık 2017

  güzellllll 😀

  • Dadaş bey Dadaş bey 12 Mayıs 2019

   Bunlari kıza yazsam kız aşık olmadan bn kendime aşık olurum 😂😂😂😂

   • Dilan Dilan 8 Kasım 2019

    😂😂😂

   • Ceren Ceren 16 Kasım 2019

    😂😂😂

   • Anonim Anonim 4 Aralık 2019

    Kimse yanlış anlamasın sevdiğiniz insana inçinizden geleni değilde alıntı mesajları arıyorsanıız cidden Sevgi değil sizdeki sadece zaman harcamak

    • Anonim. Anonim. 21 Aralık 2019

     Boş yapma mk

    • Anonim Anonim 24 Ocak 2020

     O zaman niye burdasin

    • Yusuf Yusuf 30 Ocak 2020

     Nerden biliyon la niye orda boş yapıyon vızik

    • Trn Trn 8 Şubat 2020

     Türü git senin ne ışın var bursa o zamn

    • karslı karslı 18 Şubat 2020

     yanlış düşünce insan çok sevdimi dil tutulur bunları söylemek ister ama idrak edemez

     • Elfida Elfida 25 Mart 2020

      Sen ne geziyon burda ozaman amk

    • Anonim Anonim 16 Mayıs 2020

     Adaaaam

    • Anonim Anonim 17 Mayıs 2020

     Senin ne isin var burda kuru gürültü yapma

    • Anonim Anonim 6 Mayıs 2021

     Herkes Sen veya o degil belki icindekileri dokemiyo

    • Ağayev Ağayev 7 Ekim 2021

     Ben Bunları Azərbaycancaya Çeviriyorumm emek var burda

   • Anonim Anonim 11 Aralık 2019

    Ahahahhaha🤣🤣🤣🤣

 3. Ahmetten Yeşime Ahmetten Yeşime 23 Ocak 2018

  Acaip güzel sözler var sevgilime gönderdim tekrar aşık oldu bana 🙂

 4. Baki Baki 31 Ocak 2018

  Sevgilime güzel sözler gönderdim sayenizdee çok teşekkürler

  • admin admin Yazar | 31 Ocak 2018

   Rica ederiz.

   • Anonim Anonim 6 Şubat 2019

    gercekten cok beyendim?

   • Hasan2106Sudenur Hasan2106Sudenur 1 Aralık 2019

    Bizim Masalımız 19.04.2019’da Başladı Hatunum Seni Çok Seviyorum Karıcığım O Gülüşün Beni Benden Aldı allah Herkese Senin Gibi İyi Huylu Birini Nasip Etsin Herşey Çok Güzel Olucak Belki Bugün Değil Ama Elbet Bir Gün Hatunum Biricik Kadınım Seni Çok Seviyorum Karıcığım Ben Ankarayı Senin Sayende Sevdim Hayatimin En Değerli Varlığı Varlığına Şükrettiğim Kadın Hasan2106Sudenur 😍❤👪💑💏❤😍

 5. Sehem şimşek Sehem şimşek 31 Ocak 2018

  Gerçekten cok anlamlilarrr????

  • Miran Miran 13 Ağustos 2019

   Çok güzel cümleler ♥️fazlasıyla anlam içeriyor

  • ahmet_alsac ahmet_alsac 27 Aralık 2019

   artık benim için bir anlamı kalmadı ya

  • Anonim Anonim 23 Nisan 2019

   Evet gzl

 6. denizzzz denizzzz 7 Şubat 2018

  İyi gibi ama daha guzelleride olabilirdi

  • Ceyda Ceyda 21 Mart 2020

   Inshl olur

 7. denizzzz denizzzz 7 Şubat 2018

  Daha iyi olabilirdi dha uzun mesela ?

  • Boşverrrrr Boşverrrrr 3 Aralık 2018

   Bunları bulduğuna şükret kardeşim?

   • Anonim Anonim 10 Haziran 2019

    Helal olsun lan sana kardes haklisin

  • Emir Tülin Emir Tülin 30 Nisan 2020

   Senden uzak olmak çok zor sevdiceğim, kastettiğim yollar ve yıllar değil, seni bir gün bile görmesem özlerim hemencecik. Çünkü kalbim senden uzak olmayı tercih etmiyor daha ağır atmaya başlıyor. Oysa seninleyken öyle mi? Adeta hızlı atmasından dolayı yoruluyor, sürekli birlikte olmak birlikte uyumak istiyor. Bu sebeple beni de kalbimi de yalnız bırakma, hep dibimizde ol.

 8. Kübra Kübra 8 Şubat 2018

  Cok tesekürler

 9. Fadile Fadile 8 Şubat 2018

  Adeta müthiş yaaa??bayıldım

 10. İrem İrem 9 Şubat 2018

  Ne picsiniz lan Kendi içinizden geçenleri yazsqniza ne diye burdan bakıyorsunuz

  • EzMiRa EzMiRa 12 Şubat 2018

   irem sn neden burdasin demekki sende burdan bakiyon cakal pezevenk pic sensin oc

   • Rabia Rabia 17 Şubat 2018

    Kız haklı oğlum Bi bok beceremiyonuz.

   • Anonim Anonim 1 Aralık 2018

    Helalll

  • Eda Eda 11 Mayıs 2018

   Sizeneyaa sizene kimin nerden baktigi

   • Anonim Anonim 29 Aralık 2019

    Yaaani

  • SmarttRookiee SmarttRookiee 26 Ağustos 2018

   Sanane kardes bak dalgana bide o pic lafini yediririm sana

  • Bok Bok 16 Eylül 2018

   CHP mü ün mülk üampnüüpm

  • meryem meryem 26 Ekim 2018

   gördüğüm en mantıklı yorum ama sen burda ne arıyosun o zaman aq

  • Nur Nur 14 Kasım 2018

   sen ne geziyon ya burda?????

  • Ömer Akdağ Ömer Akdağ 3 Ocak 2019

   Helal sana irem eğer sevgilinize iki güzel cümle yazamıyor sanırım ölün lan hepiniz geberin

  • Kuzgun Kuzgun 27 Mart 2019

   Sen napiyon burda aMına koyduğumun çocuğu

  • Anonim Anonim 2 Haziran 2019

   Hahaha helal la sana 😁

   • Ördek Ördek 26 Ekim 2019

    Esma? Burda ne işin var

  • Ayşe Ayşe 18 Haziran 2019

   Sensin lan piç. Ben sadece burdan ilham alıyorum

   • Anonim Anonim 17 Mayıs 2021

    😂😂😂😂

  • Murat ekici Murat ekici 14 Ağustos 2019

   Helal sana

  • Anonim Anonim 3 Kasım 2019

   Sen neden burdasin ozamn sen kendi icinden gelenleri yazsan burda isin ne ?

  • Anonim Anonim 29 Mayıs 2021

   Kötü söz sahibine aittir

  • tanersoygazi@gmail.com tanersoygazi@gmail.com 29 Mayıs 2021

   Kötü söz sahibine aittir

 11. mavi bereli mavi bereli 17 Şubat 2018

  Baksana millette bi gram beyin kalmamis İrem burdan kopyalayip yapistir gonder yapiyolar ???

 12. Onur Onur 17 Şubat 2018

  Akil olsa burdan bakmaz lar degilmo irem ?

  • Gggfft Gggfft 26 Nisan 2018

   Yavsama pic

 13. Rabia Rabia 17 Şubat 2018

  Yani idare eder.

  • Gultac Gultac 28 Ekim 2018

   Hakketden oyle?

 14. Esra Esra 19 Şubat 2018

  Çok güzelmiş??

 15. Koray duran Koray duran 20 Şubat 2018

  Seni seviyorum Burcumm
  _ KORAY DURAN

  • Huseyin kızıl Huseyin kızıl 19 Şubat 2019

   Mrb

 16. Panda Panda 21 Şubat 2018

  Abartmayın 🙂

 17. Ömer Baldız Ömer Baldız 26 Şubat 2018

  Hani hayalimizde bir kız çocuğu vardı , ve ben iki kadına aşık olucaktım biri sen biri kızımızdı ..

  • Bbhh Bbhh 7 Temmuz 2019

   Anlıyorum

  • Aysel Aysel 11 Temmuz 2018

   Naber jsjzjz

   • Anonim Anonim 25 Kasım 2018

    Naber tatlı kız

  • Puanna Puanna 17 Ekim 2018

   Cansel istanbuldanmisin

 18. Anonim Anonim 2 Mart 2018

  10 numara ??

  • KADOCAN KADOCAN 13 Haziran 2018

   AGA HERYERDE SEN VARSN AMK 😀 <3

 19. can can 4 Mart 2018

  aşk dediğin şey ne biliyormusun
  hani şu sevgili yapıp bacakarası düşünen oruspu evlatlarına gelsin

  Aşk dediğin sevdiğine kıyamamaktır
  aşk dediğin onun isminin geçtiği yerde heyecanlanmaktır
  Aşk dediğin elini tuttuğunda huzur duymaktır
  aşk dediğin herşeyden öte tutmaktır

  • Anonim Anonim 24 Aralık 2018

   Aynen öyle kardeşim aşk faydalanıp sahip olduktan sonra bırakmak değil yürekten sahiplenmektir. Aşk konuştuğunda sesini duyduğunda kilitendiğinde kalp atışlarını kontrol edememektir. Kendinden çok sevmektir. Her an düşünmektir acaba ne yapıyo diye. Bazıları aşığım der elde eder ve elde ettikten sonra bırakırlar. Bide buna aşk diyenler var şerefsizce…

  • G&K 27.03.18 G&K 27.03.18 22 Nisan 2019

   aynen öyle kardeşim

 20. Gökçe gökçe Gökçe gökçe 13 Mart 2018

  Ask ulasamamak ulaşmaya çalışırken kaybetmek ask çok güzel hemde çok kötü ask öyle herkesin dediği gibi hep mutluluk değildir ask acıdır ask ağlamaktır. AŞK kavuşamamakdır.

 21. Emine Emine 17 Mart 2018

  Sonbaharda çiçek açtı sevgilim ne garip dimi işte benim kalbimde öyle ansızın tutuldu senin aşkına

 22. İrem Nur İrem Nur 26 Mart 2018

  Sevdiginiz insana içinizden geleni yazın:(

  • Demir43hack Demir43hack 4 Kasım 2018

   Askin ömrü 3 yıldır!
   1.Yıl gidersen kendimi öldürürüm denir…
   2.Yıl gidersen zor olur ama kendimi toparlarım denir…
   3.yil gidersen şerefsizim şampanya patlattım kuraldım denir..
   Aşk diye birşey yoktur huzur bulamazsınız aşk acı verici bir çeşit kimyasallarmış duygudur.
   Aşk nedir bilirmisiniz ..
   Aşk gül kokuları içinde başlayıp bok kokuları içinde bitmesidir.
   Aşık olmayın sevgi saygı duyun gerisi gelir saten aşık olmak iyi birşey değildir…..

   • Esra yüca Esra yüca 6 Aralık 2018

    Helal be valla sonuna kadar haklisiniz?

 23. Akkıllım Akkıllım 29 Mart 2018

  Arkadaşlar bu kadar küfrederek yükseleceğinizimi düşünüyorsunuz?
  Allahım herkese akıl vermiş herkes sevdiğine güzel cümleler kurabilir fakat eminim ki buraya bakmamızın nedeni hep dahasını istememizdir ne kadar güzel sözler söylesekte onun için hep daha iyisini dahasını… İstememizdir.

  • Kasım Demirtaş Kasım Demirtaş 7 Eylül 2018

   Ben üşeniyorum yazmaya Başkan koypyala yapıcam be

 24. Anonim Anonim 9 Nisan 2018

  Çok guzeller çok teşekür ederim nisanlandik şimdi halla bu sayfadan söz bakıyorum bende söylüyorum ama yetmiyor sanırım sizi cok seviyorum emeğinize sağlık

 25. Kader Kader 9 Nisan 2018

  Emeğinize sağlık çok güzel sözler cok şahane bende söz söylüyorum sana sanırım yetmiyor sizin sözlerininz kadar etkili değil sizi cok seviyorum

 26. Rıza Rıza 12 Nisan 2018

  Allah herkesin gönlüne göre versin ?

 27. Rıza Rıza 12 Nisan 2018

  Güzel sözler?

  • Serdar Serdar 4 Kasım 2018

   Seherimmmm Ben Sende sevdim gülümsemeyi?Sende gördüm bakışların en derinini? Yaralı bir kuşu okşar gibi??usulca yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum?? Seni çok seviyorum ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?HATUNUMMM?‍?‍?‍??‍?‍?‍? iyisiyle kötüsüyle yanındayım??Seni hiç bırakmayacağım??Sen de beni bırakma??Sen benim için ilk ve son aşkımsın??Sen annemin ilk gelinisin??Seni çok seviyorum hatunum?? bugün gene aynı şeyi yaptım??oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini?? Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni?? Hiç sıkılmadan bunalmadan??Kavgamızı bile seviyorum Çünkü onlarda sana ait?? Seninle savaşmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar ??‍?‍?‍?Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum??Çünkü onlarda bana geliyorlar??Adımların bile bana ait?? Seni her şeyinle seviyorum iyiki şu yalan dünyada karım olarak seninle birlikte olucam evvek Allah?? inanıyorum ki herşey bizim elimizde ??sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım?? ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle ?? Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınımsın??Sen geldiğinden beri hayatıma?? yüzümden gülümseme eksik olmuyor??bazen kavga dedince uzuluyorum oda hemencik geciyor?? Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum ?? Seninle buldum hayattaki mutluluğu??huzuru??aşkı?? sevgiyi ?? iyiki benimsin iyiki varsın güzel karıcığım?? senin o kalbini öperim ben ya iyilik meleği?? HAYATIM benim sen benim tek can parçamsın?? hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam ??TATLI DİLLİM CANIM KARIM BİRİCİK SEVGİLİM ??ANNEMİN GELİNİ SONSUZ AŞKIM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM SeherimmM??
   ????SENİ ÇOK SEVİYORUM ????CANIMA CAN KATANIM ??KADINIM??MUTLULUĞUM??GÖG KUŞAĞIM??AŞK MELEĞİM??HUZUR VERENİM??AĞLATANIM??GÜLDÜRENÎM??KIYMETLİM??ÇOCUKLARIMIN BİRİCİK ANNNESİ??HERŞEYİM?? AŞIK OLDUĞUM KADIN??SANA OLAN SEVGİMİ??AŞKIMI??DAHA NASIL ALATAYIM??PRENSESİM??ÇOK SEVDIĞIM ??İYİKİ VARSIN??SENI ÇOK SEVİYORUM?

   • Bmekdemd Bmekdemd 24 Aralık 2018

    Helal sana

    • ???? ???? 4 Aralık 2019

     Oglm gollr ceptededklr bile burda amk cok sasrdm

   • Kaya Kaya 4 Temmuz 2019

    Qəşəyyy

 28. gulcan gulcan 19 Nisan 2018

  cok tesekur ederim yardımcı olduğunuz için ???

 29. ecem buse ecem buse 26 Nisan 2018

  arkadaşlar çok guzel sözler yok aslında seven her şekil aklını kullanabılır

 30. Bitanem Bitanem 27 Nisan 2018

  Seni çok seviyorum umut hepinizin bulamadığını Bn buldum aşık oldum ve bu çok güzel

 31. Anonim Anonim 17 Mayıs 2018

  Super sözler çok beyendim

 32. tatlı kız tatlı kız 20 Mayıs 2018

  Sevgilim yok ama yinede güzel sözler var emeğinize sağlık

 33. Sezerin BetüLü ♡ Sezerin BetüLü ♡ 5 Haziran 2018

  Sezeriimmm kalbimde yasaklim dilimde mühürumsun her sabah uyandigimda yanimda bulamadigim ama her yeni güne seninle uyandığımsin benligimdeki sensin. ne varsa bu gozlerde sevgi sebebi sensin sebebim sensin ezberim sensin sen benim herşeyimsin huzur verenimsin seni tanimak seni sevmek seni ozlemk sana dair olan hersey o kadar guzlki sen benim hayatim benim biricik nisanlim iyiki varsin gönlümun prensi seni cokkcococcookk seviyorm
  seni ozlemek usumek gibi yagmurun altnda yurumek gibi sırılsıklam titreye titreye sicak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani öyle ihtiyacım var iste sana yuregine sığınıp nefesinde ısınmaya ama korkunc bir sanci ozleyipde sarilamamak
  ama her varliginina binlerce kez rabbime şükürler olsun seni bana verene herseyine binlerce kez şükürler olsun gülüşüne bir ömür adadigimmm ♡♡

 34. ? ? 28 Haziran 2018

  Seni seviyormuşum meğer?

 35. Yüsra Yüsra 13 Temmuz 2018

  Allah herkese kuluna nasibini hayırlısı ile versin

 36. Yüsra Yüsra 13 Temmuz 2018

  Selam aleyküm.

  • Ulaş Ulaş 1 Ekim 2018

   Tanışabilirmiyiz yüsra

   • H e p i n i z i n a m k H e p i n i z i n a m k 10 Ağustos 2020

    Hahshshss

 37. CaSPeR CaSPeR 26 Temmuz 2018

  Onsuz Doğan Güneşin Bacısını S*keyim

 38. CaSPeR CaSPeR 26 Temmuz 2018

  Telaşımı Hoş Gör Islamdığım ilk Yağmurumsun♡♡

 39. Ademaycan Ademaycan 12 Ağustos 2018

   ???24/06/2016???
                    ???SENİ ÇOK SEVİYORUM???

  Ben Sende sevdim gülümsemeyi?Sende gördüm bakışların en derinini? Yaralı bir kuşu okşar gibi??usulca yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum?? Seni çok seviyorum ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?HATUNUMMM?‍?‍?‍??‍?‍?‍?  iyisiyle kötüsüyle yanındayım??Seni hiç bırakmayacağım??Sen de beni bırakma??Sen benim için ilk ve son aşkımsın??Sen annemin ilk gelinisin??Seni çok seviyorum hatunum?? bugün gene aynı şeyi yaptım??oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini?? Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni?? Hiç sıkılmadan bunalmadan??Kavgamızı bile seviyorum Çünkü onlarda sana ait?? Seninle savaşmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar ??‍?‍?‍?Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum??Çünkü onlarda bana geliyorlar??Adımların bile bana ait?? Seni her şeyinle seviyorum iyiki şu yalan dünyada karım olarak seninle birlikteyim??  inanıyorum ki herşey bizim elimizde ??sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım?? ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle ?? Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınımsın??Sen geldiğinden beri hayatıma?? yüzümden gülümseme eksik olmuyor??bazen kavga dedince uzuluyorum oda hemencik geciyor?? Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum ?? Seninle buldum hayattaki mutluluğu??huzuru??aşkı?? sevgiyi ?? iyiki benimsin iyiki varsın güzel karıcığım??  senin o kalbini öperim ben ya  iyilik meleği?? HAYATIM  benim sen benim tek can parçamsın?? hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam  ??TATLI DİLLİM  CANIM KARIM  BİRİCİK SEVGİLİM  ??ANNEMİN GELİNİ  SONSUZ AŞKIM  SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM AYCANIM??

  ????SENİ ÇOK SEVİYORUM ????CANIMA CAN KATANIM ??KADINIM??MUTLULUĞUM??GÖG KUŞAĞIM??AŞK MELEĞİM??HUZUR VERENİM??AĞLATANIM??GÜLDÜRENÎM??KIYMETLİM??ÇOCUKLARIMIN BİRİCİK  ANNNESİ??HERŞEYİM?? AŞIK OLDUĞUM KADIN??SANA OLAN SEVGİMİ??AŞKIMI??DAHA  NASIL ALATAYIM??PRENSESİM??ÇOK SEVDIĞIM ??İYİKİ VARSIN??SENI ÇOK SEVİYORUM??

  • Cennetsu Cennetsu 30 Ağustos 2018

   Maşallah

  • Ilkay Ilkay 13 Eylül 2018

   Süperrrr

 40. Anonim Anonim 1 Eylül 2018

  Seni çok seviyorum Aziz
  H.D.T.

 41. Seherrr Seherrr 15 Eylül 2018

  Birini uzaktan uzağa sevmek istedim böyle sadece bakişalim , gözlerimizle sevelim benliklerimizi istedim . Ellerimi tutmasin kalbime yaklaşmasın ama aynı zamanda kalbimin içinde olsun istedim . Gençliğim onunla bitsin , göz yaşım ona aksın , gamzeleri bana çıksın istedim . Çok şükür ki Rabbime hepside oldu iyiki varsın be cihanmm ? seni sevdiğime hiç bir zaman pişman olmadım

 42. hayrettin hayrettin 14 Ekim 2018

  hepiniz akilsizsiniz ya 😀

 43. berfocan berfocan 16 Ekim 2018

  bu dûnyanın adaleti kahpelerin eline geçmış kiminin namusu kiminin yok….

 44. Muhammed Ali sergili Muhammed Ali sergili 23 Ekim 2018

  Dandik diyip kötüleyen vatandaşlar mecbur değilsiniz kendiniz oturup yazabiliyorsanız daha güzel eserler yazabilirsiniz mevzu ne olursa olsun ne kadar kötü olsada emeğe saygı göstermelisiniz mütevazılık ruhunuzda yoksa aşkınız da sevdanızda sadece sözde kalır siz mümkünse birinin gönlünü sözlerle çalıp can yakmayın hatta üremeyin lan çoğalmayın siz
  SAYGILARINLA KENYALI(gonyalı) M’ALİ

  • Seyit Seyit 4 Ekim 2020

   Kenyalı ne pic

 45. Muhammed Ali sergili Muhammed Ali sergili 23 Ekim 2018

  Emeğimize sağlık yüreği güzel kardeşlerim..,,

 46. Sumeyye Sumeyye 4 Kasım 2018

  Hayallerde olmasa napardim kim bilir yine seni hayal ettim … o kadar cok dusundum ki acaba nasi bi iyilik yaptimda Rabbim seni karsıma cıkarıp mükafatlandirdi beni , beni benden cok dusunen benim iyi olmam icin benle kavga eden beni dogru yola sürükleyen varlığına şükrettiren içimi huzurla dolduran Adam gibi Adam tamda hayallerimdeki gibisin hep hayal ederdim hayatima biri gelsin beni cok sevsin kalbi temiz olsun diye senin kalbin cok güzel kalbine aşık oldum ben senin Rabbime bi söz verdim ben sen unutturmadikca unutmiycam hep sevmeye devam edicem diye seni sevmeyi sevdim sevdiğim kadarda kaybetmekten korktum hep ? yenemiyorum bu korkulari hayallerim var cunki seninle sana benzeyen çikolatalarimiz olcak sen Seferimize Kuran okumayi ögretirken bende aşkla sizi izliycem beraber namaz kilicaz senle sabah nazmazina kalkarken tatlı tatlı kavga edicez abdest alma sırasinda ilk önce ben geldim kavgası yapıp birbirimize su atıcaz Kuran kokan evimiz olcak bizim edepli ahlaklı çocuklar yetiştiricez senle en büyük kavgamiz niye namazını geciktirdin olsun mesela hic kavga etmeyelim seninle Kuran okurken uyuya kalıcaksın bende seni izliycem o masum yuzunu ve şükretcem oğlumuzla saatlerce bahcede oynarken bende size yemek yapıcam namaz vakti geldiginde eliniz yüzünüz toz toprak icinde eve geliceksiniz bende size kizıcam biraz gönlümu almak icin sofrayi siz hazirliycaksiniz 60 yasinada gelsek birbirimize ilk günki askla bakicaz ben bu hayata gözlerimi seninle acip seninle kapamak istiyorum gönlümün efendisi kalbime taht kurmuş Adam Cennet gözlüm kirpiklerine kadar sevdiğim aynam ettiğim en güzel duam yarim …

  • Gultac Gultac 16 Aralık 2018

   Cox gozel?

  • Anonim Anonim 23 Ocak 2019

   Çok güzel çok teşekkür ederim

  • Cxxcc Cxxcc 4 Haziran 2019

   Cidden çok güzel yazmışsınız ellerinize sağlık 😊😊

 47. Leyla Leyla 4 Aralık 2018

  Çok güzel olmussun bir şey var özel bir i siniz

 48. #DeliSevdalı? #DeliSevdalı? 5 Aralık 2018

  Öyle çok seviyorum ki canımı yarıp içime sokacakmış gibi…☺Seni seviyorum hayatımın anlamı. ???

 49. Devlet su işleri Devlet su işleri 6 Aralık 2018

  Vaveyliiii vaveyliiii ????

 50. Kezban Kezban 6 Aralık 2018

  Beklersin her gün saat kaç olursa olsun sesini duymadın gün bile rahat olmaz için her gece dua edersin sağ salim askerin gelsin diye asker beklemek her kadın harcı değildir işte sabır ister ❤❤❤❤❤❤❤?????????

  • Anonim Anonim 22 Ocak 2019

   AYNEN ÖYLE BENDE ROJİNİMİ HERGÜN BEKLİYORUM

 51. Rahmi Rahmi 12 Aralık 2018

  Seni günde 1 kez düşünüyorum oda 24 saatimi alıyor Burcu seni seviyorum

 52. Soner Soner 20 Aralık 2018

  Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma ??? kadınım

 53. Elif eliza Elif eliza 5 Ocak 2019

  Cok güzel tsk ler

 54. DENİZ CAN DENİZ CAN 22 Ocak 2019

  AŞKINDAN DELİ OLMUŞUM YILDIZLARIN GÜZELİ HİÇ KİMSE SENİN GİBİ GÜZEL DEĞİL SEN TEK GÜZELSİN İYKİ VARSIN ROJİNAMI BEBEKAMI

 55. sevda sevda 24 Ocak 2019

  çok güzel???

 56. Ahu özçakır Ahu özçakır 5 Şubat 2019

  Sevgilim olsaydi güzel olurdu bunlar 🙁

  • anan anan 2 Temmuz 2019

   ağa be :/

 57. Mucahit Mucahit 12 Şubat 2019

  Okadarda iyi degil mesela 100 soz varsa sadece 15 tanesi anlamli geri boş

 58. Anonim Anonim 14 Şubat 2019

  Sametim

 59. iremsu iremsu 14 Şubat 2019

  Sametim

 60. Busra Busra 25 Mart 2019

  Sen benim en güzel hediyemsin en mükemmel

 61. Selen Selen 22 Nisan 2019

  Neden bu kadar yargilayicisiniz.
  Evet bazilarimiz kopyala yapistir yapiyor,
  Bazilarimizda burdan FİKİR ALİYOR.
  cunku ask oyle guzel bisey ki dilimiz tutuluyo heyecandan onu anlatacak kelimler bulamiyoruz ve bu sitelere giriyoruz.
  Herkes karekteri kadar konuşsun diyicem ama bazilari magmaya inmiş karekter yoksunlugundan.
  Kufur etmek bir kisilik bir saygisizlik yapmayinn.

  • Ilayda Ilayda 11 Haziran 2019

   Doğru

  • İsimsiz İsimsiz 29 Mart 2021

   Aynen Katılıyorum 👍

 62. S❤M S❤M 29 Nisan 2019

  Çok güzel sözler

  • İnsan İnsan 4 Aralık 2019

   😂😂😂

 63. Nağıyev&Nağıyeva Nağıyev&Nağıyeva 12 Mayıs 2019

  T❤R

 64. Herhangibiri Herhangibiri 17 Mayıs 2019

  Hayatima giren en ozelim♥️

  Bir mayis gunuydu (27) hayatima girdigin gun bir 7 le basladi ❤ 1 yil oldu sevdigim hayatimin en en ozeli oldugunun ilk yili cok sey yasadik beraber gulduk eglendik bazen kavga ettik uzulduk kirildik ama hep birbirimizindik ❣ 5 eylul u hatirliyomusun ben cok iyi hatirliyorum karsima siyah tisortlu gri pantolonlu siyah ayakkabili biri gelmisti sanki dunyami huzur kaplamis gibiydi. Cok guzeldi gozlerin hala guzel de ilk bakisin ayriydi sevdigim. Senin icinde oldugun cok hayalim var bir cocugumuz olsun beraber bakalim beraber uyanalim beraber uyuyalim hep beraber olalim sabah gozumu actigimda bana bakip gunaydin askim demeni her gun sabirsizlikla bekliyorum ❤ sen nasil biseysin biliyomusun hani uykudan uyandiginda uyandigina pisman olup geri uyuyup gormek istedigin bir ruya olur ya hayatta bir kere gorebilecegin iste sen oyle guzelsin 🥰 hani bazen bana sen benimsin diyosun ya oyle mutlu oluyorum ki sana anlatamam hayatima girip canima can kattin sen beni ben yaptin yaw seni cok seviyorum❤💜🖤💙❣❤💖💕 mutluluga adim adim her adimda senin adin diye bir soz varya o tam beni anlatiyor yani sana sevgimi ben mutlu oldukca sen hayatimi daha cok sariyosun kos koca 1 yil olmus 1 yil icinde hic tanisamayanlar da var ama sen benim hayatim olmussun onu fark ediyorum iyiki de olmussun sen olmasaydin ben ben olmaktan cikardim sen iyiki varsin sana anlatmak istediklerim bunlar deil ama icimden gelenleri ifade edemiyorum ozledim seni cooookk ozledim sana sarilmayi ozledim en cok ta elimi alip gozune goturmeni ozledim yaw sen nasil biseysin ben seni cok seviyorum he tabi seviyom da seni benden baskasi da cekemez yawrucum😎😂 baya atarli giderli triplisin ama hep de hosuma gidersin laaa 😍 ben boyle uzun seyler yazmayi pek becermem kusura bakma ama seni sevmeyi beceririm 😍😍
  M❤
  U💕
  S❤
  T😍
  A❣
  F♥️
  A🥰
  M💜❤

 65. Gecenin ışığı Gecenin ışığı 22 Mayıs 2019

  Her gece mutsuz uyurdum her sabah mutsuz uyanirdim sen olmasaydın ölebilirdim Allah’ım gördü beni anladi karşıma seni çıkardı gözlerime öyle bir baktın ki kendime geldim ömrüme ömür kattin huzur kattin mutluluk kattin benim hayelim karşıma beni anlayan beni ölene kadar seven birisi istiyordum ve dua ettim istedim oldu sen çıktın karşıma herşeyim benim yemin ediyorum yine yemin ediyorum şu kalbim durana kadar seni sevicem ileriye hayellerimiz var inşallah hayellerimiz olur canımın içi kalbimin içi ♥️♥️ gece yıldızım gündüz güneşim ♥️♥️ KADINIM BENİM inşallah beni olursun ölene kadar sadece sev beni sensiz yaşiyamam yapamam ölürüm nefesim kesilir hatırlıyormusun bikere ayrılalım dedin ağladım nefesim kesildi bak bunu unutma can parçamsin ömrümsün değerlimsin kiymetlimsin huzurum mutluluğum seni herşeyden çok seviyorum ilk göz ağrım ♥️♥️
  KE

 66. AHMET F.... AHMET F.... 15 Haziran 2019

  SENİ ÇOK SEVİYORUM AYŞEGÜL

 67. ERkan S. ERkan S. 20 Ağustos 2019

  Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni düşünmüştüm hep. Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 19 Haziran’dan öncesi yok bende. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Sen şimdi huzurlu huzurlu uyu sevgilim. Avuç içlerini koklayıp öptüğümü hisset. Rüyalarında buluşmayı diliyorum..!

 68. İsmail İsmail 4 Ekim 2019

  İşte bunlara diyecek cvp senden geldi helal

 69. Hayal💔 Hayal💔 29 Kasım 2019

  Evet güzel bir sayfa, ama keşke herşey o satırlar kadar gerçekçi olsaydı…💔
  (BElki bir şiirin en güzel parçasında senin adını okumak kalbimden geçiyordu ama ben de bilemeden okudum ….. ;(keşke okumasaydım o parçayı ;(

 70. Mizginn Mizginn 24 Ocak 2020

  Güzel sayfa. Bayıldm❤

 71. Sedat_omur65 Sedat_omur65 28 Şubat 2020

  Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu,öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

 72. İskelet İskelet 7 Nisan 2020

  Şeytan namaz kılana kadar ayrılmak yok
  Ö/F
  10🌹12

  • Anonim Anonim 23 Aralık 2020

   03.10.2017❤️
   Seni çok seviyorum ❤️
   Eren’imm❤️

 73. gizli aşık gizli aşık 19 Haziran 2020

  03.10.2019 herşeye rağmen🌹🌼

 74. A.E. A.E. 21 Ekim 2020

  HİÇ BEKLEMEDİGİN ANDA GELEN EN GÜZEL MUCİZESİN…

 75. Baharın Muratı❤️ Baharın Muratı❤️ 9 Kasım 2020

  Baharım canım aşkım kurban olduğum ben seni çok seviyorum ben senle öğrendim sevmeyi sevilmeyi senden önce ben mutluluk huzur ne bilmiyordum ben bunları seninle yaşadım aklım fikrim sende attığım adımda baktığım yerde aldığım kokuda duyduğum seste her şeyde sen varsın sen benim herşeyimsin bu can yoluna feda seni çok seviyorum meleğim şuan bana kırgınsın evet çok özür dilerim aşkım affet aşkını seni çok seviyorum ❤️

  • Anonim Anonim 23 Aralık 2020

   03.10.2017❤️
   Seni çok seviyorum ❤️
   Eren’imm❤️

 76. SILA SILA 23 Aralık 2020

  Seni çok seviyorum erenn❤️
  03.10.2017🙏❤️

 77. SILA SILA 23 Aralık 2020

  Seni çok seviyorum erenn ❤️
  03.10.2017🙏❤️

 78. Sbhttn Sbhttn 19 Mart 2021

  Sevdiğini kimse kaybetmek istemez ona sarılmak ister Onu koklamak ister Onun kokusunu kendi montunun Kendi kazağının kendi tişört un Üstüne sindirmek ister Seven insan Seven insan kalbini Gerçekten Öyle bir yere koyar ki Dünyadaki bütün insanlar o kalbe ulaşmak isteseler bile ulaşamazlar Seven insan böyledir be seven insan bekler seven insan gitmez Gitse bile bir gün gelir çünkü o kalbi hala bıraktığın yerdedir Sevmek nedir biliyor musun sen sevmek bi insanın gözlerine baktığında Yani sevdiğinin gözlerine baktığında Gözlerinin onda kalmasıdır Sevmek o uzun süre kalbinin çarpıntılara kapılmasıdır Sevmek gözlerinin yanmasıdır neden Çünkü uykusuz kalmaktır gece Uyumayip Saatlerce onunla konuşmaktır Sırf onun sestonu benim ruhumda yayılsın diye sevmek uykusuz kalkmaktır Sevmek şiirler yazmaktır sevmek satırlara yazdıramıcağın duyguları içinde barındırmaktır Sevmek nedir biliyormusun sonu acı olan birşey öyle bir acıdır ki bu sevmek canın yanar sevmek böyledir kurşundan daha acıdır sevmek oktan daha sivridir düşünürsün düşünürsün ama delirsin sevmek akıllı işi değil giden gelmiyor gelmicek neden gitti diye kendine sorduğunda gelmeyecek olduğunu bildiğin halde bekliyorsun sevmek budur prenses sevmek her kelimeni özenle seçmektir her cümleni özenle seçmektir sırf onu kaybedeceğim diye hayatından vazgeçmek ona adamaktır be sevmek yaa böyledir sevmek hastanedeki doktorların derman olamacağı bir duygudur sevmek öyle bir duygudur ki dünyanın en iyi doktorunu ayaklarımıza getirseler iyileştiremeyeceği bir duygudur sevmek öyle bir duygudur ki dünyayı bize verseler sevdiğimizi kaybedemiceğimiz bir duygudur sevmek ne parayla olur ne mal mülkle olur nede şan şöhret tiple olur sevmek nerdedir biliyormusun şurda(❤️)kalbten seveceksin bi insanı tipi için bi insanı sadece parası için bi insanı sadece arabası için bi insanı malı mülkü için sevmeyeceksin sen ozmn sevmiş olmuyorsun ki sevdiğini zannediyorsun ya para biterse ya mal mülk giderse ya araba hacize giderse ya suratı yanarsa ne yapacaksın sevmek öyle bir duygudur ki eşin yatalak düştüyse afedersin ama onun altından pisliği temizlemeye bilmektir ona kurban olmaktır ona ömür biçmektir sevmek birnevi terzi olmaktır kendini ona dikmektir sevginin en güzel kıyafeti nedir bilirmisin sevginin rengini yoktur sevginin en güzel kıyafeti Yanyana durabilmektir sevgi Budur🖤29.03.2020🔒seni çok seviyorum hatunum biriciğim iyiki varsın iyiki tanımışım seni zeytin gözlüm ponçik yanaklım MATMAZELİM ❤️

  • Semihin kalbi❤️ Semihin kalbi❤️ 2 Haziran 2021

   Sevgilim,
   Seni tanımak hayatımdaki en büyük mucize. Seninle ne kadar mutlu ve eksiksiz hissettiğimi bilemezsin. Yanımda olduğun düşüncesi bile bana güven veriyor ve varlığın hayatıma yepyeni anlamlar katıyor.
   Sesinin her tonu kulağıma adeta tatlı bir müzik gibi geliyor. Beni uzun süredir yaşadığım uyku halinden uyandıran tatlı hayaller… O güzel gözlerine baktığımda her yeni günü daha özel görüyorum. Büyüleyici sesinin yumuşak tınısı ruhumu sakinleştiriyor. Işıldayan gülüşün tüm endişelerimi yok ediyor ve ben sevgilim, hayatımın geri kalanını bu sevgi bağı içerisinde geçirmek istiyorum. Seninleyken yaşadığım neşeyi hiçbir kelime ifade edemez. Birlikte geçirdiğimiz her gün kendimi daha da güçlenmiş hissediyorum. Seninle olduğum her anda her şey çok doğru geliyor ve kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. İster bu yaşamda ister başka bir yaşamda kalbimde çok özel bir yerin var.
   Kendimi bildim bileli seni sevdim. Sanırım sana ilk söylediğimde benim için ne kadar önemli olduğunu anladım. Hayatım boyunca seni severek yaşamak istiyorum.
   Senin kadar özel biri tarafından sevilmekten çok memnunum. Uzun zamandır kimsenin beni mutlu edemeyeceğini ve seninle tanışana kadar taşa dönmüş kalbimi kazanamayacağını düşündüm. Hayatımı gerçekten değiştirdin ve her gün şükrediyorum senin gibi biri tarafından sevildiğim ve değer verildiğim için. Hayatıma tatlı bir aşk getirdin.
   Seni çok seviyorum. Benim için bu dünyadaki her şeyden çok daha fazlasını ifade ediyorsun. Mucize gibi bir şey, seni buldum ve tatlı aşkını hayatımda tutmak için elimden geleni yapacağım.Seninle paylaştığımız şeyler bir gökkuşağının renklerinden daha güzel ve asla günler içinde solmayacak ya da sadece yağmurda görünmeyecek. Sonumu yeni bir başlangıç ​​yaptın. Seni bu hayat boyunca ve ötesinde seveceğim Güzel Kalpli Adam’ım . Duygularımı anlatacak kelimeler yetersiz kalıyor. Benzersiz duygularla sarmalandım ve bu asla bitmeyecek. Bize çok inanıyorum. Sana ve kendime çok inanıyorum.
   Tüm zamanlar boyunca sahip olduğumuz aşkı deneyimleme şansına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu sonsuza kadar seveceğim ve asla unutmayacağım bir şey.
   Her zaman seni ve bizi düşünen sevgilin.

 79. Aşk bana külmedi hep küstü 🥀🥀🥀🥀 Aşk bana külmedi hep küstü 🥀🥀🥀🥀 7 Mayıs 2021

  Güzel sözler beni tik tok ta takip edin lütfen amca yiyen2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat