Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz birbirinden anlamlı uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Bu sözler ile sevdiğinizin doğum gününü kutlayabilir ona nice mutlu yıllar dileyebilirsiniz. Sevgiliye uzun doğum günü kutlama sözlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Bugün benim için çok büyük ve çok önemli bir gün. Bugün senin doğum günün. Bunları senin için yazdım çünkü sana duygularımı ve seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmak istiyorum. Tanıştığımız gün hayatımın fark edilmemesi imkânsız bir parçası oldun ve hayatımı tamamen mükemmelleştirerek değiştirdin. Hayatımı güzelleştirmek için senden başka hiçbir şeye ihtiyacım olmadığını hissediyorum. Yaşamın boş alanını dolduran ve onu anlamlı hale getiren sensin. Hayatıma girdiğinden itibaren tüm hayallerimin gerçekleştiğini hissediyorum. Evet, her ne zaman seninleysem, her dert ve sıkıntı bir anda yok oluyor ve gitgide sana bağlanıyorum. Ben sadece sana aşığım. Seninle aşkımız sonsuza dek sürecek bunu adım gibi biliyorum. Seninle doğum gününü kutlamaktan kendime özel bir ayrıcalık çıkarıyorum. Çok mutluyum. Kalbime en yakın kişi olduğun için diğerleri tarafından kıskanıldığımın da farkındayım. Ama hiç sorun değil ben bununla da yaşarım.

Her şeyin mümkün olduğunu ve önümüze çıkan herhangi bir problem veya zorluk karşısında birlikte olduğumuz sürece, savaşabileceğimizi biliyorum. Doğum günün olan bu güzel günde sana kalbimin ve hayatımın tek sahibi olduğunu itiraf ederek belki de senin için pek değerli olmayan bir hediye veriyorum. Aşkım seni her şeyinle çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Bugün senin günün ve bu Doğum Günün benim için çok şey ifade ediyor bir tanem. Bundan yılar önce doğduğun gün seninle benim hayatımın birleşeceği günün müjdecisiymiş. Sen başka ben başka yerlerde birbirimizden habersiz yaşasak da, kaderin yollarımızı birleştireceği daha o günden belliymiş. Sen benim sahip olduğum en tatlı,  en akıllı ve en romantik sevgilisin. Nice doğum günlerini birlikte geçirmeyi dilerim.

Sadece bir dakikanı ayırıp, senin için içimdeki tüm duyguları ifade etmeme izin ver bir tanem. Sadece seninle olmak, bana büyük bir zevk veriyor ve tüm rüyalarımı gerçekleşmiş gibi hissettiriyor. Senin de aynı şeyleri hissettiğini biliyorum. Bu duygularımız ömrümüzün sonuna dek sürsün diye her şeyi yapabilirim. Bir kızın sahip olabileceği en değerli sevgilisin. Yaş gününde sanki sen bana hediye veriyor gibisin.

Merhaba tatlı doğum günü çocuğu.  Her sabah uyandığımdaki gibi ilk önce gözlerimin önüne sen geliyorsun. Bu benim sabahlarımı yaşanabilir hale getiriyor. Bu gün daha da önemli bir gün çünkü bugün senin doğum günün. Bundan sadece bir yıl kadar önce birbirimize tamamen yabancıyken şimdi birlikte olmamız bana Tanrı’nın bir lütfu gibi geliyor. Sensiz yaşamak yaşamak değilmiş aslında. Pastanın üzerindeki mumları üflerken dilediğin tek şey benimle mutlu bir hayat olsun çünkü benim dileğim de bu. Aynı dilekte buluşalım ve hayat bize birlikte yaşayacağımız mutlulukları bu doğum günü dileğinle getirsin.

Benimle birlikte olduğun ve bana değerli zamanını verdiğin için teşekkür ederim. En mutlu günlerimi seninle yaşadım ve bu doğum gününde sana en değerli hediyeyi vermek isterdim fakat dünyada duygularımı anlatacak bir hediye maalesef yok sanıyorum. O halde sana kalbimin sahibi olduğunu söylüyorum.

Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Bana dokunduğunda, içimde kelebekler uçuşuyor bu hissi daha önce kimse yaşatamamıştı bana. Bugün senin doğum günün ve sana söylemek istediğim ne çok şeyim varmış benim meğer.  Bu hayat yolculuğunda bana eşlik ederken sen sevgimin dünyalara sığmadığını hissediyorum. Doğum gününle hayatlarımız beraber başlamış aslında ama insan bunu sonradan fark ediyor. Mutlu yıllar bir tanem. Her yaş gününde hep seninle olmak ve seni dünyanın en mutlu insanı yapmak için fırsatlar diliyorum Tanrı’dan.

Bu doğum günü aslında sadece bir doğum günü olmanın çok ötesinde değerli bir gün sevgilim. Çünkü bu güzel günle beraber hayatıma gireceğinin temelleri de çok önceden  atılmıştı. Ben eğer bir gökyüzüysem, sen güneşsin, Ruhumdan akan nehirsin. Her zaman nefes almak istediğim hava sensin. Seninle tanıştığım gün, sana ne kadar derin ve tutkulu bir şekilde âşık olabileceğimi anlamış oldum. Bana gerçek aşkın varlığını gösteren kişi sadece sensin. Tanrı her gün sevgimizi artırabilir mi? Artık mumları üflerken ne dileyeceğini biliyorsun. İyi ki doğdun canım. İyi ki varsın ve hayatımdasın.

Bugün senin doğum günün. Sen beni tamamlayan en iyi yarımsın. Sensiz sadece eksik değil aynı zamanda en iyi parçası alınmış yarım bir insan olurdum. Aşkımız her yaş gününde daha da büyüyor. Bu adam seninle her geçen gün daha da iyi bir adam oluyor. Seninle ama sadece seninle hayatımdaki en mutlu anlarımı paylaşmak istiyorum.  İyi ki doğdun sevgilim.

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için sevgiliye doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Yazıyı Değerlendirin

“Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları” üzerine 6 yorum

Yorum yapın