Eşime Uzun Aşk Sözleri

Eşime uzun aşk sözleri yazımızda eşinize gönderebileceğiniz veya özel günlerde not bırakabileceğiniz güzel sözler bulabilirsiniz. Karıma veya kocama söz arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız eşime uzun aşk sözleri yazımızda birbirinden romantik, duygusal ve anlamlı eşe sözler bulabilirsiniz.

Eşime Uzun Aşk Sözleri

Mum ışığının aydınlattığı akşam yemeğinde ışığın güzel gözlerinde  parlamasını seviyorum. Burada şu masada sonsuza dek kalabilirim. Senden başka kimse yok ne hayatımda ne de aklımda.  İyi bir yemek, şarap ve sen insan daha ne isteyebilir.  Dünyanın en güzel şarabısın sen, gözlerim bütün gece bu şarabı içebilir. Tatlıya hiç gerek yok sen varsın ya.

Senin kollarında olmayı seviyorum. Seninle tamamen rahat hissediyorum. Yanımda olman çok güzel. Bir rüyanın gerçekleşmesi gibi. Başka hiçbir şey önemli değil sadece şu anda seninle birlikte olmak yetiyor. Kollarımı her sardığımda sana, ait olduğum tek yerin burası olduğunu biliyorum. Tek istediğim, kollarında olmak ve kalbinin sesini dinlemek. O kalp atışlarında beni sevdiğini duymak.  Sadece birbirimizin olana dek asla kendimi tamamlanmış hissedemem.

Hiç bir şey söyleme. Sadece gözlerimle buluş ve en güzel gülüşünü lütfet bana. Hayatımın aşkı derken öylesine değil bu sözüm, gerçekten yüreğimden gelenlerin küçük bir ifadesi ancak. Senin sevgin ve güzelliğin bana bunları söyleme gücü veriyor. Seninle olduğum zaman bambaşka bir insan oluyorum sihirli olabilir misin sen? Şu anda her erkeğin kıskandığı biri olduğumu biliyorum. Ben onların yerinde olsam aynı şeyleri ben de hissederdim. Çünkü sen bütün bu duygulara değersin.

Seni düşündüğüm her zaman kocaman gülümsüyorum. Seni gördüğümde o gülümseme daha da büyüyor büyüyüyor. Sen hayatımdaki en önemli insansın, şimdi ve her zaman. Öpücüklerini özlüyorum. Sen benim ruh eşimsin. Hayatım boyunca, böyle bir aşk bulacağına asla inanmadım. Ne kadar denersem deneyim sevgilim, kelimeler senin için ne hissettiğimi ifade etmek için yeterli değil. “Aşk” kelimesi bile, sana olan hislerimi tarif edecek kadar anlamlı değil. Hiç hayal edemezdim böyle cümleler kurabileceğimi seninle tanışana dek. İnsanın aklını baştan alan benim gönlümün sultanısın.

Her günü, hepsini seninle geçirebilsem ne harika olurdu. Hayatımı çok güzel ve yaşamaya değer yapıyorsun sen. Her gün bizim sevgililer günümüz gibi olsun isterdim. Her güne ayrı bir şiir yazardım cümlelerin içinden geçirdiğim o güzel adınla bana ait ve sadece sana okunacak mısralar yazardım. Oysa bu boş dünyada ne kadar anlamsız şeylerle uğraşmak zorunda kalıyorum. Ama onlara bile senin hayalinle tahammül edebiliyorum.

Her günü özel  ve harika bir gün olarak hissediyorum seninle. Seninle geçen birkaç saat bana ne kadar özel olduğunu göstermek için hiçte yeterli değil sevgilim. Ne saatler, ne günler yetmiyor çünkü seninle olunca, saatler, günler birkaç saniye gibi gelip, rüzgar gibi  geçiyor. Sadece dudaklarımda bir buruk tat kalıyor anımsadıkça seni düşündüren. Sana doyamıyorum. Sadece seni daha çok görmek istiyorum. Kalbimin atmak için sebebi sensin. Beni tekrar aşka inandırdın.

İnsanlar, “Seni seviyorum”  cümlesini en doğru şekilde söyleyebilmek için yüzyıllar boyunca  bunun üzerinde düşünüp durdular ve hep deriz ya, karnımda  uçuşan kelebekler var, işte bu sözünde açıklamasını yapmak için çok  çalıştılar. Herkesin sonucu kendisine özeldir şüphesiz ama şu tek bir gerçektir ki, aşkta kazansak da kaybetsek de, bu his uğruna savaşmaya ve yaşamaya değer tek histir şu yalan dünyada.

Sevgiyi ifade etmek için sözel olmayan pek çok yol olsa da, tam olarak ne hissettiğinizi özetleyen mükemmel bir aşk sözünü bulmak oldukça şaşırtıcı olabilir. Ben mesela sana hayatımın ışığı adını taktım. Ama gerçekten de bu isim sana çok yakışıyor. İster inan ister inanma, sen olmadığın zamanlarda dünya gerçekten çok karanlık ve anlamsız bir yer olup çıkıyor. Fakat ne zaman sen geliyorsun beraberinde gökkuşağının 7 rengini de seninle birlikte getiriyorsun sevgilim.

Şans eseri, dünyanın bazı en büyük sanatçıları, şairleri, müzisyenleri ve umutsuz romantikleri (benim gibi), sevginin büyüsünü çok basit ve mükemmel kelimelerle ifade etmeyi başarmışlar, bu güzel sözleri dünyaya tek bir kelimeyle aşkı özetleyebilir. Bazıları ise daha yetenekli. Kelimelere bile ihtiyaç duymadan ifade edebiliyorlar sevgilerini. Bu bir bakış tek bir hareket olabilir ve bunu sadece sevgili anlayabilir.

En güzel aşk, ruhu uyandıran türden olandır. Bu da bizi daha fazlasına ulaştırmayı başarır. Kalbimizde sönmeyecek gibi görünen ve yanmaya başlayan bir ateş yakar. Bu ateşin yakıcılığının aksine zihnimize huzur gelir.  Huzur bu ateşin sürekli yanmasıyla devam eder. Ateş yakıcı görünse de huzuru ve umudu besleyen bir şeydir. Ben de bu ateşin yakıcılığına katlanmayı ve onu daha da güçlendirmeyi seni sonsuza kadar sevecek olmanın umuduyla besliyorum. Görüyorsun sevgilim seni sevmekle aslında ben ateşle oynuyorum.

Eşime uzun aşk sözleri yazımızda eşinize iletebileceğini sözleri paylaştık daha fazlası için eşime sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

.
Paylaş:


  1. Merve Merve 8 Mayıs 2018

    Hadi be

  2. Talha Talha 7 Ocak 2019

    Çok güzel yaaaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.