Sevgiliye Uzun Anlamlı Sözler

Sevgiliye uzun anlamlı sözler yazımızda birbirinden anlamlı uzun sözler sevgiliye ve sevgiliye uzun manalı mesajlar bulabilirsiniz. Sitemizdeki bu sözleri facebook, twitter, instagram ve whatsapp gibi mecralarda dilediğinizce kullanabilirsiniz fakat başka sitelerde yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Sevgiliye Uzun Anlamlı Sözler

Aşk varır eninde sonunda varması gereken yere. Beraberinde hem neşe hem de hüzün getirir. Aşkı taşıması kolay değildir sevgilim. Neşeyi herkes ister ama hüzne dönüp bakmaz bile. Ama aşk, ancak, sevinç ve hüznün bir arada olmasıyla güzel ve anlamlıdır. Aşk ancak cesur olanlara gösterir yüzünü ve onu taşıyabilecek yürekler yerleşir. Bu yüzden seni gördüğüm an anladım. Sen aşkın yarattığısın.

Tatlı sevgimiz benim için hayatın özü gibidir ve ben onsuz yaşayamam. Kalbimin en derinlerinden sadece senin için söylenen kelimeler göndermek isterdim. Bunu söylerken, keşke bir şair olsam derim. Ama benim şiir yazmaya yeteneğim yok. Fakat şiir tadında bir aşk yaşamak için gereken ne varsa yapmaktan da çekinmem. Aşka layık olan herkese aşk bahşeder gücünü. Varlığını sevgimle yaşatmak istiyorum. Tutkumla perçinlemek istiyorum sözlerimin gerçekliğini. Seni her şeyden çok seviyorum. Bunu kanıtlamak için bana bir tek şans vermen yetecektir. Buna inanıyorum ve senin de inanmanı istiyorum.

Bir yıldız kayarken içinden geçirdiğin dileğe dikkat et gerçekleşebilir derler. Benim dileğim sendin. Tanrı seni bana verdi. Sen benim gözümde bu yüzden bir melek gibiydin. Bana sorsalar, hayatını bu melek için verir misin diye, tereddüt bile etmeden kabul ederim. Sen benim Tanrıdan gelen hediyemsin seni ölünceye kadar koruyacağım. Çünkü sen olmazsan bu hayatın zaten bir anlamı kalmaz.

Sensiz bir hayat yaşam olmayan bir gezegende sürgün gibidir. Seni ilk gördüğümde, nihayet bu sürgün bitti dedim içimden. Seninle tekrar dünyaya döndüm ben. Ama halen ayaklarım yere değmiyor. Yerçekimsiz ortamdan kurtuldum ama bu kez senin çekim alanına girdim. Nefesim kesiliyor. Senin ikliminde yaşamak istiyorum. Seninle nefes almak, dünyanı seni gözünden görmek istiyorum. Seni gerçekten çok seviyorum sevgilim.

Aşk bir sihirdir. Bazen güldürür bizi, bazen gözlerimizden yaşlar getirir. Bazen düşer, aldatır bazen aradığımız sevgiliye giden yola çıkarır. Kimi aşkı arar, kimi aşktan kaçmak ister. Aslında hiçbir şey bize bağlı değil sevgilim. Kaçmak istesek de ondan, ya da yakalamak istesek de aşkın yakasından. Aşktır her zaman son kararı veren. Bize düşense, onun kurallarına uymak. Aşkı bulduk sandığımızda hep yanılmak mı düşer bana derdim. Ama şimdi ilk kez aşk senin gözlerinden gülümsüyor bana. Lütfen bu kez gerçek olsun düşlerim.

Benim kaderimde aşk yok derdim kendi kendime. Belki de böyle hisler hissetmeme engel bir şeyler olmalı içimde diye düşünürdüm hep. Ama eninde sonunda, beni sevecek kişinin, bir gün bir yerlerden çıkıp geleceğini de gizli gizli bilirdim kalbimde. Bu düşüncelerimi kimseye söylemezdim. Olurda bir gün gerçekten karşıma çıkarsan, hepsini sana anlatmak isterdim. Şimdi karşımdasın. Bunca zaman içimden geçirdiğim cümlelerin aşka bürünmüş hali olarak duruyorsun karşımda. Anlıyor musun benim için ne kadar değerli olduğunu hayallerini bir umutla beslediğim sevgili.

Her zaman bir bahane bulurdun benimle olmamak için. Bilmem belki sen de benim gibi aşktan korkuyordun. Ama ben yılmadan senin bahanelerine karşı hep geçerli sebepler bulurdum. Biliyorum senin kadar iyi değilim. Belki sadece benim düşüncelerim bu. Sen belki başka türlü düşünüyorsun. Şimdi birlikteysek eğer aşkın bizim için planları olmasından ve benim senin için çok çabalamamdandır bu.

Benim bir tanecik sevgilim sen hayatta hayalini kurduğum her şeysin. Neşem, mutluluğum, aşk şarkıları söylediğimsin. Hayatımın en değerli hediyesisin sen. Hayatımı hayallerimin ötesinde değiştiren bir armağan. Bunun mümkün olacağını bile hayal edemezken, şimdi dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum. Gözlerin gözlerimde olsun hep. Ellerin ellerimde. Seninle bir ömür geçirmeye hazırım. Beni yanımda ol yeter.

Benim dünyalar güzeli sevgilim, gözlerine bakıp ruhunun yansımasını ve benim için sınırsız sevgiyi görmekten daha iyi ne olabilir? Dünyadaki en mutlu bu adamı sen aşkınla yarattın. Dünyada her şeyin değiştiğini bilmeni istiyorum, ama sonsuza kadar sürecek tek şey senin için sevgim bunu sakın aklından çıkarma. Seni sevdiğimi anladığım zaman gelecekteki çocuklarımın annesi olabileceğini de anlamıştım. Hayatımın sonuna dek seveceğim kadın sensin bir tanem.

Bugün ilk kez, sevgi ve aşk kelimeleri duyacaksın dudaklarımdan. Hayatımın sensiz ne kadar boş olabileceğini ilk kez bugün itiraf ediyorum sana. Sensiz ne güneşin, ne de esen tatlı meltemin bir anlamı var.  Sevgin içimde kimsenin silemeyeceği ve yok edemeyeceği bir yerde kök saldı.  Bu aynı zamanda beni hayata bağladı. Sensiz bir gelecek istemiyorum. Senin olmadığın bir dünyada kral olmuşum ne önemi var? Ben sadece seninle yaşamak istiyorum. Ben seni her şeyden çok seviyorum.

Sevgiliye uzun anlamlı sözler yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için anlamlı sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

.

Bir yorum

  1. delioglan delioglan 5 Temmuz 2018

    Hiçbir şey gerçek sevgili kadr değerli değildir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat