Sevgiliye Özür Dileme Sözleri

Sevgiliye özür dileme sözleri yazımızda sevgiliden özür dileme mesajları, af dileme yazıları, özür sözleri ve pişmanlık sözleri bulabilirsiniz. 

Sevgiliye Özür Dileme Sözleri

Biliyorum yine kırdım bugün seni ne kadar istemesem de, ama inan amacım seni üzmek değildi nazlı çiçeğim. Bunların tek nedeni sana olan aşkımın büyüklüğünden ileri geliyor. Kıskançlığım ve seni delice seviyor olmam bazen gözlerimi kör edip her şeyi görmezden geliyor. Biliyorum sende çok seviyorsun beni hatta beklide benden daha çok. Ne olur bugün ki yanlış tavrımdan ve acı sözlerimden ötürü beni affet aşkım. Seni kırmak istemedim. Sana çok güveniyorum ve çok inanıyorum. Senden tüm kalbimle özür diliyorum. Affeder misin bu deli sevgilini?

Dün doğum günündü ve ben hatırlayamadım. Bana ne kadar çok kızsan haklısın sevgilim. Bunu nasıl yaptığımı, nasıl dünyada en çok sevdiğim kişinin doğduğu günü unuttuğumu anlayamıyorum. Ama ne olur bana telafi etmem için bir şans ver. İnan bana unuttuğuma bile sevineceksin.  Sen bu dünyada en güzel şeyleri hak eden tek kadınsın. Dünyaları önüne sersem yetmez inan aşkım. Beni affet, koca kafalı adamın tekiyim ama inan yüreğim seni delicesine çok seviyor, istersen konuşma, istersen bağır çağır ama affet sevgilim.

Bugün yaptığım kabalıkla o nur yüzünü soldurduğum için kendimden nefret etsem de ne olur sen hor görme affet beni aşkım. Özür dilemenin bir anlamı olmaz yapılan kabalık karşısında biliyorum sana sonuna kadar hak veriyorum. Ama inan bunun bir daha tekrarı olmayacak. Elimi tutma, yüzüme bakma ne yeter ki tamam affettim de. Buna bile razıyım bebeğim. Bana vereceğin en ağır ceza beni kendinden uzak tutmandır zira. Senden dünyalar kadar özür diliyorum ve ne olur affet bu koca bebeği diyorum.

Her gün kapına bir kırmızı gül bırakıyorum küçük bir notla. Affet beni diyerek. Ne olur artık bir cevap ver sevdiğim bana. Ben çok pişmanım inan her gün ölüm geliyor sensizlik bana. Biliyorum gül bahçesini önüne sersem az ama senden özür diliyorum yaptığım hata adına.

Senin gözlerinden düşen bir yaşa sebep olduğum için kendimi ölene kadar affetmeyeceğim sevgilim ama ne olur sen beni affet. Yoksa yüreğim sensiz cehennem yeri, yaz ortasında kışı yaşıyorum inan. Aldığım nefesin içtiğim suyun bir anlamı yok. Sensiz olan hiçbir şeyin manası yok inan. Özür dilerim hatalarım için. Ne olur affet beni, sana söz veriyorum ömrümün sonuna dek bir daha üzmeyeceğim seni.

Sevgiliden Af Dileme Sözleri

Bugün hayatımın anlamı doğdu ama ben yanında olamadım. Beni ne olur affet aşkım. Kalbim, aklım her an her saniye seninle olsa da bedenim yanında olamadı. Biliyorum çok kızgınsın bana. Söz veriyorum bu özel gününü telafi edeceğim yeter ki sen bir kez gül bana, affettim de sevgilim.

Gözünden yaş akıttığım için, o güzel yüzünü soldurduğum için ne olursun beni affet sevdiğim. İstemeden bir hata yaptım kırdım o güzel yüreğini. Şimdi her gün dua ediyorum Allah’a affetmen için beni. Sensizlik bana vereceğin en büyük ceza, deli divaneyim şimdi. Özür dilerim aşk çiçeğim ne olur tekrar kabul et kalbine beni. Unutturmam için yaptığım densizlikleri ne olur affet beni.

Ne mesajlarıma cevap veriyorsun ne de telefonlarımı açıyorsun. Yüzüm yok karşına çıkmaya çünkü çok kırdım seni biliyorum. Ne yapabilirim nasıl affettiririm kendimi bilemiyorum. Tek bildiğim sensiz geçen günlerin tadı yok, uyku haram ve nefes almak zor sevdiğim. En büyük korkum seni kaybetmek aşkım. İnan bana sana olan aşkım çok büyük yeter ki hatamı telafi etmeme izin ver. Sana söz veriyorum o kalbin bir daha kırılmayacak, gözlerinden yaş akmayacak. Ne olur affet beni sevgilim, bağışla bu adam kurban olur senin yolunda.

Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağıma ve seni bir daha üzmeyeceğime söz verebilirim aşkım. Bizim aşkımız çok büyük ve unutulmaz. Biliyorum sende özlüyorsun beni ama gururun engel oluyor. Affet artık barışalım, gurur sevgiyi yıpratır, gel de yıpranmasın aşkımız ben her şeyi telafi etmeye hazırım.

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni. Bitsin bu çile. Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle. Bir kerecik affetsen inan yoluna ölmeye hazırım sevdiğim ben.

Bir bilsen seni kırdığım günden beri kalbimde parçalara ayrıldı sevgilim. Pişmanım hem de çok; seni nasıl üzdüm böyle affet beni ne olur, ben ettim sen etme. Hatalarımın sebebi hep bu yersiz kıskançlığımdan. Biliyorum çok kısıtlıyorum, çok üstüne geliyorum ama güzelliğin beni deli ediyor sevdiğim. Söz veriyorum artık buna bir dur diyeceğim. Seni artık yormayacağım. Yeter ki bir kez affet beni. Göreceksin bak nasıl affettiriyorum kendimi.

Bu dünyada isteyeceğim son şey seninle küs kalmak sevgilim. Seni üzdüm nedensiz biliyorum ama aşkımıza gölge düşsün istemiyorum. İzin var affettireyim kendimi. İzin ver bu huzursuzluk bitsin yerini yüzündeki gülümseme alsın sevgilim. Ben çok pişmanım seni üzdüğüm için sana söz veriyorum bir daha asla üzmeyeceğim seni. Bu ilk ve son olsun aşkım. Ne olur affet beni.

Sevgiliye özür sözleri yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Değerlendirin

“Sevgiliye Özür Dileme Sözleri” üzerine 16 yorum

 1. yine ben gamzem yine ben dayanama dım sana
  yazmadan yine dayanamadım olmuyo nalet olsun
  ki olmuyorum senden başkasını sevemiyorum
  kimse o sol tarafımın sahibi olamıyo nedeni
  ise sensin sen oraya tahtını kurdun ve kim
  olursa olsun o tahtı salladıramadı bilmiyorum
  beni sevmiyosun biliyorum nefretde ediyosun
  ama ben hala seni çpk seviyorum gamzem nolursun
  affet diyemicem yazmıcam demişdim süleymana cünkü
  enson sen gitmiştin benden bende inat ettim yazmıcam
  demişdim ama olmuyor gamze sana karşı ne inat ede biliyorum
  seni nede unata biliyorum herkezin aşkı biter doğru sonsuza
  kadar sürmez ama ben sanaaşık değilim seni seviyorum ve sevgiler
  hiç bitmez biz seninle unutulmıcak şeyler yaşadık seni cok üzdüm her
  seferinde de sana diyorum zaten tamam ben hatalıyım ama bilmiyorum be gamze
  seni nasıl unuturum seni bilmiyorum amam ben seni hiç bizaman arkandan bıcaklamadım gamze
  6 aydır sen den ne bi haber ala biliyorum nede başka birşey iş işten gecdi biliyorum geceleri
  uyuyamaz oldum ama daha cok daha cok özlüyorum seni sen sizken cok kötü hissediyorum
  sen benim yağmurdan sonra doğan gögkuşahımdın herşeyim düzeldi ama bitek sen le olan şeyler düzelmedi ve batak durum
  dayım ne istersem oluyo ama seni istiyorum olmuyo neden bilmiyorum ama senden uzak kaldıhım her süre boyunca seni
  daha cok sevemeye başladım kimseye anlatamadım hep içime attım sen beni cok dehiştirdin gamze ben sende sevmeyi sevilmeyi
  öğrendim yine boşa umut edip yazıyorum bilmiyorum
  belkide kim lesin kiminlesin acın taze ne desem sohumaz ama alışamıyorum senin
  gitmene alışamıyorum her gece o bakışların aklıma geldikce delircek gibi oluyorum birgün geliçek olursan
  ogün sana kapım açık
  ben ya ben senden önce herboku yerdim ama şimdi hic birşey kalmadı sana söz vemiştimya hani işte
  o sözlerimin hepsini tutudum
  sırf sana söz verdim diye beni
  bilirsin eskiden olsa kızlarla cıkmadan yapa mazdım
  ama şimdi öledeyil bi amacım var ailemi ve evlenicehim kişiyi mutlu etmek oda sen olasın isterim
  Canım yanıyor Çok masumduk sevgimiz çok güçlüydü ayrılmamız asla mümkün değildi Kalbim sana aitti ben
  senindim birlikte güldük eğlendik Yaptığımız her şey birbirimize olan aşkın tüm acı ve gönül yaraları
  dışındaydı Seni seviyordum ve sen de beni sevmiştin Mükemmel bir ilişkimiz vardı çok mutlu olduk
  Yaptıklarımın seni bu kadar fazla incittiğini bilmiyordum O kadar çok kez özür diledim ki özürlerim
  artık senin için hiçbir şey ifade etmiyor Seni istediğin gibi mutlu edemediğim için özür dilerim Ama
  beni sevmeyi bıraktığın için mutsuzluğunun arttığı benim hatam değildi Bana kızdı çünkü duygusal olarak
  aradıklarını sana veremedim ben basit insadım sana karşı Şimdi bana daha önce söylediğin her şeyi duyuyorum
  Şimdi hayatımda kendim için değil de senin için bir şeyler yapıyorum. Artık hayatında değilim ve bir daha asla
  birlikte olamayacağız Kasıtlı olarak sana zarar vermek için herhangi bir şey yapmayı istememiştim ve eminim bunu
  biliyorsundur Asla sana ya da başkalarına zarar vermek istemiyorum Gerçekten seversen asla yalan söylemezsin ihanet
  etmezsin veya sevdiğini hayal kırıklığına uğratmazsın demiştin hepsini şimdi çok daha iyi anlıyorum Şimdi bunları
  biliyorum ve haklıydın Sen her zaman haklıydın

  Cevapla
 2. Sevgilime bi yanlis yaptim Simdi ise kalpli kutucuk aldim cikolatayla doldurdum Acaba ne gibi sözler yazsam icine

  Cevapla
 3. Senin gözlerinden düşen bir yaşa sebep olduğum için kendimi ölene kadar affetmeyeceğim.Çünkü çok kırdım seni biliyorum. Ne yapabilirim nasıl affettiririm kendimi bilemiyorum. En büyük korkum seni kaybetmek.Sana söz veriyorum hayatım o kalbin bir daha kırılmayacak, gözlerinden yaş akmayacak. Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağıma ve seni bir daha üzmeyeceğime söz verebilirim.Bu ilk ve son olsun.Ne olur affet beni.Seni Çok Seviyorum sevdiğim

  Cevapla
 4. Bu dünyada isteyeceğim son şey seninle küs kalmak sevgilim. Seni üzdüm nedensiz biliyorum ama aşkımıza gölge düşsün istemiyorum. İzin var affettireyim kendimi. İzin ver bu huzursuzluk bitsin yerini yüzündeki gülümseme alsın sevgilim. Ben çok pişmanım seni üzdüğüm için sana söz veriyorum bir daha asla üzmeyeceğim seni. Bu ilk ve son olsun aşkım. Ne olur affet beni.

  Cevapla
 5. Seni üzdüğüm için kendimden nefret ediyorum.Çünkü çok kırdım seni biliyorum. O gün ne oldu nasıl dedim bilmiyorum zamanı geriye alabilseydim de böyle olmasaydı.😔 Ne yapabilirim nasıl affettiririm kendimi bilemiyorum. Seni kırmak hayatta isteyeceğim son şey bile değil. En büyük korkum seni kaybetmek. Pişman olmak bir şeyi değiştirmiyor ama yine de özür dilerim. Önemli değil diyeceksin ama benim için herkesten herşeyden önemlisin. Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağım ve seni bir daha üzmeyeceğim.Ne olur affet beni.Seni Çok Seviyorum ❤️

  Cevapla
  • Elif hanım Harika bir mesaj sevgilimin kalbini kırdım inşallah sizin yazdığınız şeyle alacagım gönlünü 🙏

   Cevapla
 6. Bugün bana çok kırgındın seni kırdugum😕 için beni affedermisin öküzcügüm benden seni sevirim mesajdan mahrum koydun ben buna alışık değilim oy bak yine mucuklayasım geldi oysssssss seviyorum len seni ❤❤❤😚😚😚😚😚😚😚😚

  Cevapla

Yorum yapın