Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz romantik güzel sözler, sevgiliye güzel mesajlar ve sevgiliye sözler bulabilirsiniz.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sen benim umudum, yarınlarım, paylaşacağım güzel anılarım, ortak lokmam, son göz ağrım, hayallerimi tamamlayansın. Hayallerimizi tamamlamamız için ellerine ihtiyacım var, ellerimi bırakmadan sımsıkı tut ve beraber aşalım yolları…

Kocaman gülümsüyorum dünyaya, arkasında sen varsın gülücüklerimin. Varsın diye cümlelerim aşk dolu, varsın diye günaydınlarım şenlikli ve varsın diye düşüncelerim gökkuşağı barındırıyor.

Kokun cennet bundan bahsetmiş miydim? Boynunda yaşamak istiyorum. Biri buna itiraz edecek olursa şayet; reddederim tüm evreni.

Verdiğim son nefese kadar ellerim ellerinde, gözlerim gözlerinde ve sevgin tam kalbimin üzerinde olacak.

Kafamı senden başka bir yana çevirdiğim zaman bile özlüyorum seni.

En güzel >aşk sözleri< için tıklayın.

Ömür dediğin şey bu kadar kısayken neden sana sürekli seni seviyorum demeyeyim?

Hayallerimize tutunsak mesela, yarın sabah gidip nikâh kıysak, ilerleyen zamanlarda burnu sana benzeyen, çenesinin kıvrımını benden alan bir çocuğumuz olsa, sevgisini senden, affetmeyi benden öğrense, bilgiyi senden doğruyu benden alsa hiç fena olmazdı. Çok bir şey istemiyorum sana benzesin yeter, gerisi teferruat.

Şiir biter, şair gider, çay biter, zaman biter, gece geçer, sevgim sonsuz kalır.

Uzun lafın kısası diye demiyorum Seni kendimden bile fazla seviyorum.

Birbirimizi daha çok sevmek için neyi bekliyoruz? Zaman gitgide kısalıyor ve ben seni hep daha fazla seviyorum.

Zaman geçer aşk buralara da uğrar elbet. Kapım sevgin için sonuna kadar açık, kalbim emrine amade. Seni bir ömür seviyor olacağım.

Bana bu kadar güzel bakan kadının, gelinim olduğunu görmeden ölmek istemem.

Şimdi sen uyuyorsun ya, rüyalarına girmek isterdim. Çocuklar gibi çıplak ayakla koşalım çimlerin üzerinde, tartışmalar olmasın aramızda, mutlulukla şarkılar söyleyelim, dudağından defalarca öpeyim seni, uyandığında yalnız ben kalayım aklında.

Keşke daha önce karşılaşmış olsaydık, daha önce aşık olurdum sana.

Sevgilim, hangi saatte kalktığını, çayı kaç şekerli içtiğini, parmak izlerini, hangi sanatçıyı sevdiğini, neler yapmak istediğini, denize sadece izlemek için gittiğini, gerildiğinde gözünü kapatmanı, eriği tuzla değil de şekerle yediğini benden başka kimse bilemez. Seni sevdiğimi daha nasıl anlatayım?

Sevgimin mimarı, kalbimin yegâne sahibisin. Ellerimi hiç bırakma.

Her şeyi bırakalım aşka sarılalım.

Şanslı bir kadınım/adamım ben. Kim benim gibi mükemmel bir sevgiliye sahip olmuş ki bu dünyada? Görüp görebileceğim, sevip sevebileceğim en şahane insansın sen. Kim sevebilirdi beni senden başka? Kalbin benimle dolup taşarken nasıl çok sevmem seni? Elbette severim hem de düşündüğünden de fazla çok. İyi ki varsın be kadın/adam…

İnsanın çevresinde kaç tane iyi ki dediği olur? Üç mü? Beş mi? Bende sadece bir tane var, o sensin, sen olduğun fikri dünyalara bedel bir iyi ki.

Okuduğum kitapta, izlediğim filmde, dinlediğim şarkıda, baktığım her yerde sen varsın, tüm yollarım sana çıkıyor.
Sevgilim ister haykırış de ister iç dökmek de, bilmeni isterim ki Seni seviyorum ve her koşulda bu böyle olmalı.

Sevgili güzel kadın; ilerde ne olacağını ufacık anlatayım sana, ben seni çok seveceğim, bugünkü verdiğim değerden kat kat fazla değer vereceğim sana, her bulduğum fırsatta öpücük yağmuruna tutacağım o yanaklarını, senin tarafından çok sevileceğim ve en önemlisi günü geldiğinde en özel ‘evet’i alacağım senden bir ömür beraber yaşamak üzere…

Sana ölesiye ihtiyacım var, ellerim ellerinden fazla uzak kalmamalı.

Serttir rüzgârlarım, ezer geçer her şeyi, tarumar eder de bir tek aşkına yenilir.

Sevgiliye Romantik Sözler

Bu bölümde sevgiliye romantik güzel sözler bulabilirsiniz.

.

Ey gönül! Sen de haklısın, rüzgârda dağılan saçlarını, gülerken kısılan gözlerini, mutlulukla dans eden kalbini görürken nasıl daha fazla sevmek için çabalamam ben?

Sen yoksan eksik, sen varsan fazlasıyla tamamım. Seninle beraberken aşamayacağımız engel, geçemeyeceğimiz güçlük, sevemeyeceğimiz dünya yok hep yanımda ol.

Sevgili güzel göz her saniyen benim yanımda benim omzuma dayanarak geçsin. Ellerin ellerimden ayrılmasın yeter başka bir şey istemem.

Gitme sevgilim benden yarım kalmasın hikâyemiz, uzak durmasın bedenlerimiz, akıp gitsin duygular.

Seni seviyorum. Bilir misin bu kelimenin ne kadar değerli olduğunu? Ben ki huysuz, aksi, sevgiye kapalı biri; kalbimin ortasına sevgiyle akan birine nasıl hayır diyebilirdim? O yüzdendir ki seni kendimden bile sakınıp çoook sevmem.

Sen uyu sevgilim, seni seyredeyim gecelerce, en büyük mutluluğum olur benim.

Fazla söze ne hacet, benimle yaşlan yeter.

Romantik >seni seviyorum sözleri< için tıklayın.

Tek ihtiyacım birazcık birazcık duygu, biraz sevgi, biraz sen.

Sevgiye açım ben, varlığın, sevgin, hasretin, güzelliğin, ellerin sevgiye doyurur beni.

Günler doğuyorsa, güneş batıyorsa, güzellikler oluyorsa, saatler seni görmek için ilerliyorsa ve asıl dünya yaşanılacak bir yerse hepsi senin yüzündendir.

Yüzüne baktıkça içim eriyor sevgilim. Bir insan bana nasıl bu kadar güzel bakabilir? Hele bir gülümseyişin var dünyada başka kimsede yok.

Dünya güzelim, senden kimseye bahsetmiyorum, sır gibi saklıyorum içimde. Güzelliğini fark ederler de, olur da biri beğenir seni diye ödüm kopuyor çünkü sen sadece bana özelsin.

Allah seni benim için, bana tam olarak uyuşasın diye yaratmış, ellerimiz birbirini sarmak için var, bedenlerimiz birbirine destek olmak için var, gözlerin sadece beni güzel görmek için var, güzelliğin ben göreyim diye var, kalbinse en çok beni sevmek için var.

Sen konuş ben seni sabahlara kadar dinlerim. En kötü kelimeler bile ağzından döküldüğü zaman bal geliyor kulağıma.

Kıskanırım seni sevgilim. Herkesten ve her şeyden kıskanmaya hakkım var, biri sana bakacak olsa kıskanırım, güneş seni ısıttı diye güneşi kıskanırım, çikolatayı seviyorsun diye onu kıskanırım, rüzgâr kulağına hoş esse rüzgârı da kıskanırım. Annen sana fazla sarılacak olsa onu dahi kıskanırım.

Aşk; başıma seninle geldi. Şikâyetim yok yaşadığım en güzel en akılda kalıcı duygular seninle beraber vurdu yüreğimin kumsalına.

Sevgiliye Duygusal Sözler

Bu bölümde sevgiliye duygusal güzel sözler bulabilirsiniz.

Hayatın ikilemi vardır benim için, arası yok. Ya seninle yaşayacağım bir ömür ya da yok olsun tüm dünya.

Her şey konuşmak değildir başka şeyler de anlatır aşkın varlığını, mesela saçın rüzgârda havalanır âşık olurum. Kirpiğin yere doğru döner, yanakların güzel kızarır âşık olurum. Bazen sadece susulur ve seni izlerim ben. Neden yok benim için her şey seni âşık eder durur bana.

Eskiye dair çok yaralarım vardı benim. İnsanlar kırdı geçti önemsemeden, yarama parmak bastılar. Sonra sen çıkageldin nedensiz. Yaralarım bir bir sarılı verdi, ben aşkı öğrendim. Geçmişe dair ne bir iz ne bir anı hiç biri yok artık. Varsa yoksa sensin.

Hayatımın güzel kahramanısın sen. Ne zaman başım sıkışsa, sevgi lazım olsa koca yüreğini getirir sunarsın önüme. Bende doya doya katarım sevgini kendime. Benim kahramanım dedim ya, çok iyi geldin hayatıma.

Yalnız bir kadın varmış. Sevgi arar dururmuş. Ama günün birinde beklenmedik bir zamanda yakışıklı bir adam elinden tutmaya karar vermiş kadının.
Kadın sevgiyle dolup taşmış. Sonra ne kadın yalnız kalmış ne de adam sevgisiz. Mutlu bir sonsuzluk başlamış.

Sen varsın ya, artık kimse beni yalnız bırakamaz.

Özlemden yanmak neymiş sendeyken öğrendim sevgilim. Fazla uzaklığa gerek yok ellerin benden azıcık uzak kalsa özlüyorum ellerini.

Ah be adam sana herhangi bir hediye değil, ömrüm armağan edilmeli.

Yaşanılan en güzel zaman, en tarifsiz duygumsun. Seni nasıl gördüğümü, sende ne bulduğumu görmesinler.

Mavi tutkudur bende. Ne kadar sevdiğimi en çok sen bilirsin. Ama akan suları durduran hatırlatmamı gerektiren bir şey var; maviyi en çok sende severim ben.

Şiir okuyan, kahve seven, beni dinlemekten keyif alan birine vuruldum ben. Aşkın varlığını kimse sorgulamasın bu yüzden.

Geceler uzun, ama aşk için kısalar. İnsan sevince zaman çok çabuk geçiyor. Neye uğradığına şaşırıyorsun adeta bakmışsın günler aylar yıllar geçmiş aşk boyunu aşmış.

Buluştuğumuz günü hatırlarım da apaydınlıktı gözlerin, beni dinlerken merak ettiğini görürdüm ve ben konuşurken mutlulukla seyrettiğine şahit olurdum. Üstünden zaman geçti bakıyorum hala aynı aramızdaki ilk günkü heyecan, ilk günkü tazelik.

Sen konuşurken dünyada bir şeyler oluyor biliyorum. Kuşlar cıvıldıyor, insanlar barışıyor, kızgınlar sakinliyor, sükûnet geliyor her yere. İyi geliyorsun sevgilim hem dünyaya, hem benim dünyama.

İnsan gül bahçesine girer de içi mutlulukta dolar, gözü gönlü açılır, kalbi bir hoş olur ya; sana aşkım aynen bu şekilde. Bakınca içim kıpırdıyor, duygularım sel oluyor, bahar geliyor kalbime.

Benim güzel kalpli, güzel huylu, güzel sevgilim. Bir ömür yanımda olur musun? Bu uzun yolda sana ihtiyacım var, ellerim yalnız başına kalmamalı, kalbim sevgisiz kurur gider, sen benim hayat arkadaşım ol da gerisi teferruattır benim için, her zorluğun üstesinden gelir, yollar aşar bitiririz.

Sevgilim buluşma zamanlarımızı iple çekiyorum. Saatler geçmiyor adeta, özlem alıp başını gidiyor. Kalbim yanında olmak istiyor sürekli. Günler bile bana haftalar gelirken, asla sensiz yapamayacağımı anlıyorum. Bu yürek seni delicesine seviyor.

Aşk, hasrettir.
Aşk, sadakattir.
Aşk, beklentidir.
Aşk, sabırdır.
Aşk büsbütün sensin.

Hiç kimseye bağlanmadım ona bağlandığım kadar. Ne kıskançlığı var ne kibri. Ne adaletsizliği var ne küçümsemesi. Ne yalancılığı var ne de başka kötü huyları. Mükemmelliğin tek bedende toplanmış hali gibi. Sanki varlığı beni kendine bağlayıp âşık etmekmiş ve bir ömrü beraber bitirmekmiş gibi geliyor. İyi ki var iyi ki böyle birine rastladım.

Aşk adamın sevgisinde, adamın, özverisinde yer alır. İkisi bir araya geldi mi dağlar denizlere taşınız, muhteşem bir aşk ortaya çıkar. Sana olan sevgim dağlardan yüksek, denizlerden fazla.

İnsanlar kaybetmekten korktuğu için sevmekten de çekiniyorlar. Oysa yanılıyorlar. Senin gibi çok sevebileceği, çok sevileceği biri girdi mi hayatına ne gam kalıyor ne tasa. Varsa yoksa vakitleri beraber geçirmek oluyor. Gerçekten sevince gitmek falan değil, kalmak için bahaneler buluyorsun aslında.

Ah aşkım, neden seninle balkonda oturup saatlerce sohbet etmiyoruz? Cam kenarları, kahveler, muhabbetler, sonbahar yaprakları bizi yan yana getirmek için varlar. Geçirecek çok zaman, öpüşecek çok anı, konuşacak çok konumuz var bence geç kalmayalım.

Herkes birbirine seni seviyorum diyebilir. Ama onlar ezbere söylüyorlar kimsenin benim kadar yoğun hissettiğini düşünmüyorum. Kalbim sen diye atıyor adeta, seni düşünsem birden hızlanmaya başlıyor, nereye baksam sen. Her saniye seni hatırlatacak nedenler buluyorum kendime, sevmeye devam etmek için. İyi ki sevdiğim de sevildiğim sensin.

Saçların sevgilim saçların, bir insana ancak bu kadar yakışırlar. Rüzgar eser kokusu burnuma gelir. Duyabileceğim en güzel kokudur bu. Varlığı sevgi yokluğu özlemdir. Niceleri vardır ki hepsini topla bir tek senin güzelliğine erişemezler. Yüreğimde yer etti saçların, bir ömür kokusunu duymam ümidiyle, seni seviyorum.

Bu yazımızda sizlerle sevgiliye sözler, sevgiliye romantik güzel sözler konularını paylaştık.

Aksaray eskort
Etiler eskort
Fatih eskort

69 Yorum

 1. Canan Canan 27 Mayıs 2018

  Aski sevene deyil sevipte aci cekene soor… biremin

   • Baba yoaro Baba yoaro 4 Nisan 2020

    Aynen

  • Taşkın 03 Taşkın 03 23 Ekim 2019

   Sen uyu sevgilim, seni seyredeyim gecelerce, en büyük mutluluğum olur benim.

  • Yasin erkoç Yasin erkoç 20 Kasım 2019

   Allah halla ona nasıl soracaz

  • Mehmet YAŞAR Mehmet YAŞAR 26 Mayıs 2020

   Bremın aşk anlatanla yaşanmaz yaşayanla ölünür.

 2. Cennet Cennet 10 Ağustos 2018

  Belki gözden ıraksın ama gönlümden değil ??

  • Havva Havva 1 Ekim 2019

   Aynen öyle

   • Ali budak Ali budak 6 Kasım 2019

    O kadar guzelsinki gunes sana sirtini donse ay birakmaz seni yanliz

 3. batmanlıı batmanlıı 10 Eylül 2018

  ruhumu tamamlayan eksik parçasın

  • Anonim Anonim 1 Ocak 2019

   Hoca beni sözlüye kalfur8nca senin adin8 söyleyecek kadar seni c9k s3viyor7m

 4. Istambul lu Istambul lu 14 Ekim 2018

  Elime aldim bir erik baktim kizin gotu delik abi dedim bu suzan dedi git gotune uzan….

  • Anonim Anonim 26 Şubat 2019

   Bu olmamış kralll

  • yehdhd yehdhd 5 Ekim 2019

   Yok eben amk

  • Anonim Anonim 25 Aralık 2019

   Anlatmaya Gerek Yok Çok Güzel😄😄

 5. SEVGİNAZ YALÇIN SEVGİNAZ YALÇIN 24 Ekim 2018

  Solumdaki solugumsun

 6. ibrahim ibrahim 31 Ekim 2018

  bir kac gūnlūk dūnya icin seni kirmak mūmkūnmū seni seviyorum

 7. Aydın Aydın 14 Kasım 2018

  Güzel olmuş

  • derya derya 1 Nisan 2020

   ruhum sesiz sensiz bir boşlukta gibi gelde bitsin bu eziyet

   • Gizemli genç Gizemli genç 7 Nisan 2020

    Vuslatmi hasretmi özlem mi adını sen koy

 8. Asik genc Asik genc 15 Kasım 2018

  Sana seni seviyorum demek dunyanin en guzel seyi bence ben bu hayata yasamak istiyorsam sebebi sensin ben guluyorsam bununda sebebi sensin seni seviyorum seni sevmek sucsa eger cezam MUHEBEDTİR A=R

 9. İlkooo İlkooo 16 Kasım 2018

  Seni seviyommm micconun ogliii

 10. Berkay Berkay 29 Kasım 2018

  Şu koskoca cihanda 2 kör tanıdım; biri aşkından türküler yazan Veysel diğeri ise gözü senden başkasını görmeyen ben…

  • Anonim Anonim 20 Ekim 2019

   Cok guzel olmus ❤️

 11. Batmanlı vedo Batmanlı vedo 8 Aralık 2018

  Batman güzelse sebebi sensin güzelim..

 12. Anonim Anonim 18 Aralık 2018

  Karanlık bir yolun sonuydu seninle tanıştığımda. Şimdi sayene gecemin gündüzden farkı yok. Hayatımı aydınlatmaya devam etmek için gözlerini açman gerek. Günaydın sol yanım.

  • Elvan Elvan 30 Aralık 2018

   Ağlamak istiyorum ama uğruna ağlayacak birrini bulamıyorum !!!

   • gamzeli gamzeli 17 Temmuz 2019

    aga beeebebebbebeebebbb

 13. bingöl bingöl 18 Aralık 2018

  Karanlık bir yolun sonuydu seninle tanıştığımda. Şimdi sayene gecemin gündüzden farkı yok. Hayatımı aydınlatmaya devam etmek için gözlerini açman gerek. Günaydın sol yanım.

 14. Anonim Anonim 25 Aralık 2018

  Aşk bir sudur iç iç kudur fazla içme musluk suyudur

 15. Elvan karaaaaaaaa Elvan karaaaaaaaa 30 Aralık 2018

  Ağlamak istiyorum ama uğruna ağlayacak birrini bulamıyorum !!!

  • Osman Osman 9 Ocak 2019

   Bulmak zor iş tabi

 16. Aşık sazcı derler bana Aşık sazcı derler bana 5 Ocak 2019

  Aşk yatmadan önce yarimi düşünüp yanımda mutlu görmek gülüşünü görmek saçlarını okşamaktır

 17. cio baba cio baba 10 Ocak 2019

  aşk sandığın değil yandığın kadardır…
  götün kaksın diye değil kalbin atsın diye sevmiştim…

 18. ask çocugu ask çocugu 11 Ocak 2019

  tamam

 19. Jale Jale 13 Ocak 2019

  Oksijeni bilmem ama kokun şart

 20. Yakup Yakup 2 Şubat 2019

  Götü kalksın diye değil kalbi atsın diye sevdim.

 21. hayal_2739 hayal_2739 23 Şubat 2019

  Sen benim solumda bir dünyasının sana ben kurban olurum o bir bakisina bir gülüşüne ömrümü veririm canparcam

  • Anonim Anonim 13 Temmuz 2019

   ❤sebnemim seni coxx ama coxx ozluyorum❤

 22. Emre Emre 24 Şubat 2019

  Şanslı bir adamim ben. Kim benim gibi mükemmel bir sevgiliye sahip olmuş ki bu dünyada? Görüp görebileceğim, sevip sevebileceğim en şahane insansın sen. Kim sevebilirdi beni senden başka? Kalbin benimle dolup taşarken nasıl çok sevmem seni? Elbette severim hem de düşündüğünden de fazla çok. İyi ki varsın be kadın…♥❤?♥♥?

 23. vanlı vanlı 2 Mart 2019

  Doğrusunu bulmak zor işte

 24. iremdikici iremdikici 13 Ağustos 2019

  ayene ya

 25. Anonim Anonim 20 Ağustos 2019

  Senden sora bi kiz daha sewecegim !
  O da kizimiz olcak 👪

 26. Nidanur Nidanur 5 Eylül 2019

  Ama bu sözleri gerçekten hak edecek biri olmalı hayatınızda

  • MetinDumrul1 MetinDumrul1 25 Eylül 2019

   Ayn

 27. Giresunlu Giresunlu 23 Eylül 2019

  Kefenin cebi olsaydı senin resmini koyardım
  B❤D

 28. Ziya'nın Elif'i Ziya'nın Elif'i 2 Ekim 2019

  Gülümsün kopartamam
  Kalbimsin kıramam
  Canımsın kıyamam
  Hayatımsın sensiz yaşayamam

 29. Mustafa tatlıpınar Mustafa tatlıpınar 20 Ekim 2019

  O lafları benden beledin gece geldig yaragimi elledin

  • Taner... Taner... 27 Ekim 2019

   Aşk yanında olanı sevmek değil uzakta olanı yanında hissetmekmiş…

 30. Taner... Taner... 27 Ekim 2019

  Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken sensiz olmak…

 31. İsimsiz İsimsiz 9 Kasım 2019

  Aşk bir edebiyat Mahallesi seni seviyorum caddesi sen ve ben apartmanı kat nikah dairesi

 32. Meme Meme 19 Kasım 2019

  Memeler memeler

 33. Etek 6 Manzara Etek 6 Manzara 25 Kasım 2019

  Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana bebeyim
  Yoo yeee sende yeee
  Etek 6 Manzara

 34. Mevsim Mevsim 26 Kasım 2019

  Men çoq beqenmişem teşekkür edirem

 35. İsimsiz İsimsiz 12 Aralık 2019

  Cook guzel olmus begendim

 36. Kadir Kadir 25 Aralık 2019

  ÇOK İYİ OLMUŞ😄😄😜🇹🇷

 37. Perihan Perihan 10 Ocak 2020

  Sana ölesiye ihtiyaçım var, ellerim ellerinden uzak kalmamalı.

 38. Selin Selin 6 Şubat 2020

  Aşk, hasrettir.
  Aşk, sadakattir.
  Aşk, beklentidir.
  Aşk, sabırdır.
  Aşk büsbütün sensin.

 39. diyetdusmani.blogspot.com diyetdusmani.blogspot.com 14 Mart 2020

  güzelmiş bu sözler

 40. Anonim Anonim 15 Mart 2020

  Gururla gonderdim sabirla bekleyorum.seni cok seviyorum.Asker yarim

 41. ASKER ASHKI ASKER ASHKI 15 Mart 2020

  Gururla gonderdim sabirla bekliyorum seni cok seviyorum askerim😘ozledim😞

 42. Stevenlip Stevenlip 11 Nisan 2020

  Привед

 43. RazorTurkish RazorTurkish 21 Mayıs 2020

  Nefes Alırken Öldüren Kurban Olduğum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat