Sevgiliye Etkileyici Sözler

Sevgiliye etkileyici sözler yazımızda sevgiliye kısa etkileyici sözler, birbirinden güzel sevgiliye etkileyici sözler bulabilirsiniz

Sevgiliye Etkileyici Sözler

Şu hayatta sana gerçekten değerli ve özel bir şey verebilseydim, sana benim gözlerimle kendine bakabilme yeteneği verirdim, o zaman, benim için ne kadar değerli ve ne kadar özel olduğunu anlayabilirdin. Eğer bir film olsaydın seni tekrar tekrar izlerdim hiç bıkmadan. Sen benim için sadece bir sevgili değilsin. Sen bu hayatın yaşamaya değer kıldığı en büyük hazinesin. Senden önce ne yapıyordum bu dünyada ben? Sen eğer bir sanat eseri olsaydın. Emin ol, sana kendimi adar, seni yaratmak için gece gündüz çalışırdım. Gülümseyişin ve güzelliğin için söyleyecek kelime bulamıyorum. Bu yüzden dudaklarım aralanıyor ama hiçbir söz dökülecek cesareti bulamıyor. Evet, eğer sen bir sanat eseri olsaydın, seni yaratmak için bu işe kendime adardım ama ben sıradan bir insanım seni yaratamam. Tanrı’nın yaratacağı bir güzelliksin sen. Her halin ve tavrında Tanrı’nın imzasını görebiliyorum sende.

İnsan her haliyle bu kadar güzel olabilir mi? Başka bir şey senin güzelliğin. Şairlere ilham veren, en güzel şarkıları yaratabilen bir güzellik.  Dünyada hiçbir şey senin güzelliğinle boy ölçüşemez.  Sabahları bile ayrı güzelsin. Sen benim biricik sevgilim, en tatlı hülyamsın.

Hayatıma sevgi ve neşe getiren milyonlarca küçük şey yapıyorsun. Masalların gerçek olduğunu biliyorum artık çünkü seninle tanışma şansına erişebildim nihayet. Seninle olmak istediğim iki zaman var:  ‘’Şimdi ve Sonsuza dek’’  Dört kelimelik aşk hikâyem:  “Sensiz bir hayat düşünemiyorum.” Hikâyenin sonu:  ‘’Sonsuza dek mutlu ve birbirlerine âşık olarak yaşadılar.’’

Erkekler her zaman duygularını ifade edebilmekte usta varlıklar olmayabilir, ama bu onların neler hissettiğinizi duymak istemedikleri ve duygusuz oldukları anlamına gelmez. Hayatındaki özel kadına en derin sevgilerini göstermek için uğraşırken tam tersine her şeyi berbat edebilirler. Genelde yaramaz çocuk gibidirler. Birinin elinden tutması gerekir. İşte elimden tutacak olan sensin sevgilim. Biliyorum sana olan sevgimi bir türlü ifade edemiyorum ama bu seni sevmediğim için değil, kelimeleri bir araya getiremediğim için. Şimdi tut elimden ve bana cesaret ver. Bu kadarını bile nasıl söyleyebiliyorum bilmiyorum ama seni çok seviyorum.

Seni gördüğüm zaman sanki bir yarışa hazırlanır gibi kalbim atışlarını hızlandırıyor. Yerinden çıkacak gibi atmaya başlıyor kalbim. Senin de benim üzerinde kaçamak bakışlarını yakalayabilmeye bayılıyorum. Sanki kimselerin bilmediği, gizli bir oyun oynar gibiyiz. Herkesin içinde sadece bize özel bir dünyanın dilini sanki sadece ikimiz biliyor gibiyiz. Biliyorum tuhaf gelecek bu sözler ama o gizli dünyanın saklı bahçelerinde seninle olmak mutluluk veriyor bana. İkimizin bildiği bir masal diyarında sadece seninle saklambaç oynar gibiyim.

Senin sesin benim şu dünyada duymak istediğim en güzel ses. Sanki melekler şarkı söylüyor. Şimdiye kadar seninle birlikte geçirdiğimiz her an bu dünyanın ötesinde bir deneyim oldu bana. Bu zamanlarda sana layık olmaya çalıştım, elimden gelenin en iyisini yaptım. Ama sana söz veriyorum, en iyisi henüz gelmedi. Ah! Bir bilseydin seninle geçirdiğim en ufak bir zaman diliminin bile benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini. Ama maalesef bilmiyorsun. Buna çok üzülüyorum bazen. Çünkü sen kendini benim gözlerimden hiç göremiyorsun.

Seninle tanıştığımız günden beri, daha az ağlıyor, daha fazla gülüyorum çünkü seninle olan hayatım şimdi çok daha iyi bir yer. Seninle geçirdiğim her yeni gün harika dakikalar ekliyor adına hayat dediğimiz şu macerada. Sen benim cennetimsin ve ömrümü o cennette geçirmek istiyorum.  Ne zaman seni daha fazla sevemem dediğimde, hatalı olduğumu her defasında ispat ediyorsun. Öğrendim artık, seni sevmenin sınırı yok. Tıpkı senden vazgeçebilmenin, sensiz bir hayat yaşayabilmenin yolu olmadığı gibi.

Bazen geriye dönüp baktığımda gözlerimizin ilk kez karşılaştığı o büyülü anı başlatan zamanı hatırlarım. İşte o an, gerçekten aradığım kişiyi bulduğumu düşünmem sadece bir saniyemi almıştı ve hayatımı sadece seninle geçirmekten başka bir şey istemediğimi de o an anlamıştım. Ne garip insan, bunca hayatında en büyük kararları o bir saniyede alabiliyormuş meğer başkası anlatsa inanmazdım. Ruhunun güzelliği yüzüne ve her hareketine yansımış, galiba ruhlar tanıyor birbirlerini önce. Bu dünyaya gelmeden evvel, birbirlerine verdikleri sözü nasılda hatırlıyorlar. İlahi bir dokunuş var bu yüzde ve sadece bana ait olduğunu işte o bir saniyede anladım.

Ne kadar zor zamanlardan geçse de aşkımız, senin varlığınla tüm dertler karanlığa gömülür ve etrafı senin ışıltın sarar. Hayatımda ne olursa olsun, her şeyin yoluna gireceğini bilirim çünkü sen her zaman benimlesin.

Sevgiliye etkileyici sözler yazımızın sonuna geldik sevgili için daha fazla güzel söz için sevgiliye güzel sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

.

2 Yorum

  1. Kenan doğulu Kenan doğulu 12 Ağustos 2018

    Harika sevgilim bana yeniden aşık olduuuuuuu harikasınız

  2. RaWo LiNa RaWo LiNa 12 Ocak 2021

    sevgilim beni terk etti ./

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat