Kısa Ayrılık Sözleri

Kısa ayrılık sözleri yazımızda eski sevgiliye kısa ayrılık mesajları, duygusal ayrılık sözleri 2021 ve hüzünlü ayrılık mesajları bulabilirsiniz.

Kısa Ayrılık Sözleri

Ayrılığa ram olmuş yüreğim. Sen en derinden vurup gitsen de, ben ne seni unuturum. Ne de senin yaşattıklarını unuturum.

Sanma ki senden ayrılınca ben seni unutamam. Saçlarıma aklar düşer, yüzümde çizgiler erken oluşur, yüzüm belki hiç gülmez ama, seni sensizde yaşarım. Sanma ki ben seni unutamam. Seni düşünerek yaşlanırım.

Ben seni koca dünyaya sığdıramazdım. Ama öyle sevdim ki, ufacık yüreğime sığdırdım. Çekip gitsen de, ben ölsem de, yüreğimle birlikte sende gömüleceksin.

Bu ayrılığın acısı yüreğimi ne kadar yaksa da; bakma sen akan göz yaşlarıma. Bakma her şeyi, olur olmaz efkara vuruşuma. Bakma asla gözümden akanlara. Mutluluğun, samimi mutluluğumdur kır çiçeğim.

Hani gittin ya.. Ay doğmaz oldu artık gecelerime. Yıldızlar artık daha da uzak. Hayallerim yarım yamalak. Ama ne kadar uzağa gidersen git, sen en yakınımdasın. Çünkü hala kalbimde olacaksın.

Vazgeçtim ben, tüm vazgeçilmezlerimden. Sigaramdan, derdimden, kederimden, Ve kalleşçe terk edip gidenlerden. Öyle bir vazgeçişti ki bu, ve hatta kendimden.

Gönül yurdumda biricik sultan olamadın. Umarım, el alemin zevklerine meze olmazsın.

Allah aşkına! Gidiyorsun. Hayallerime, umutlarıma, içimdeki heyecanıma, gelecek yarınlarıma dokunma! Yerli yerinde kalsın her şey! Gideceksen bir tek sen git.

Kıymetimi bilemedin be kıymetlim. Öyle umursamaz bir gidişti ki bu. Ben o gün bu gündür, hala bende değilim.

Yokluğuna alışamam zannediyordum. Çok çabuk alıştım. Geceleri hüzünlerim bana yoldaş oldu. Birkaç damla yaş karıştı, kapkaranlık gecelere. Senin sesin yerine, birkaç hıçkırık. Saçlarını okşadığım ellerim, arada duvarları yumruklar. Anla ki sensizliğe hemen alıştım zalim.

Ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş. Ne kadar uzaklara gidersen git. Hayallerimden de kaçamazsın ya!

Hasretin rengi hep siyahtır. Alışırım en umursamaz haline. Neleri unutup, nelerden vazgeçtim ki, alışırım elbette bu gidişine.

Bir kor bıraktın içime gidiyorsun. Hiçbir şeyin hatırı kalmamış sende. Ellerimden sımsıkı tutup yaşatmak varken, arkanı dönüp attığın her adımda, kafama bir kurşun sıkıyorsun. Artık bir köşe başında uzanmış bir cesedim! Failimi ben bilsem de, aşkın mahkemesinde faili meçhulsün.

Gidişinle döndü yüreğim, babasız bayram geçirilen köhne bir odaya.. Ve şu  garip yüreğim, boynu bükük kalmış bayram çocuklarına.

Ayrılığın zemherinde de ararım ben seni. En güzel duygulara ramak kalmışken,  ölümcül bir darbeyle terk etsen de sen beni. En şiddetli fırtına olsan, en fazla sallarsın bu gemiyi.

Şakağıma dayadın ayrılık silahını. Her kelimen bir kurşun. Vur emrini veren komutan edasıydı, elveda derkenki  duruşun. Elveda dediğinde tetik düşecek, elveda dediğinde dünyam tersine dönecek.

Tren istasyonunda unutulan bir aşk mektubu gibiyim. Ne yazan bilecek unutulduğumu, ne adına aşk dolu cümleler yazılan. Bir temizlik işçisinin süpürgesinin ucuna ram olacak bir dünya duygu. Ya da rüzgarın esintisine kapılarak, senin beni terk edişin gibi çok uzaklara savrulacak. Belki birisi bulup okuyacak. Ancak! Adına yazılanın, hiçbir zaman elinde olmayacak..

Kısa Ayrılık Mesajları

Delice sevenlere verilen bir ödüldür yalnızlık. Ölümüne bir aşkın sonunda, en umulmadık ve en zayıf anda alkışlar ve alaycı gülüşler arasında verilen bir ödüldür.

Bende pes etmek yok! Elbet bir gün karşılaşacağız. Ben tüm özgüvenimle geçerken düşkünler sokağından, sen kimsesiz bırakılmış olacaksın. Her haliyle perişan.

Kahrına kurban olayım ey sevgili.  Ya nasip diyerek dalgalara atılan bir balıkçı gibiyim. Gözlerin almış giderken benden beni,  Ben nasıl olurda unutabilirim ki seni?

Hadi git! En güzel duyguların ipini çeke çeke. En güzel yarınlarımı, en güzel umutlarımı, kurşuna dize dize git. Kalıp en derin mutlulukları yaşatsan da, ben seni yine severim. Tüm umutlarımı yıksan da ben yine severim. Garip bir aşığım ben. Yargılarsam namerdim!

Ben nice güzelliklere hasret kaldım. Gidişinle, en güzeline de hasret kalırım. Unutur muyum bilemem ama, bil ki ben, çok güzel alışırım.

En güzel dualarımı bu aşk için ettim. Elveda diyerek günahım, giderek cehennemim olma.

Benim aşkımda hesap kitap yoktur. Delice ve çıkarsızca severim. Sen terk edip gideceksen de, ardından en fazla güle güle derim.

Gidişinle beni küle çevirdiğini mi zannediyorsun ey zavallı? Unutma ki bir güzelin üflemesiyle, tekrardan alev alacağım.

.

Ayrılığın acı verse de bana. Öyle sevdim ki seni, mutluluğun için katlanabilirim her acıya.

Bugün beni elinin tersiyle itebilirsin. Ancak biliyorum ki bir gün Allah’tan, avuç içlerinle beni dileyeceksin.

Yokluğunda çok şey değişti. Çizgiler indi yüzüme. Karlar yağdı saçlarıma. Her şey değişse de, delicesine seviyorum seni hala. Kör kütük sen doluyum yine.

Kime baksam, seni görür gözlerim. Yokluğunda bile, yine hep sen dolu sözlerim.

Bahar geldi zannederdim, her bakmamda yemyeşil gözlerine. Gidişinle anladım. Yalancı bir bahar gibi gelmişsin ömrüme.

Ayrılığın yolunu tuttun tüm duygularımı katlederek. Ellere mahkum olacaksın, beni böyle terk ederek.

Çık gel! En olmaz anımda! Çık gel! Bayram yerine dönsün şu dünya!

Canım yanıyor canım. Ben seni ölümüne severken, sen umursamaz bir ayrılığa adım attın.

Dudağımdan dökülen bir hüzünsün artık. Bıraktım öylesine her şeyi. Bıraktım düştüğü yerde kalsın.

Elveda demeye varmıyor dilim. Gitmeyip kalsan olmaz mıydı en özelim?

Bu ayrılığın ardından, sorma beni bana nasılsın diye? Bir enkazın altında kalan yaralı gibiyim. Ben dermana yetişemem. Gelirsen yaraları sarılacak, yetişemezsen son nefesini alacak.

Bir yalnızlık rıhtımında bekleyeceğim seni. Bu gidişini en güzel dönüşünün habercisi say. Bir gün olurda dönersen yine, asla bırakma ellerimi! Şahidimiz olsun, gece karanlığında yıldızlar ve ay.

Daha fazlası için Ayrılık Sözleri paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

Çıldırtıcı bir yokluktu gidişin. Hasretine prangalar vurdum değer mi? Ben seni sen kadar sevdim. Her şeyi böyle yıkıp gitmeye değer mi?

Bile bile yakar mı insan sevenini? Elveda diyorsun. Beni ateşe atıyorsun.

Öylesine inanmıştım ki, sevgi denen o yalana. Senden sonra kimse aşktan, bahsedemez artık bana.

Derin derin bakma gözlerime. En aciz yerimden yakaladın beni. Gidişin masumane olmasın ki, daha fazla üzmesin beni.

Sevdim dedi! İnandım! Ne kadarda safmışım. Bende, beni sevmişti sandım!

Hoşça kal diyorsun çekip giderken. Nasıl hoşça kalabilirim ki sen yokken ben?

Kaç kelimeye sığdırabilirim ki, giderken hayatıma sığdırdığın onca acıyı?

Kısa ayrılık sözleri yazımızın sonuna geldik.

Bir yorum

  1. Sehbaz Sehbaz 25 Kasım 2018

    Ggfddcbnj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat