Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık sözleri yazımızda en güzel kırgınlık sözleri, en anlamlı kırgınlık sözleri, duygusal kırgınlık sözleri ve kırgın sözler bulabilirsiniz. Bu sözler ile kırıldığınız kişilere kırgınlığınızı belli edebilirsiniz. Size adminden bir tavsiye kimseye sizi kıracak kadar değer vermeyin.

Kırgınlık Sözleri

Kırgınlığımı anlatamadım belki sana. Belki kırgın bile değilim, yaşattığın onca acıdan sonra. Ama ne olur, bana baktığın gibi derinden derine, bakma bir başkasına.

Söylediklerinle ruhumda açtığın o derin yarayı, yine aynı dil ile söylediğin sözlerle iyileştirme imkanın var mı?

Kaderin yaşattığı onca acıya rağmen susuyorum. Kırgınlıklarım az değil. Ama ben yine de, vurdum duymaz davranıyorum. Çünkü ben, yaşamayı, mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seviyorum.

Kırgınlık olsa da aramızda. Sana bin can olsa, bil ki bitanem bin tanesi de feda.

Emanetlerimizi kimi kırdı geçirdi, kimi ise kaybetti. Çok geç olsa bile anladım ki, emanete ihanet etmeyen tek varlık, Yüce Allah idi.

Ayrılık sözleri için tıklayın.

En çok sana kızgınım diyemediğimiz insanlara, bir tek sana kırılamıyorum dediğimiz insanlardır bizi asıl yaralayan.

Kelimelerle anlatılmayacak kadar büyük kırgınlıklarımı, basit bir “neyse” ile geçiştiriyorum artık. Öyle vefasızlar tanıdık ki, yaşamaktan bıktığımız gibi, kırgınlıklarımızdan bile bıktık.

İçten içe yanıyor canım. Kalbim en derinden kırık. Sen ne haldesin bilmiyorum ama, tüm hayallerim yıkık dökük.

Kırgınlığımın kime ve neden olduğunu bilmeden kırgınım. Belki kaderime, belki sana, belki beni sırtımdan vuranlara. Belki de buna imkan verdiğim için, kendi kendime kırgınım.

Hak dediğin şey, kimsede kalmaz. Ya burada ya ahirette, herkes hak ettiğini alır bil ey sevgili. Bir gün biride çıkar, beni kırdığın yerden kırar seni.

Kızıyorum kendime. El kadar bir yürekle, dağlar kadar sevmek senin ne haddine.

Gerçekleştirmeye cesaret edemeyeceğin hayalleri, benimle kurma. Yalanlarınla beni aldatıp, sonunda yarı yolda bırakma. Kırılır kalbim en derinden. Üzerler seni, kimse göz yaşını silmeden.

Ayrılıkları bir mevsim kadar kısa düşünürken, bir ömür ayrılığa ram olduk. Kırmasak da kırıldık defalarca. Yorulduk bu hayat yolunda. El değince dağılan bir cam olduk.

İçimdeki basit bir kırgınlık değil, büyük bir vurgun göremesen de inceden. Unutma ki dal kırıldığı yerinden, insan ise kıran kalpten kopar. Kırsan da beni defalarca, merhamet beklemem ben kimseden.

Öyle derinden kırdın ki beni. Ne yürek kaldı bende seni sevecek. Ne ayak kaldı seninle aynı yolu gidecek. Kızgınlığım ve kırgınlığımı attım içime, bir gün mezara benimle gidecek.

Hayata dargınlığım yok. Kırgınlığım beş para etmez insanlara.

Kırgınlığımın süresi hiçbir zaman bilinmez. Ne kadar susmam gerekirse, sorun değil susarım. Aşkı anlatan nağmeler dinlediğime bakma. En umulmaz anda, nefretimi kusarım.

Hayatta hep başkalarının yaptığı yanlışları silmekten yoruldum artık. Bir silgi gibiydim. Sildikçe tükendim. Öyle hatalardı ki, hepsi mürekkeple yazılmıştı. Bir kurşun kalem silgisiydim. Silmek için tükendiğim, yanıma kar kaldı.

Duygusal Kırgınlık Sözleri

Hayatımı sorgusuzca girip, hayatımı darmadağın ettikten sonra gidenlere kırgınım ey hayat. Samimi sevgi, samimi dostluklar kalmamış artık. Hangi birine el uzatsam, birbirinden bayat.

Hak ettiğinden fazlaca mutluluk vermek istersin ya bazen? İşte tam orada kırarlar seni. Sen kucak dolu mutluluklar sunmaya çalışsan bile, an olsun anlamazlar senin değerini.

Nasılım diye sorma bile bile. Kiminde biraz hatır kaldı, kiminde biraz kırgınlık. Sana inanmaktı aslında, benim için hayattaki en büyük çılgınlık.

Gülüşüne ölürsün. Sözleri baldan tatlıdır. Ölünce, gamzelerine gömülmek istersin. Çok hayal kurma be dostum. Nihayetinde bir yalandır. Zehrini saçmak için fırsat kollayan, acımasız bir yılandır.

Bir hayal kurdum. Binlerce kez hayal kırıklığına uğradım. Sevdim ve seviyor sandım. Kırgınım gözüm kapalı sevmelere. Bak yine bir kez daha aldandım.

Kış ayazı vurmuştu duygularımı. En delice duygularla üşüyordum. Bu yüzdendir ki, hiç düşünmeden canımızı yakanlara yeniden sarıldım.

.

Sana ölümüne sevecek birileri değil, duymak istediğin yalanları çekinmeden söyleyecek birileri lazım. Oysa ben yalanlarla değil, yüreğimle severim.

Beni kıranlardan çok, buna fırsat verdiğim için kendime kızıyorum sadece. İnsanız, kim ne kadar vefasızdır, bilemiyoruz işte.

Damar sözler için tıklayın.

Zamanında tüm kırgınlıklarımı yok etmek için, birkaç kelime etmeniz yeterliydi. Kinim yoktu bu kadar kimseye. Ama artık şu saatten sonra, gönlümü almak için birileri destan yazsa nafile.

Kırıldım her defasında. Sevip uğruna can verebileceğim kırdı beni. Kırıldım ben her defasında. Dost diye koşup, kan vereceklerim kırdı beni. İyi gün dostu akrabalarım, sevdiğim yarim, dost bildiğim arkadaşlarım. En umulmaz anda, en hassas yerimden kırdılar beni.

İçinizi acıtan bir dert olsun. Sebepsiz yere çok kırdınız kalbimi. Hiçbir zaman anlamadınız, sizi ne kadar çok sevdiğimi.

Kalbinden tutup kaldırmaya geldim seni diyorsun ya! Öyle çok kırdın ki kalbimi, dikkat et tutup kaldırırken bir yerini kesmesin.

Neden susuyorsun diyorlar? Dargın olan kalbin dili, suskun olur. Sanırım bunu bilmiyor.

Öyle çok sevdim ki seni. Yüzünde bir buruşukluk görsem, neye üzüldüğünü anlarım hemen. Ama sen, dünyalar kadar kırsan da beni, bir kez olsun anlamayacaksın neye kırıldığımı.

Ben seni öylesine büyük severken, sen ciğerimi sökercesine kırgın beni. Ben asla affetmem. Allah merhamet sahibidir belki affeder seni.

Kırıldıkça sağlamlaşan tek şey, sanırım benim kalbimdir. Kırıldıkça söylemesi gereken çok şey varken susan ise, yine benim dilimdir.

Kırılıp kopan dal yeşerir mi? Kırıp mahvedilen kalpten, hiç sevgi beklenir mi?

En sevdiğim şiirin, en sevdiğim mısralarında kırdın beni. Dökülüp gittim dudaklarından, tel tel. Hiçbir şey yaşanmamış gibi bırakıp gittin. İşte sen bende, gittiğin gün bittin.

Kırgınlık sözleri yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Bir yorum

  1. Teslime Teslime 3 Aralık 2018

    Cok mukemelll

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat