İsyan Sözleri

İsyan sözleri yazımızda üzgün olduğunuz anlarda paylaşabileceğiniz isyan sözleri paylaştık. Bu sözleri facebook, tumblr, twitter gibi ağlarda paylaşabilirsiniz.

İsyan Sözleri

Hiçbir insan durup dururken isyan etmez. İhanetleri ve vefasızlıkları ile, hayatlarını durduran nankörler olmasa aslında.

Suskunluğum sessiz bir isyandı aslında. Kıramadıklarıma anlatamadıklarımı, içten içe haykırdım. Duymayacaklarını bile bile bağırdım. Sende kimse gibi duymadın beni. Çünkü hepsinden de sağırdın.

İsyanım var damla damla yaş akıtanlara. İsyanım var, oluk oluk masum kanı akıtanlara. İsyanım var zalimin her zaman yanında, mazlumun her zaman karşısında olan bu düzeni bozuk hayata.

Allah’a sitemim yok haşa. Benim bir tek isyanım, dostunu satan, sevgisini satan kahpe insanlara.

Bir gün olurda yollarımız ayrılırsa, düşünme ki arkandan oturur ağlarım. Mutlu olda diyemem. Beddualarımla canını yakarım.

Bir gün sende yolunu kaybedip, aşkın ateşten çukuruna düşersin. Bu öyle bir ateştir ki, ne yaparsan yap, o yangını söndüremezsin. Sitemlerin kalır nafile, el uzatmaz olur en güvendiklerin bile.

Duy beni yalnızlığım. Duyun artık isyanlarım. Bir gün mutluluktan toylar kuracağım bu dünyada. Ortak olacaksınız hepinizde, en garip isyanlarıma.

Ne kadar isyankar olursan ol, unutma ki hayat küçük aşkları ezip geçer. Büyük aşkları ise, her zamankinden daha fazla güçlü kılar.

Yürek vefasızlara isyanda. Sicim sicim ağlar gökler. Güneş aydınlığa isyanda. Yavaş yavaş batmakta.

Ben baktığın her yerdeyim. İsyan etmişsen, o isyanın içindeyim. Gizli gizli ağlıyorsan, göz yaşlarında gizliyim. Yıldızları seyre dalmışsan, bil ki ben o gökyüzündeyim. Bir tek mutluluğunda bulamazsın beni. Başkasının mutluluğunda, en gizli yerdeyim.

İsyan yaşanmışlıkların, kimsesizlik gariplerin, yalnızlık aşıkların, hayal ise çaresizliklerin. Beni sorma. Ben ise yalnızca seninim senin.

Gel artık. Gel de isyanım ol en büyük ayrılıklara. Gel de mutluluğum ol, aydınlanmaz karanlıklarıma.

Başkasına isyan edemem ben. En büyük isyanım kendime. Nasıl sevdim böyle bir vefasızı diye.

> Müptezel sözler < için tıklayın.

Düştüğümde kalkmayı öğrendim ben bu hayattan. Sonrasında sevince acı çekmeyi. Sevilip terk edilmeyi öğrendim senden. Niye isyan ediyorsun diye sorma. İsyanım arşa çıkarda, en ufak kahpelik göremezsin sen benden.

Sen kokuyordu gece. Tüm yalnızlığıma inat edercesine. Buram buram sen kokuyordu. Gözlerin beliriyordu gecenin karanlığında, odanın tam ortasında sessizce. Saçlarından esip gelen bir ferahlık doldu sonra içeri. Duydum da geldim isyanını diyordu. Duydum da geldim isyanını.

Dolu dizgin bir isyanın içindeyim. Kimsesiz kaldığım şu dünyada, isyanımdır tek yoldaşım benim. Sensizliği hiç sorma. Bak yine titriyor ellerim. Bak yine ıslandı gözlerim.

Güzelmiş, çirkinmiş, söz dinlemez bu deli gönül. Sevmiş bir kere. Sevmişse verir bir ömür. İsyanlarımı bir kenara bırakıp, mutluluğa koşmak istiyorum. Ben ne kadar sevsem de, sen bunu hiçbir zaman anlamayacaksın biliyorum.

İsyankar Sözler

İsyan sözleri yazımızın isyankar sözleri bölümünde hayata dair hüzünlü sözler bulabilirsiniz.

Ya boyun eğip katlanmalısın bu hayata. Ya herkesi sevmeli, ya her şeyden nefret etmeli. Ya da en zorunu yapıp, tüm aleme isyan bayrağını çekmeli.

İsyankar aşıklarız biz. Ağustosun ortasında bile üşür gecelerimiz. Kimi zaman haykırırız. Kimi zaman sessizdir isyanımız. Karşılık görsün ya da görmesin, en derinde saklıdır bizim sevdamız.

Sen en büyük sevdam, en büyük umudumsun. Sen isyankar dünyamda, kabul olmayacak en büyük duamsın.

> Sert sözler < için tıkla.

Son nefesim olsun bu ayrılık. Son zaferi olsun kahpelerin, duyacağım bu pişmanlık. İsyanım sessiz olsa da şimdilik. Arşa çıkacağı günler yakındır. O zaman bu dünya size cehennemden daha acıdır.

Sana olan aşkımı anlattığımda, kendi vefasızlığına isyan edersin. Çünkü bana yaptığın yanlışların hiçbir sınırı yok. Bir garip masumiyetinde severken ben seni, senin vefasızlığın sevgimden bile çok.

.

En sağır edici seslerin ortasında, sessizce dolaş. Huzuru insanlar içinde yarama. İnsanlar, her zaman isyanı hatırlatırlar. En güvendiğim dediğin bile, an olur tuz basar yarana.

Her yalnız kalışımda, dünyanın altını üstüne getiresim geliyor. İsyanlarım da artık faydasız, sensizlik artık beni çıldırtıyor.

Lanet ederek vefasız tüm insanlara, isyan ettim ben tüm alçaklara. Gören Yaradana zannetmesin. Ona isyanım olamaz haşa. Sözlerim kalleşlere, sözlerim tüm vefasızlara.

Sensiz kaldığım günlerin hesabını tutmaktan yıldım. Ben delicesine seven bir aşıktım. Sen tutabilecek kadar yakınken, ellerini tutabilmek mümkünken, hiç ulaşamayacak kadar uzak gibisin benden. Işıl ışıl huzur veren gözlerin, isyanımın tek sebebidir sevgilim.

Dün yanımdan gidenlerle, bugün yanımda olanlara baktım. Hiçbiri yerini dolduramadı. Ne kalandır ne giden, anladım ki sendin beni ben eden. Hasretten yanan şu yüreğim, sendin tek sevdiğim. Sensin isyanlarıma nedenim.

İsyanlarımın en yürek yakan zamanlarındayım. Hiçbir zaman böyle büyük isyanlara kalkışmadım sevdiğim. Hiçbir sevdiğime de, böyle uzun hasret kalmadım. Hasretin vuslata dönerse mutluyum. Hasretin yalnızlığıma terk ederse beni, işte o zaman, en büyük isyanların failiyim.

İster nefes alayım, istersen öleyim. Kahpeliğine kinim sonsuzdur. Ne yaparsan yap unutamam, sana olan isyanın tam ortasındayım.

Ben hep mutlu olalım istedim. Her hatanı, yutkunarak görmezden geldim. Her zaman ve her şeye rağmen, yine ezilen ve acı çeken ben oldum. Artık suskunluk asla yok. İsyan ettim tüm aleme. Bu isyan çok can yakacak çok!

Neden bu kadar isyankarsın diyorsun bana. Gözlerini getir öleyim derken, şaka zannettin sen galiba.

Dört duvar arasına düştüm. Aklıma geldi zalim gülüşün. Kapı kapı mutluluğu ararken ben, isyanımın fitilini ateşledin yine sen.

İsyankar gecelerin, uslanmaz aşıklarıyız biz. Ne sevdiğimizi üzeriz, ne sevdiğimizden vazgeçeriz. Sevdiğimizden ayırmak isteyenlere de, şu koca dünyayı dar ederiz.

İsyan sözleri yazımızın sonuna geldik. Dahası içi takipte kalın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat