Hüzünlü Sözler

Hüzünlü sözler yazımızda en duygusal hüzünlü sözler bulabilirsiniz bu sözleri hüzünlü anlarınızda sosyal ağlarda paylaşarak duygularınızı belli edebilirsiniz.

Hüzünlü Sözler

Aynaya baktığında yüzün yerine, derin bir hüzün görürsün bazen. İşte o an, hiçbir şeyi toparlamaya umudun kalmaz.

Bir hüzün sarar dört bir yanımı.. Habersiz, kimsesiz, çaresiz. Bir hüzünde belirir adın, hatırlayamadığım harflerden oluşan,  belirsiz, cisimsiz ve adın bile sensiz.

Ben en derinlerde saklıyorum hüznümü. Senden uzakta olsam bile, seni sensiz nasıl yaşadığımı. Ölümüne severken, nasıl sensiz yaşlandığımı.

Dünyada akitleşmiştik biz. Oysa nikahımız, mahşere kaldı.

Bardaktan boşalırcasına yalnızlık yağıyor düşlerime. Hüzün çöküyor şehrimin gökyüzüne. Bu kez son olsun derken. Her defasında, bitirdiğim yerden yeniden başlıyorum sana olan aşkıma.

Öyle garibim ki şu dünyada. Aklında olduklarım balık, ömrümsün diyenler ise kelebek oldu.

Ardına bakmadan gidişini ayık bir halde izlemiştim. Şimdi gün olur dönersin diye, sarhoş şekilde dönüşünü bekler oldum.

Geleceğin adı gelecek. Ama oda gelmesin, seninle birlikte gelemedikten sonra.

Tüm yanlışlıklara duyulan pişmanlıklarda elbet bir gün geçer. Ama yapmak isteyip de sebepsiz yapmadığın şeylerin pişmanlığı, bir ömür boyu seni takip eder.

Çocukken yaşadığım mutluluğun bir kısmını, bu yaşlarıma saklayabilseydim keşke. Bir gün lazım olacağını, hiç tahmin edemiyor insan işte.

Her zaman bir bitiştir. Şuanım ve bundan öncesi. Her bitiş ise, beni ayrı bitirir. Yoktur bunun ötesi.

Bana her konuda güven ama, bir tek konuda asla güvenme. Hayatımda olmayacaksan sen, yüzüne güler arkandan ağlarım ben.

> Kırgınlık Sözleri < için tıklayın.

Senin hayalini neler ile takas ettiğimi anlayabilseydin, değil gitmek, bir ömür boyu yanımda kalırdın.

Ben seni severken sen olduğundan çok, kendimi sende bulduğuma baktım. Bir tek bunun için, senin uğrunda tüm gençliğimi yaktım.

Hayatta en büyük korku kaybetmektir. Kaybetmeye en çok korktuğum şeyi gösterdin bana. Dualarımda eksiksiz sen vardın. Şimdi yaşıyorsun beddualarımda.

Gözlerimden düşenler, akıp gitseydi yollarında. Belki o zaman inanırdın sana olan aşkıma. Özlemin her an yakarken içimi. Mahvedip gitti terk ediş biçimi.

Şimdi bir başkası mı alacak yerimi? Şimdi sen unutacak mısın beni? İyi düşün ey vefasız. O benim kadar sevebilecek mi seni?

Boş yere bakma gözlerime. Sana delice bağlanışım en içten göremezsin. Zaten bir nebze görmüş olsaydın, böyle çekip gitmezdin.  Şimdi git. Gidebildiğin en uzak yerlere. Haydi git, en büyük ümitlerle.  Bu hayat bende acı keder. Ben böyle de yaşayabilirim sakın üzülme. Senden kalan anılar bile, bana bir ömür yeter.

Mutluluğunu her şeyden çok isterim. Ama başkasıyla mutluluk dileyecek kadar az sevmedim ben seni.

Seni gördüğüm günden beri, ben kör oldum sevgimden. O ise tam anlamıyla bir nankör!

Aşk öyle bir oyundur ki, her zaman iyi olan kaybeder.

Şu çaresiz halime bakarak gülüyorsun. Oysa ben senin çaresiz kalmaman için, seve seve ölürdüm biliyorsun.

Her sevdim diyen sevgili sayılır mı? Gönül kapısıdır bu. Herkese açılır mı?

Duygusal Hüzünlü Sözler

Seni hatırlayacak birçok sebep, şarkı ve şiir varken, seni yanıma getirebilecek hiçbir şeyin olmayışının çaresizliğini yaşıyorum ben.

.

Fazla sahiplenmeyeceksin severken. Öyle bir seveceksin ki, her an ellerinden kayıp gidecek gibi, ya da her an avuçlarında incinecekmiş gibi.

Bazen uzak kalmak iyidir. Öyle anlar vardır ki, yakınlaşmaktan çok iyidir.

> Duygusal Sözler < için tıklayın.

Öyle kör olmuştu ki gözlerim. Seninde beni delicesine sevdiğini sanmıştım. Bilmiyorum! Belki de öyle olmasını hayal ettiğim için, kendimi buna inandırmışım.

Hep başkalarını düşündüm şu hayatta. Hep kimseyi kırmamak için çırpınırken, kendime baktığımda paramparça olduğumu gördüm.

İnsanın içerisinde en sona ölecek duygu umuttur. Bu yüzden umudunu hiç kaybetme gönül. Acılar senden uzak olsun. Hep vefasızlarla karşılaştın. Artık vefa bilenler seni bulsun.

Zannetme ki yalnızlığın ile uslanacak bu yürek. Alnıma yazılmışsa eğer, aşkınla sürüne sürüne ölmesini de bilirim elbet. Sanma ki seni beklemekle vazgeçer bu yürek. Binlerce ömrüm olsa da, hepsini seni bekleyerek harcamasını da bilirim ben elbet.

Beklemek, umut varsa hiçbir zaman yormaz insanı. Ancak, beklediğini bir başkası ile görmek, o işte en derinden yaralar insanı.

Benim artık hiç umudum yok. Bilmeni isterim ki, hiç kurmadığım bir hayaldin. Kimi zaman oldu işkenceydin. Kimi zaman oldu, hayallerimin  en güzeliydin.

Söyleyecek o kadar çok şeyim varken, ben sadece susmayı tercih ediyorum. Çünkü ne kadar konuşsam da, anlayanım asla olmayacak biliyorum.

Öyle yoruldum, öyle bıktım ki bu hayattan. Kapattığımda gözlerimi, bir daha açmak istemiyorum inan.

Kara bulutlarım toplanmaya başladı yine. Gözlerimde yaşlar birikmeye.  Sanırım yüreğime damla damla hasretin yağdı yine. El kadar yüreğimin, dünya kadar acısı var bu gece.

Aşkın karın doyurmadığını bende biliyorum. Ben karnımı doyurmak için değil, yüreğimi aşka doyurmak için seviyorum.

Ne günler, ne haftalar, nede aylar. Koskoca bir ömür geçti işte sensiz. Geçen ömrüme değil de, bu kadar zamanda kavuşamadığıma ağlıyorum ben çaresiz.

Tüm yalanlarınla geldin bana. Ama şunu asla unutma. Sen beni kandırmış olmadın. Ben inanmayı seçmiştim yalanlarına.

Kaybettiğin zaman sana acı verecek kadar hiçbir şeyi sahiplenme dostum. Yoksa benim gibi perişan olur seninde sonun.

Ne kadar güzel olursan ol, o güzelliğinde kalmayacak sana. Aşkıma Leyla, aşkıma Şirin olsan da güvenmem artık ben sana. Ben yolumu seçtim ey zalim. Artık elveda sana, elveda verdiğin acılara.

Hüzünlü sözler yazımızın sonuna geldik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat