Güzel Sözler 2018

Güzel sözler 2018 yazımızda bir biri ile yarış eden en güzel sözler, 2018 yılında yazılan en yeni güzel sözler bulabilirsiniz. Bu anlamlı ve güzel sözleri tüm sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.

Güzel Sözler 2018

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamıyorum. Hayatımda ne kadar olumlu bir etkinin olduğunun farkında değilsin sevgilim. Şimdiye kadar sahip olduğum en harika insansın sen. Seninle birlikte olduğum zamanlar içimde zapt edemediğim bir güçle gülümsemekten alıkoyamıyorum kendimi. Gerçek sevgi, ne kadar derine indiğine,  korkmadan ne kadar mesafeler aşabildiğine ve ne kadar fedakârlık edebildiğine göre ölçülür.  Boş sözler değil, sevdiğin için yapabildiklerindir seni diğerlerinden ayıran. Bugüne kadar senin için yaptıklarım, yapabileceklerimin sadece kısa bir ön gösterisiydi sevgilim.

Beni çok güzel ve özel hissettiriyorsun. Bana hayallerimin ötesinde bir dünya lütfettiğin için çok teşekkür ederim. Sahip olduğumuz ve sahip olacağımız her şey için çok minnettarım. Hayatımı paylaşmak istediğim tek kişi sensin. Birbirimizi kaybedersek, hayatımın nasıl bir kâbusa dönüşeceğini hayal bile edemem zaten etmekte istemem. Bunu düşünmek bile istemiyorum. Tek düşünmek istediğim sensin. Sen hayatımın aşkısın. Seni seviyorum. Seni her zaman, ölene kadar seni seveceğim. İnşallah, o gün geldiğinde, sen hala yanımda olacaksın ve göreceğim son yüz senin ki olacak.

Seninle vakit geçirmek hiç şüphesiz ki en güzel şey şu boş dünyada. Hayatımda yeri doldurulamayan,  en kayda değer şey, kesinlikle seninle geçen zamanlar. Seninleyken bebeğim, hayatımın bir manası, bir amacı var.  Ama ayrı olduğumuz her saniye, seni tekrar görmeyi bekleyen birinin acılarıyla adeta bir işkence oluyor. ‘’Seni seviyorum, seni çok özledim, seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum’’ gibi kelimeler bana gerçek anlamlarını tam olarak veremeyen kelimeler gibi geliyor. Seninle birlikte olmanın değeri paha biçilemez ve kelimelerle ifade edilemez bir tanecik eşsiz sevgilim.

Kimse seni benim kadar çok sevmez. Ne yazık ki, bu aşkın beni biraz bencil kıldığını kabul etmem gerekiyor. İstediğim zaman seni görememek, tıpkı beş yaşında, etrafta somurtup duran, huysuz bir çocuk gibi yapıyor beni. Biliyorum o zamanlar pek de kolay tahammül edilebilen bir insan olduğumu söyleyemem. Seninle olduğum zamanlar beni gören arkadaşlarım nasıl böyle sakin ve mutlu bir insan olduğumu anlayamadıklarını söylüyorlar. Sen benim ilacımsın. Sen benim tedavim, beni sevilebilecek bir insan dönüştüren sihirbazımsın.

Bunu milyonlarca kez söyleyebilsem de hala yeterli olmayacağını biliyorum: SENİ SEVİYORUM. Aşkın bana yaptıklarına bak. Ben hiç böyle şeyler söyleyebilen biri değildim. Aşk konusu açılınca, bunlara gülüp geçerdim. Seni tanıyıncaya dek, ya da kader seni karşıma çıkarıncaya dek, bunlar bana boş sözler gibi gelirdi. Belki aşkı tanımadım belki de inanmadım der, geçiştirirdim hayatımdan böyle sözleri. Ama seninle yollarımız kesişince, şimdi şiir mısralarına bakıyor, şarkıları aşkın kulağıyla dinliyorum ve hayret, böyle şeyler yazabiliyorum. Bunların tek sebebi sensin. Sen benim gören gözlerim, aşkın tatlı melodilerini anlamamı sağlayan sevgilimsin.

Bebeğim, sen benim mucize ilham kaynağımsın. Hayatımda sensiz nasıl yaşayacağımı tahmin edemem çünkü öyle bir olasılık asla olamaz. Her şeyi benden alsınlar, inan bana senden başka hiçbir şeyi umursamam. Tek isteyeceğim, eksikliğini tek yaşayacağım şey, sadece sen olursun bir tanem. Senin için hissettiğim tek şey, koşulsuz sevgi. Her zaman üzerinde ağladığım omuz, bana destek veren güç oldun sen. Bu kadar değerli bir şeyi dünyalara değişmem. Bana dünyaları verseler de içinde sen yoksun zaten ne kıymeti var tüm bunların? Sen, sen… Sadece sen ve ben.

 Ne kadar savaşırsak ya da tartışırsak tartışalım, her zaman aramızın iyi olması için uğraşırım. Kimse senin yerini tutamaz. Her yönünle harikasın ve ben seninle hiç tanışmasaydım ne yapacağımı ya da nerede olacağımı, hiç bilmiyorum. Beni kimselerin anlayamayacağı kadar iyi anlıyorsun ve ben seninle her zorluğun üstesinden gelebilirim. Demek istediğim ben tamamen senin olduğum gibi sen de tamamen benimsin. Kimse bizi birbirimizden ayıramaz.  Seni seviyorum ve her zaman, her şartta senin için savaşacağım.  Mutlu olman için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Tanıştığımız günden beri, sana derinden âşık olduğumu bilmeni istiyorum. Kalbimde yaşadığım günleri, aşkı,  hissettiğim duyguları ifade etmek için hiçbir kelime olmaması sana da şaşırtıcı gelmiyor mu? Şairler bu kadar suskun, besteciler bu kadar yavan olmak zorunda mı?  Ama sen onlara gerek bırakmıyor, hayatımı her gün çok özel kılıyorsun. Sen benim hayatımsın, kalbim ve ruhum. Sen benim en iyi arkadaşımsın, tek gerçek aşkım ve her şeyimsin. Bugün seni dünden daha çok seviyorum ve seni yarından daha çok seveceğim ve bu döngü her zaman ölene kadar devam edecek. Sonsuza dek benim bir tanecik sevgilim olarak kalacaksın.

Güzel sözler 2018 başlıklı yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye güzel sözler için tıklayın.

Yazıyı Değerlendirin

“Güzel Sözler 2018” üzerine 2 yorum

Yorum yapın