Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik yıldönümü mesajları yazımızda eşe evlilik yıldönümü sözleri, kısa yıldönümü mesajları ve evlilik yıl dönümü yazıları bulabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Zaman su misali akıp giderken, denizin dibindeki birbirine benzeyen kumlar arasında sen bir inci tanesi gibisin. Tanrı benzersiz insanlar yarattı, ama benim için ne zamanın hızı önemli ne de diğerleri. Biz birbirini bulan, eşsiz kum taneleriyiz. Torunlarımız bize nasıl tanıştığımızı soracaklar, ben ise kaderimin bana yaptığı bir sürpriz diyeceğim. İyi ki yan yanayız canım eşim.

Ömrümüz geçecek, yavaşça gözlerimizin önünden akıp gidecek. Biz senle daha çok yıldönümü göreceğiz. Bu yıldönümümüz kutlu olsun.

Benim için aşkın tarifini sorsalar, senle benim bir ruh gibi yaşadığımızı söylerim. İçimdeki ruhum, evlilik yıldönümümüzü sonsuza kadar kutlarım.

Evlilik denen mekanizma, senden önce benim için sıradan, eski bir olgudan ibaret iken, seninle anlamlandı. Bana anlam kazandıran hayatım, yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlendiğimizden beri bizim yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız, birbirimizi daha çok sevmek ve bağlılığımızı sürdürmektir. Nice uzun yıllar geçirmek dileği ile.

Geçmişe bakınca söylediğim tek şey iyi ki seninle evlendim demek oldu. Bana bir ömür verdin, en güzel yerinden bu hayatın.

En güzel >yıldönümü mesajları< için tıklayın.

Dün seni nasıl sevdiysem, bugünde seni en az o kadar çok seviyorum. Yarın daha çok seveceğimden emin olabilirsin. Ömrümüz boyunca nice güzellikler hep bizimle olsun, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun eşim.

Ben senden önce yitik bir hayat yaşamışım. Bunu seninle tanışınca birlikte yaşamaya başlayınca çok daha iyi fark ettim. Artık yaşamaktan zevk alıyorum, bunun en büyük sebebi de sensin. Yıldönümümüz kutlu olsun, birlikte daha uzun yıllar geçirmek dileği ile.

Gündüzleri güneş, geceleri ay hep bizim önümüzde ışık olsun, yol gösterici olsun. Hiçbir zaman birbirimizi kırmadan, hep birbirimizi önemseyerek bir ömre eşlik edelim. Nice yıllara sevgili eşim.

Sen çocuklarımın annesi, benim hayatımsın. Bugüne kadar yaptığımız her şey bizi hep mutlu etti. Seninle geçirdiğimiz her dakikanın önemini biliyorum. Bu kadar kıymetli zamanı bana senden başka kimse veremezdi. Yıldönümümüz kutlu olsun karıcığım.

Yeryüzünde iki insana aynı anda verilebilecek, aynı anda mutlu edebilecek tek şey evliliktir. Biz seninle bu duyguları aynı şekilde paylaşıyoruz ve paylaşmaya da devam edeceğiz. Yıldönümümüz kutlarım.

Huzur bir insanın alabileceği, bulabileceği bir şey değildir. Huzur sevdiğini mutlu edebilmektir. Sen mutlu olduğun sürece ben huzurlu olacağım eşim. Bu sebeple yıldönümümüzü kutlamak isterim.

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

Benim için hayatımın en büyük günü, seninle aynı masaya oturduğumuz zamandı. O mutluluk o gündendir devam ediyor. Çünkü sen benim için iç huzurumsun. Mutluluk kaynağımsın. İlelebet sürecek aşkımızın dönümü kutlu olsun.

Bizim sadece ellerimiz birleşmiyor aşkım, senin ilk andan itibaren, ruhlarımız da birleşti. Birbirine sıkı sıkıya bağlandı. Bu bağ ömürlerce sürer umarım. Nice mutlu yıldönümlerimize.

Bir dilek tuttum, benim için, senin için, bizim için. Hayatımızın aynı güzellikte sürmesi için. Hiçbir zaman birbirimizi kırmamamız için. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Bir evlilikte önemli olan, iki karşı tarafında birbirini sevmesi değildir yalnızca. Saygı duymadır, önemsemedir. Birlikte olmanın getirdiği acıyı ve mutluluğu aynı zamanda birlikte paylaşabilmektir. Senin geçirdiğimiz ve geçireceğimiz zamanları bu doğrultuda şekillendirmek istiyorum. Sevgilim evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Uzun yıllar geçmiş olsa da bugün evlilik yıldönümümüz ve geçen zaman kısacık bir an gibi geliyor bana. Kocam bir ömür geçirsek bile, ben ne sana ne evliliğimize doymayacağım. Seninle ömrümün sonuna kadar mutlu kalmak istiyorum. Nice mutlu yıllara eşim.

>Sevgiliye yıldönümü mesajları< yazımızda dikkatinizi çekebilir.

Allah’tan bizim için tek bir dileğim ve isteğim var. Uzun bir ömür, sağlıklı, mutlu ve huzurlu olanından. Eşim benim, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, bizim için dilediğim her şey gerçekleşsin.

Cennetten atılan bir kırıntı gibiydi senin bana her baktığındaki gülüşün. Ben ise bir kuş misali bu kırıntıları topluyorum, hayatımı sürdürüyorum. İyi ki varsın, gülüşün hiç eksik olmasın, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Ey yar, sen ki benim canımın sahibinin yarattığısın. Ömrü veren Allah seninle mutlu yaşamak içinde bana kocaman bir şans verdi. Senin geçirmek istediğim zaman bu dünyalara sığmayacak. Eşim, Allah bize huzurlu zamanlar versin, daha nice evlilik yıldönümleri geçireceğiz inşallah.

Güneş buz tutsa, ay parlamasa, bil ki biz seninle ayrılmayacağız. Ben senin güneşin, sen ise benim ışığım olmaya devam edeceksin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canımdan öte eşim.

Sen benim yarım kalmış hikayem, yaşayamadığım çocukluğum, anılarımda silik görünen hatıratlarımsın. Sen bende olmayan her şeyimsin. Söyle bana birlikte nice zamanlar geçirmeye devam etmek istemez misin? Nice mutlu evlilik yıldönümlerine.

Benim miniğim, en sevdiğim tatlım, ömrümün en güzel kokan çiçeği, yıllar geçse bile birlikte mutlu olmaya devam edeceğim insan, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

.

Yıllar önce düğünümüzün hemen ardından sana bir söz vermiştim. Bu sözümü şimdiye kadar başarı ile tuttum canım eşim. Bundan sonra da tutmaya da devam edeceğimden hiç şüphen olmasın. Ben seni bir ömürden fazla seveceğim dedim ve seviyorum da. Evlilik yıldönümümüzü bu vesile ile kutlarım.

Canım eşim, hiç sanma ki, benim gözlerim sana baktıkça usanacak. Bir gün ölüp gitsem dahi ruhumu senin yanında bırakacağım. Gözlerim sonsuzluğa kapansa, seni orada bulacağımı biliyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu sevgilim, birlikte sonsuzluğa uzanmak dileği ile.

Belki ben gün boyu evde olamıyorum, başka işlerle uğraşmak zorunda kalıyorum. Ama biliyorum ki, evimde her şeyi düzene sokma konusunda bir insan var. Biliyorum sen sadece evimi değil benim hayatımı da düzenleyen insansın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun karıcığım.

Evlilik asil bir kurumdur. Bu kurumu asil yapan bizleriz. Birbirimize olan saygımızdır. İçimizde günden güne biriken sevgimizdir. Eşim benim yıldönümümüz kutlu olsun, sevgimiz durmadan büyüsün hep.

Romantik yıldönümü mesajları paylaştığımız evlilik yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat