Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik teklifi sözleri yazımızda sevgiliye teklif ederken kullanabileceğiniz kısa evlilik teklifi sözleri 2021 ve romantik evlilik teklifi mesajları bulabilirsiniz..

Evlilik Teklifi Sözleri

Gözlerin beni sana hapsediyor, göz yaşlarımda seni buluyorum. Kalbimin her köşesinde senin imzan duruyor, dilimdeki en güzel şarkıyı sen söyletiyorsun bana. Yamacımda bulunup bana yoldaşlık etmek, varlığın ile beni mutlu etmeye, benimle evlenmeye var mısın?

Rüyalarımda gördüğümde sen gerçekliği, karanlıktan aydınlığa taşıyan sen, geçmişimin parçası, geleceğimin ışığı olmanı istediğim insan. Beni her an, her saniye mutlu etmeye devam etmeni, benimle birlikte bir ömür geçirmeni teklif ediyorum sana. Benimle evlenir misin?

Benim kötü talihim, sen tanıyınca son buldu. Kırdım bütün, olumsuzlukları, kimsesizlikleri, yalnızlıkları. Hepsini senin sayende başardım. Benim en kıymetli hazinemsin. Eşim olmanı ve bir ömür boyunda beraber olmak istiyorum seninle.

En güzel >aşk sözleri< ile sevgilinize evlenme teklifi edebilirsiniz.

Derler ki kelebeklerin ömrü bir gün sürer, ama ben seninle bir kelebek gibi koca bir ömür geçirmek istiyorum. Hayatımız el verdiğince, en kötü günden, en iyi günümüze kadar hepsini seninle birlikte yaşamak istiyorum. Benimle evlenmeni istiyorum.

İçim de dışımda seninle doldu taştı, delice bir aşkı buldum seninle birlikte. Ümitlerimin her detayında, hayallerimin en güzel yerinde sen varsın artık. Elini bir ömür sımsıkı tutacağıma söz veriyorum sevgilim. Benimle evlenir misin?

Benim bütün bildiklerimi unutturan, yeniden bana öğretiler sunan sen oldun. Gözlerinde saplantı oldum kaldım. Sensiz bir adım dahi atamaz oldum. İçimdeki bütün ezberler seninle yeniden şekillendi. Birlikte yürümek istiyorum hem de bir ömür boyunca hep yan yana. Benimle ömrümü paylaşmaya hazır mısın?

Hayatımda, güldüklerim de ağladıklarım da seninle oldu. Bundan oldukça memnunum. Çünkü senin gibi hiçbir zaman dostum, arkadaşım sevgilim her şeyim olmadı benim. Dünyada ki her şey bir anlık, bir tadımlık fakat sen bir ömürlük sür istiyorum. Son anımıza kadar birlikte nefes alıp vermek ister misin benimle.

Ben pek becerikli bir insan sayılmam, bu hayatta senin ne bir beste yapabilecek kadar ilham sahibi, ne de senin beni başımdan alacak güzelliğini tarif edebilecek bir edebiyat bilgim var. Ama senin için elimden geleni yapmaya hazırım. Ve biliyor musun sevgilim ben senin için ömrümü vermeye bile hazırım. Sen de hazırsan, benimle evlenir misin?

Ruhum benim, seni görmeden önce karanlıklar içinde bir salda gezinip duruyordu, onu aydınlığa taşıyan sen, bana bir umut olan sen, bir ömür boyu mutluluk verecek olan yine sensin. Kalbimin atış ritmi bile artık sana göre hareket ediyor. Sen yanımdayken yerinden çıkmak için çırpınıyor, sen yokken üzerine ölü toprağı gibi. Söyler misin bana sevgilim, bir ömür boyu beni mutlu etmek ister misin?

Yaşamımda, seninle birlikte olmak veya nefes almakla ilgili önüme iki seçenek konsa düşünmeden seni seçeceğim kadar seni çok sevdim. Sana ömrüm dedim, seninle bir ömür geçirmek için. Sana seni seviyorum diyebilmek için son nefesimi bile kullanabilirim. Ben son nefesimi verene kadar seninle iç içe olmak istiyorum. Benimle bir ömür nefes tüketmeye var mısın?

Sevgiliye Evlilik Teklifi Sözleri

Uyumak rüyalara dalmak, senin gerçekliğini bir an bile unutmak demekken, ben uyumak bile istemiyorum. Sana âşık olmak hayatımda başıma gelen e güzel şey. Senin gerçekliğin bir ömür boyunca rüyalarım gibi olsun, mutlu, iyilik dolu ve sorunsuz. Benimle bir rüyaya dalmayı ister misin?

Seninle ilgili çok güzel bir planım var duymak ister misin? Toplumdan geri kalmamak için, şehrin adliye sarayına gidip birtakım işlemler yapıp, Türk Medeni Kanunu’nun bazı hükümlerini yerine getirip bir ömür aynı paylaşmak ister misin benimle?

En güzel >aşk şiirleri< için tıklayın.

Nereye kadar uçabilirim ki havada, ya da dünya üzerinde nereye kadar yürüyebilirim. Gözlerimi her açtığımda yanımda sen olmadıktan sonra bunları düşünmenin veya yapabilmenin ne önemi olur ki? Sen sevgilim hep yanımda ol istiyorum, yapacağım deliliklere engel olmadan, gel bana eşlik et. Gel bir ömrü beraber geçirelim.

Karşıma çıkmam senin aramamla alakalı değildi. Kaderdi bizi o gün, o yerde, o anda karşılaştıran. Ve şimdi kaderimiz bize birlikte yaşamamız gerektiğini söylüyor. Benimle beraber yaşlanmaya, kaderimizin sözünü dinlemeye var mısın?

Birlikte paylaşacağımız bir hayatın altına imzanı atmak ister misin sevgilim?

Her insanın hayatı beyaz perdeye aktarılmış kişisel bir film gibidir. Birlikte aynı filmin içerisinde benimle baş rol oyuncusu olarak oynamaya var mısın sevdiğim?

Geceleri uyurken, senin nefes alışını duymak, aynı yastığa başımızı koymak, kokunu her istediğimde içime çekmek, benim hayatım dönüm noktasının başlangıcı olacak. Bu başlangıçta senin en büyük pay sahibi olmanı, benimle evlenmeni istiyorum?

Bizimle ilgili istediğim şeyler var. Kendi evimiz olsun, içini biz yapalım kafamız nasıl esiyorsa, bizi nasıl anlatıyorsa öyle olsun. Birlikte gülüp neşeli kahkahalar atacağımız, yeri geldiğinde oturup baş başa ağlayacağımız. Birlikte keyif kahveleri içeceğimiz zamanları aynı yerde, aynı kişi ile seninle birlikte, bir ömürce yapmak istiyorum. Keyifli günlere birlikte uyanmak ister misin?

>Sevgiliye uzun mesajlar< yazımızdaki sözler ile de romantik bir evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Hayatım, bir resim çerçevesi gibi. Altın, gümüş olması hiç ama hiç önemli değil. İçini kaplayacak şey, yani sen en önemli detaysın. Hayatımın her anında benim detayım olmanı, benimle evlenmeni istiyorum.

Buzdolabını açtığımda, dünden kalan pastayı göremeyince endişelenmeden senin yanına koşmak istiyorum artık. Yeniden yaşamak, yeniden aynı duyguları seninle hep paylaşmak istiyorum. Her defasında buzdolabına pastayı yerleştireceğimin sözünü veriyorum sana. Sende bana bir söz ver bir ömür birlikte yaşlanalım.

Ben hiçbir yerde, sen olmadan yaşayamam. Sensiz geçirdiğim her an nefesim kesiliyor. Beni hayata bağlayan, yaşamı anlamamı sağlayan, zevkinin farkına varmamı sağlayan sen, beni bir ömür kocan olarak kabul edip, sonsuza kadar mutlu, huzurlu bir yuva kurmama yardımcı olur musun?

Evlilik teklifi sözleri yazımızda en romantik evlenme teklifi sözlerini sizlerle paylaştık. Daha fazlası için çıkma teklifi sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

.

Bir yorum

  1. nuran dalkıran nuran dalkıran 22 Ocak 2019

    harika sözler bu sözü sözler söylemez evvvvettt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat