Efkarlı Sözler

Efkarlı sözler yazımızda efkarlı damar sözler, efkarlı aşk sözleri 2021, sigara yaktıran efkarlı kısa mesajlar bulabilirsiniz.

Efkarlı Sözler

Hayatın yükü ağır gelir bazen. Çekersin. Hem o yükü, hem derinden bir oof çekersin. Sonrasında efkar basar tüm benliğimizi. Sevdiklerimizin vefasızlığı, dostlarımızın riyakarlığı. Ağır gelir. Çekersin.. Hem o yükü, hem derinden bir oof çekersin.

Her gün biraz daha artıyor yalnızlığım. Kafa tuttum en güçlü sensizliklere. Sen yeter ki mutlu ol. Ben tüm efkarımla direnirim, en acımasız günlere.

Sevenler için, mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Seviyormuş gibi gözükenler için ise, bahaneler oldukça çoktur. Can vermeli seven yürek için. Üzülmeye değmez, sahte bir aşk için.

En >damar sözler< için tıklayın.

Bu kadar vefasızlığın ardından, ederin kalmadı şu seven yüreğimde. Ben seninle boşa geçen günlerime yanarım. Hiçbir değerin kalmadı. Kim ne derse desin, ben seni hiçe sayarım.

Öyle umut hırsızları vardır ki. Ömrünüze ömür katacak gibi hayatınıza girerler. Ama ömrünüzden ömür çalarak, hayatınızdan giderler.

Hayatta bazen doğru olanı yapmak için, en sevdiklerinden bile vazgeçersin. Bazen de hayallerinden bile.

Bakmayın siz benim deli dolu, sitemkar birisi olduğuma. Sol yanımda durmadan ağlayan, garip bir çocuk beslerim aslında.

Gecenin en karanlığında, zifiri siyahlıkta hayallerim var benim. Yaptığın tüm vefasızlıklar, yanına kar kalsın senin.

Gökkuşağı gibi renkli dünyamız, birkaç kendini bilmez yüzüne simsiyah oldu. Gülücük dolu gözlerimize, vefasızlar yaş doldurdu.

Sadece söylediklerime bakmayın benim. Söyleyemediklerimde çoktur benim. Beni gerçekten anlamak istiyorsanız, söylediklerim yerine, sustuklarıma kulak verin.

Aşkta ayrılığı kabullenmek, kendi mezarına toprak atmak kadar zordur. Severek seviliyorsan, işte gerçek huzur odur.

>Aşk acısı sözleri< için tıklayın.

Hayat çok kısa. Bu nedenle, kendi hatalarınızdan ders almayı beklemek yerine, başkalarının hatalarından da ders alın. Başkalarını kınamakla ömür tüketenlerin hiçbiri, şuan bu dünyada değil.

Keşkeleri biriktirmeyin. Yaşamadığınız belkiler ile, yaşadığınız keşkeler, hayatta büyük bir mutsuzluğa sebep olabilir.

İmkansız olduğunu bile bile, böyle çok sevdim ben seni. Çünkü mucizelere inanmak, benim inancımın bir parçasıydı.

Hayatımı birilerine adadım hep. Oysa ki hayat birilerine adanmak için değil, yaşanmak içindi. Bunu, sen benim hayatımı mahvettiğinde anladım. Şimdi acılarındayım hayatın. Maalesef ki çok geç anladım.

Sevene can verecek kadar yakınken, sevmeyen için sabır gösterme. Sevginden de olsa göstereceğin fazla sabrı, karşı taraf yüzsüzlük olarak algılayabilir.

En Efkarlı Sözler

Sevgilerin büyüklüğü kadar, ayrılıkları da büyüktür. Ne kadar çok seversen, acısı da, ayrılığı da, o kadar büyük oluyor.

Umutlar.. Ahh umutlar.. İnsanın hiçbir zaman vazgeçemediği birer sihir gibidir umutlar.  Bazen hayattan koparırlar. Bazen hayata bağlarlar.

Olacaksan bir cüzdanın gözünde değil, bir delikanlının gönlünde yaşayacaksın. Tercih her zaman senindir. Birinde bedenini, birinde ruhunu okşatacaksın.

Her giden yolcu sayılmaz bizde. Bazen dolu doludur yürekler, bazen sayısız hüzünler en dibinde.

Menfaati bitenin, muhabbeti de biten dostluklar aramıyorum. Dostluğuna menfaat sağlayan insanlara bayılıyorum.

İnsanlık öldü.. Katili çıkar ve menfaat. Eğer ki samimi değilse dostum diyenlerin. En iyisini, kaldır çöpe at.

Her söze inanma dostum. Yalnız değilsin ben varım diyenler, yalnızlıktan acı çekmeni en fazla bekleyenler arasında olabilirler.

.

Hayatta her bende varım diyene güvenme ey dost. Yıkar seni en güvendiğin. En acısıdır dostundan göreceğin ihanet,  düşmanından görmüş olduğun merhamet.

Siz gülerken, bakarsınız herkes güler. Ama ağlarken, bir köşede yalnız ağlarsınız.

En kral acıya da eyvallah bu saatten sonra. En büyük belaya da eyvallah. Hiçbir acı ve korku yıldıramaz beni.. Ne ortamımdır ne silahım. Tek dayanağımdır Yüce Allah.

Alıştım ben yokluğuna. İstemem artık seni. Acılarım yeter bana. Alıştırdın beni en büyük acılara.

Hep aynı esmez, değişir elbette ki rüzgarlarında yönü. Yapraklar baharla hayat bulur belki. Ama daima yeşil kalamazlar. Rotasını yitirir bir gemi, belki sığınmaya bir liman arar. Azraildir gelen tek başına. Beni sensiz, ölüme terk etme Allah aşkına.

Her gece içimi ürperten bir ses odama dolar. Neredesin? Yıllardır arıyorum ben seni. Hayranıyım uykumu bölen bu sesin.

Ne kadar acı çeksen de ey kalbim, daha bulunmadı ayrılık acısına çare olacak bir ilim. Sensiz uykuya hasretken gözlerim. Yıkıldı sayende, binlerce kez hayallerim.

Gecenin karanlığından tanırım ben seni. Gecelerimi aydınlatan, yıldız yıldız gözlerini. Efkarım bir dumana sarılıdır bazen. Hayalden öteye geçmelisin, ne çektiğimi gelip görmelisin. Sensizlikten ölüyorum artık ben.

Hasretin sarıp sarmaladı beni yine bu gece. Mısralara dokudum ben o vefasız ismini, hece hece. Sensizlik ölüm olsa da yine seveceğim. Kavuşmak ölüm olsa da, razıyım kollarında can vereceğim.

Ne sigaramın dumanında kaldın, ne akan gözyaşlarımda. Ben seni ruhuma gizledim. Ölsem bile cennetimdesin aslında.

Bir türkü söylenir uzaktan uzağa en efkarından. Bir düş görürüm, gece uykularımı kaçıran. Sen bir hayal oldun belki ama, bir umutsun beni böyle yaşatan.

Ben bu gecede yine sana hasretim. Özlemim dağlar kadar büyük. Yalnızlığım, omuzlarımdaki en büyük yük. Sevgim, koca bir aleme denk. Bu kadar büyük duyguların arasında, beklentilerim en küçük.

En kötü hatıralarımın sebebi olsan da, bir an olsun kızamıyorum sana. Derdimle, sensizlikle baş başayım. Bir dumanım var, birde hayallerim yanımda.

Çok kuyuya düştüm ben duygu aleminde.. Hiçbiri derin değildi aslında. Çık diye yardım amaçlı atılan tüm ipler, çürük atılmıştı bana.

Efkarlı sözler yazımızın sonuna geldik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat