Duygusal Sözler

Duygusal sözler yazımızda etkileyici duygusal sözler, sevgiliye gönderebileceğiniz manalı güzel duygusal mesajlar bulabilirsiniz.

Duygusal Sözler

Bir ben var ki benden içeri, sensizlik gamı, yalnız sendedir çaresi.

Samimiyet, iki gönlün uyumu ve ahengidir. Her ne kadar akıllar birleşemese de, gönüller daima birleşir.

Mutluluk, gözlerin değil sadece, gönlün de gülmesidir.

Azgın olan, her şeyin fazlasını isteyen nefse rağmen, senin sevgin vazgeçirir beni tüm isteklerimden. Dileğim ve arzum ise, yalnız sen…

Sevmenin bir gün, reddedilmenin de acısını tattıracağını bilemedim.

Peki; gerçek sevenler değil miydi, sevgilerini hareketleriyle belli etmeyi tercih edenler.?

İnsana tüm güzellikleri bahşeden huzur, gün gelir de benim gönül denizimin kıyısına vurur musun?

Huzur mu istiyorsun? Yalnızlığı seç. İlişki kuracağın insanın, önce samimiyetini test et.

Kadir, kıymet bilmez isen, hoşgörüyü seçmez isen, bir de kendini beğenirsen, hatalarla dolusun demektir sen!

Yaptığı iyilik de, yaptığı kötülük de, tüm cihanı dolaşsa, yine sadece insanın kendine!

Sevenler vardır. Sevdiğini zannedenler vardır. Artık zanlara göre yaşamak, benlik değil.

Huzur eskide kalmış artık, tüm dertler yeni. Hiç düşünmemiştim, insanlığın bu hale geleceğini.

Duygularımı alt üst eden, tüm dünya utansın! Beni benden söküp alan eller utansın!

İnsanların en yalancısı, olduğundan farklı görünmeye çalışandır.

Güven; ne anlatılır, ne anlaşılır. Sadece gönülde, huzurla yaşanır.

Güvenmek istiyorum! Yağmur duasına şemsiye ile çıkanın güveni kadar. İnsanlar da, güvenin sığacağı mert ve sağlamlar gönüller arıyorum. Bu gaye uğruna, diyar diyar geziyorum.

Ne zaman seninle birlikte olsam, artık tükenmiş şu bedenim adeta şarj olup, enerjiyle doluyor. Gülüşünün etkisi yayılıyor huzursuz ruhuma ve ben bambaşka bir insan oluyorum. Senin tatlı dokunuşlarındır bana ürperti veren ve yaşadığımı gerçekten hissettiren. Varlığınla mutlu olur karmakarışık olmuş aklım. Ruhun çatlamış topraklar gibi olan iç dünyama damla damla dökülür ve bana hayat verir. Kaybolmak üzere olan ruhumu, bu vahşi dünyada yakaladın ve okyanusun ortasında tek başına kaderine sürüklenirken beni sevginle kurtardın sen. Ruhum, aşkım her şeyim ne olur beni hiç bırakma kaderin insafına.

Senin yerini alacak kimse yoktur bu dünyada. Bana düşündüğümden daha derin bir şekilde dokundun. Senin bakışın, senin duruşun ve zarafetin kimselerde yok.  Ne düşündüğümü, ne hissettiğimi bir bakışınla anlarsın. Sen beni, benden daha iyi tanırsın. Böyle bir insana sahip olmak paha biçilmez. Sen benim hazinemsin, ruhumsun, başkası duymasın diye içimden söylediğim en güzel aşk şarkısısın. Sen beni aşkıyla var eden, bir bakışıyla mutlu, bir bakışıyla yerle yeksan edensin.

Sevgiliye Duygusal Mesajlar

Tamamen senin aşkınla var oldum ben. Tamamen senin oldum. Seninle uyandım ilk ve gece senin hayalinle rüyalara daldım. Seninle geçen her gün Tanrı’nın bir lütfu bana. Kendimi kutsanmış gibi hissediyorum. Seni sevmekten sadece mutlu olmuyor aynı zamanda onur da duyuyorum. Aşk’ın en muhteşem görüntüsüsün sen. Sana ulaşmak yıllarımı aldı ama bir o kadar daha gerekse, hiç tereddüt etmeden verirdim ömrümü. Sen gerçekten bir armağansın. Sana layık olmak için ben çok çabaladım.

Hayret nasıl olurda seni düşünmeye ara veririm uykularımda oysa sabah uyanır uyanmaz, ilk sen gelirsin aklıma. Aslında uykumda bile sen varsın biliyorum ama rüyalarımı hatırlayabilen biri değilim ben. Birbirimizi tanımadan önce bir his vardı içimde. Biliyordum sanki senin gibi birinin hayatıma gireceğini. Tıpkı rüyalarda gördüğüm halde unuttuğum ama bir şekilde hatırlar gibi güzel bir şey olacağını. Hani bazen kalbin hızlı atar ve hiç sebep yokken için sevinçle ve umutla dolar ya. İşte bu güzel günlerin seni beklediğine dair ilahi bir mesajdır. Sen de benim için öyleydin sevgilim. Adını açıklayamadığım ama içimde bir yerlerde bildiğim, sadece bana özel bir sır.

Nefes almayı bile unutturdun bana. Söyle bakalım, hayatıma ne kastın var senin güzeller güzeli? Biliyorum kimse mükemmel değildir ama sen mükemmelliğe çok ama çok yakınsın, bu da bazen beni biraz korkutuyor. Belki o yüzden sende kusur aramaya çalışıyorum. Ama bulabildiğim her kusurunda bile kendine özgü bir zarafet ve güzellik taşıdığın gerçeği oluyor. Tek ihtiyacım olan şey aslında beni sevdiğini duymak, işte o zaman senin bir melek değil, gerçek bir insan olduğunu düşünmeye başlayacağım. Benim gibi bir adamı seven de olurmuş diyeceğim. Seninle ilgili aklımda deli sorular var. Ama seni dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum. Belki de bu dünyaya ait olamayacak kadar harika olduğunu düşünmemdendir bu. Bir bilsem seni hak edecek nasıl bir iyilik yaptım. Bu kadar şanslı olabilir miyim?

Seni dün sevdiğimden daha çok seviyorum ama yarından daha fazla değil bu sevgi. Her gün gitgide artan bir sevgiyle beni kendine bağladın, sihirbaz falan mısın? Telefonuma bakıp da gülümsediğim tek mesaj, senden gelenler. Benim gibi bir insanı gülümsetebilmek herkesin harcı değil ama sen bunu başarıyorsun. Telefonum bile senin çağrılarını, aşk, aşk diye çalıyor. Elinin değdiği her şey adeta parlıyor. Bu gülüşünü yasaklamalı çünkü başkalarında kalp krizi etkisi yaratabilirsin.

>Romantik sözler< yazımızda dikkatinizi çekebilir.

Sesini duyduğumda veya yüzünü gördüğümde hissettiklerimi açıklayamıyorum ama buna bayılıyorum. Gülümsemek bir suçsa, bana bu suçu azmettiren sensin. Adının geçtiği her yerde ruhuma huzur doluyor, aşkın her haline giriyorsun. Bazen bir şarkı, bazen bir şiirde hayat buluyorsun. Bir tek isteğim var senden, küçük bir borç aslında. Bana tek bir öpücük ver ama merak etme hemen geriye iade edeceğim.

Beni her zaman dünyanın en güzel kadını gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Bir dahaki sefere sana sımsıkı sarıldığımda, muhtemelen uzun bir süre gitmene izin vermeyeceğim. Seninle güne başlamak mı güzel yoksa seninle yan yana uzanıp yatmak mı karar veremiyorum. Beni böyle seçimler yapmak zorunda bırakmandan çok hoşlanıyorum. Almak zorunda olduğum en zor ama en güzel kararlar bunlar. Herkes sabah kalkıp güne başlamak için kendine bir motivasyon arar.  Benim motivasyonum sensin sevgilim. Ve lütfen telefonum sadece senden gelen aramalarla çalsın.  Senden sonra bir başkasının konuşmalarını gerçekten çekemiyorum.

.

Duygusal sözler yazımızın sonuna geldik.

6 Yorum

 1. Allaberdi Muhammetberdiyew Allaberdi Muhammetberdiyew 11 Mayıs 2018

  Cok guzeel Gibi

 2. jennet Taganowa jennet Taganowa 25 Mayıs 2018

  cok gözel sözler bunin gibi sözleri sadeje seven bir insan söyleye bilir

 3. himm himm 1 Ocak 2020

  evet çok güzel ama benim ve sevgilimin sevgisi kadar değil

 4. Zeynep Zeynep 14 Mart 2020

  Merabalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat