Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda uzun doğum günü mesajları, etkileyici doğum günü mesajları ve sevgiliye, eşe doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

Sonra sen geldin. Sen geldikten sonra değişti bende takvim. Şimdi hangi takvime baksan senin doğduğun günden başlar benim mevsimim. İyi ki doğdun canım arkadaşım/sevgilim.

Hiçbir tarih böylesine anlamlı gelmemişti ömrümde. Öyle ki doğduğun günü doğduğum gün bildim. İyi ki doğdun sevgilim.

Bir insan hayata güzel şeyler sunarsa, hayatta ona güzel şeyler sunarmış. Bugün hayatın seni bana sunduğu gün

Bak gökyüzü yıldız dolu, seç birini adı aşk olsun. Sen gibi her gün yüreğime doğsun, doğum günün kutlu olsun

Kalbi temiz, ruhu temiz ve sevgi dolu güzel arkadaşım, bir ömür hep gülücükler saçmanı diliyorum, doğum gününü kutluyorum.

Bugün senin dünyaya gözlerini açtığın gün, hayat hep seni güldürsün.

Doğa gibi duru ve saf, güneş kadar aydınlık yüzün hiç solmasın, her yeni yaşın sana büyük güzellikler katsın. İyi ki doğdun.

İnsan hayatı bir mum gibidir. Erirken bile her yer aydınlatır, çevresine ışık ve mutluluk saçar. İşte sen benim için o mum gibisin. Bir yaşına daha girdin bugün ve beni aydınlatmaya, mutlu etmeye devam etmektesin. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin.

Yıllar önce bu zamanlardı. İlk defa açmıştın gözlerini hayata. Dünya daha güzel bir yer olmaya başlamıştı. Hayat ise bana karşı daha güzel. Senin doğduğun gün hayatımın en güzel günüydü canım kardeşim. İyi ki doğdun.

Üflenen mum sayısı aslında tecrübenin bir göstergesiymiş. Bugün mumuz fazlalığıyla değil de tecrübelerinin sana kattığıyla ilgilen. Hayatında mum sayısı artsa da kötü tecrübelerinin artmaması dileğiyle… Nice yıllara.

Aynı insanın eş, dost, akraba, aşk olacağını ben seninle öğrendim. Seninle öğreneceğim şeylerin heyecanı da her geçen gün içimi ısıtıyor. Hep yaşa benimle yaşa. Nice yıllara.

Gittiğin ne kadar yol, geçtiğin ne kadar tünel varsa hepsi bir tecrübe kazandıracak sana. Ama sakın unutma. Sen en güzel tecrübesin bu hayatta. Hayatın boyunca tecrübelerini ve bunların sana kazandırdıklarını unutma. En önemlisi de sen, sen olmaktan asla vazgeçme. Doğum günün kutlu olsun.

Çık bak güneşe. Bugün bir ayrı parlıyor. Gülüşünden almış sanki ışığını. Bak daha güzel yeryüzü. Kuşlar daha bir güzel ötüyor. Daha yeşil sanki ağaçlar. Bu evren senin doğduğun günden beri böyle güzel. Her yıl kutlamak için doğum gününü, bahar ilan ediyor yeryüzünü. İyi ki doğdun canımm. Nice yıllara hep beraber.

Süslü cümleler kuramam sevmem de bilirsin. Yapmacık gelir hem. Şair değilim ben ama sen mükemmelin ötesinde bir şiirsin. Seni anlatamadığımdan, anlatacak kelime dağarcığına sahip olmadığımdan kısa kesiyorum sözlerimi. Dünyaya gelişin, bu dünya için fazla güzel bir gelişim. Mucizem, iyi ki benimsin. Nice yıllara…

Bir sürü soru vardı beynimde. Gelişinle hepsi buldu cevabını zihnimde. Dünyaya gelişimi seninle tanıştıktan sonra sorgulamamaya başladım. Ben sana aşık olmak için dünyaya gelmiştim. İyi ki doğdun sebebim.

Hayatım bir Puzzle’dı. Tüm parçaları tamamlamıştım ama en önemli parça eksikti. O parça olmayınca bütünlüğümü sağlayamamıştım, yarımdım. Senin gelmenle eksiklerim tamamlandı, bütünleştim. Bugün ise en kutlu zaferim. İyi ki doğdun canım.

Hayatın sana tüm hedeflerine ulaşabilmen şansını vermesini diliyorum. Mutlu bir gelecek ve gülümsemekle anılacak koca bir geçmişin olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki dediğin her şeyi hayatında bir araya getirebilmen dileğiyle nice yıllara…

Hayatım boyunca armağanlara hediyelere boğuldum. Ama sadece tek bir hediyeyle aklımın başımdan gittiğini hatırlıyorum. Senin doğman verilmiş en güzel hediyeydi bana. İyi ki doğdun canım kardeşim.

Unut geçirdiğin yılı. Üzüntüleri, seni mutsuz eden olayları, insanları. Şimdi kocaman bir yıl doyasıya yaşaman için seni bekliyor. Sakın umutsuzluğa bırakma yarınlarını. Hadi sıkı sıkı tutun yeni yaşına. Dilerim yeni yaşın istediğin her şeyi getirir avuçlarına. Nice yıllara…

Benimle yaşlanırsan büyümek zorunda kalacağın bir ömrü sunmam sana. Hep çocuk kalırsın sol yanımda salıncağınla. Hep benimle kal ve hep böyle çocuk kal. Nice yılları geçirelim beraber. İyi ki doğdun.

Yeni yaşın beraberinde huzur, mutluluk, sevinç gözyaşları getirsin. Keşke dediğin ne varsa geçmişte bıraktığın ve iyi ki dediğin şeylere dönüşsün. Bu yaşınla beraber mutluluk gölgen olsun. İyi ki doğdun nice yıllara.

Sanki yıllarca pencere önünde beklemişim gibi bir kavuşma heyecanı var bugün kalbimde. Yıllar önceydi. Küçücük ellerini ilk defa tutmuştum o günden sonra da hiç bırakmadım. İyi ki doğdun canım kardeşim. Nice yıllara.

Dalgaların denizle buluştuğu yerdeyim, seninle bende yeniden doğdum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün sana olan sevgimi haykırdığım, seni hediyelere boğduğum gün, bugün senin doğum günün, kutlu olsun.

Tüm hayallerin gerçeğe dönsün, ne dilersen kalbinden sana gelsin. Bütün duaların daima kutlu olsun, doğum günün kutlu olsun.

Kendi doğum günümü unuturum ama seninkini asla sevdiceğim. Nice mutlu yıllara

.

Geçmiş geçmişte kaldı ve gelecek daha gelmedi. Şimdiyi yaşayalım mutlu yıllar sevgilim.

Bugün sen doğdun ama ben senden daha mutluyum, hayatımın anlamı iyi ki varsın, iyi ki doğdun

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Milyonlarca güzel var belki, ama senin gibisi düşmedi hiç yüreğimin ırmaklarına, iyi ki doğdun, iyi ki varsın güzellik.

Dilerim yeni yaşında, hayatında yepyeni bir sayfa açarsın ve hayat hep güzel yüzünü gösterir sana. Doğum günün kutlu olsun, nice yıllara

Çok insan var hayatta, kimi mutlu kimi ise mutsuz, ama biri var ki aralarında o hep mutlu ve benim için en değerli varlık. Doğum günün kutlu olsun.

Önemli olan kalplerin bir olmasıdır, senden uzakta bile olsam, ruhen ve kalben yanındayım canım mutlu yıllar.

Dün tuttuğum elini, bugün de asla bırakmayacağım sevgilim, sen benim kaderim, hayatımın anlamısın iyi ki doğdun iyi ki varsın.

Yanlışlarla dolu hayatımda, karşıma çıktın ve her şeyi değiştirdin. Beni baştan yaratan kadın iyi ki doğdun.

En güzel hediye bir insana gönül vermektir. Gönlümü sana veriyorum al istediğini yap. Doğum günün kutlu olsun.

Tohumdun, filiz oldun, filizdin gül oldun, güldün yüzüme, her şeyim oldun. İyi ki doğdun

Mutlulukların dağ gibi büyük ve görkemli, hüzünlerin minnacık olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbim sen sen diye atıyor, kanım damarımda hep sen sen diye akıyor. Aldığım nefes sen, ben, hayata bağlayan sen. Sana borçluyum her şeyi iyi ki doğdun.

Şimdi kulaklarını aç ve iyi dinle. Zaman dursun ve bu anı hiç unutma, seni canımdan çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sen teksin ve senden bir tane daha yok kâinatta. Nice mutlu yıllara

Sen her şeyin en güzeline layıksın, gökkuşağı gibi rengârenk yüreklim. Mutlu yıllar dilerim.

Hala yaşıyorsak, bu dünyada umut var demektir. Bugün senin doğum günün, güzel bir dilek tutman gerekir.

Acısı ve tatlısı ile güzeldir hayat. Sen her tatlı ve acı anımda yanımda oldun. İyi ki varsın, iyi ki doğdun

Güzellik, onu görmesinin bilen için baktığı her yerdedir. Benim baktığım her yer sen, o yüzden her yer seninle güzel. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat bugün gülmemek için çok kısa, her anında bugün ki gibi gülmen dileği ile nice yıllara.

Hayatın bir akarsu gibi dupduru olsun, kader sana en büyük güzellikleri sunsun. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Düşündüklerini hayata geçireceğin, başarı, mutluluk, aş dolu bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel zamanlar çabuk geçer, hayatın güzel olsun da varsın hızlı geçsin, mutsuzluk kapına asla uğramasın. Nice mutlu yıllara dostum

Gerçek aşk ve sevgi ile dolu. Gerçeklerle yaşanan bir hayat diliyorum sana. Nice mutlu yıllara

Bir kuş gibi çarpan kalbin dert, üzüntü görmesin. O güzel gözlerinin içi hep umutla gülsün. Nice yıllara

Senin için ölürüm demiyorum. Senin için yaşarım. Seni yaşarım, seni yaşatırım. Sana aşığım. Doğum günün kutlu olsun.

Tatlı ihtiyar, bir yaşına daha girdin. Maşallah yılları yaşlandırıyorsun zaman bile dayanamıyor güzel yüreğine.

Bugün doğum günün milat olsun, her geçen gün dünya sana daha çok huzur versin.

İnsan doğar, büyür, yaşlanır ve ölür. Dünyanın döngüsüdür. Önemli olan şey dostluk ve sevgidir. Bir de seni unutmamak. Nice mutlu yıllara

Sana gelen doğum günü mesajlarına gülümse, benim mesajıma ise kahkaha at. Çünkü kimse sen ben gibi güldürmemeli. Nice yıllara

Evet, bugün doğum günün, özel bir gün ama emin ol benim için sıradan bir gün. Çünkü ben seni her gün yeniden doğmuşsun gibi aşkla seviyorum.

Bugün yaşlılıktan bir gün daha alırken, geriye kalan yıllarını sağlık ve huzur içinde geçirmeni temenni ediyorum.

Doğum günün kutlu olsun, kalbine meleklerin nuru dolsun.

Canım dostum, sen dostun eş anlamlısısın. Bu hayatta acı tatlı her günümde yanımda oldun, iyi ki benim dostumsun iyi ki doğdun.

Gerçek dostluk iyi günlerde olduğu gibi, kötü günlerde de insanın yanında olandır. Yarında bugün gibi yanında olacağım.

Bak bugün doğum günün, yaşlandığını düşünme. Sen şarap gibisin yıllandıkça güzelleşirsin

Bir de kelebekleri düşün. Ömürleri sadece 1 gün. Yani 1 kez doğum günü kutluyor ve ölüyorlar. Senin ise bu binlerce güzel gününden biri olacak. İyi ki doğdun canım.

O güzel gözlerin ağlamak için değil gülmek için. Şimdi nasıl gülüyorsan, her yeni yaşında seni gülerek görmek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Girmiş olduğun yeni yaşın sana huzur, bereket ve sevgi getirsin. Mutlu yıllar.

Doğum gününün sana neşe, sevinç, aşk ve mutluluk getirmesini dilerim. İyi ki doğdun.

Tam 30 tane mum koydum doğum günü pastanın üzerine 30. Yaşın sana başarı ve kariyer getirsin. İyi ki doğdun.

Yeni yaşında sana kocaman kalbini ağzına kadar dolduracak aşkımı hediye ediyorum. Nice mutlu yıllar, doğum günün kutlu olsun.

Direnerek seviyorum seni, deli yüreğim iyi ki doğdun, nice yıllara

Bugün seni benim topraklarıma yağdıran yaratana kurban olayım. Nice mutlu yaşlara sevdalım

Bugün yanında olamadım diye içim çok buruk. Seni düşünmemek elimde değil hâlbuki. Gözlerini kapat ve bir dilek dile sevgilim. İyi ki doğdun

Dikkat dikkat, bugün dünyanın en güzel kadınının doğum günüdür. Lütfen etrafa gülücükler ve hediyeler saçın. İyi ki doğdun güzelliğim.

Tesadüflerle doğduk, mücadele ederek ve severek yaşıyoruz. Bu hayatta ki en büyük sevincim seninle olabilmek. Ömrünün sonuna kadar bugün olduğu gibi yanındayım canım

Senin kalbin iyilikle dolu, kimse için asla kötülük düşünemezsin. Sen bu dünyada ki gerçek bir meleksin. Nice mutlu yıllara

Doğum günü mesajları yazımızda uzun doğum günü sözleri paylaştık. Sevgiliye güzel sözler için sevgiliye güzel sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat