Bebek Tebrik Mesajları

Bebek tebrik mesajları yazımızda yeni doğan bebekler için tebrik mesajları bulabilir ve yeni doğan bebeğin ailesine tebrik mesajı iletebilirsiniz.

Bebek Tebrik Mesajları

Cennet gibi mis kokan bebeğinizden be sizlerin yüzünüzden Allah hiçbir zaman gülümsemeyi eksik etmesin. Ömrü hayatında sıkıntı yüzü görmeden, kalbinde sevgi ve şefkat ile yaşasın.

Bugün bizi de en az sizin kadar mutlu eden bir haber almış bulunmaktayız. Dünyaya merhaba diyen bebeğinize bizde, kocaman bir “merhaba” diyoruz. Mutluluğunuzu in içten şekilde paylaşıyor ve büyüyüp kocaman olacağı günü iple çekiyoruz.

Sevgili yakın arkadaşım, epey bir süredir merakla beklediğimiz haber sonunda bizlere ulaştı. Küçük yavrunuz konulduğu ismi ile bir ömür boyunca, mutlu ve huzurlu yaşasın. Allah sizleri başından ekşit etmesin.

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletip, sonrasında sizlere gözünüz aydın demek istiyorum.  Küçük bebeğinizin, sağlıklı bir şekilde dünyaya gelişini kutlar, aynı şekilde bir ömür geçirmesini temenni ederim.

Siz yeni anne ve babaya dünyadaki bütün mutlulukları dilerim. Önce küçük yavrunuza sonra, kendinize çok çok iyi bakın.

Şu an en çok istediğimiz şey, yeni doğan bebeğinizi yakından görebilmek. Çekirdek ailenize katılan minik yavrunuz adına harika bir gelecek diliyoruz.

Yeni dünyaya gelen yavrunuzun sevincine ortak olduk bizde sizler gibi. Allah’tan dileğimizi analı babalı bir şekilde büyümesi ve kendi ayakları üzerinde durmasıdır. Yakın zaman da görüşmek üzere.

Yeni evliler için >evlilik tebrik mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Hoş gelmiş minik bebeğimiz. Umarım yüzündeki gülücükler, hep bu masumiyette sonsuza kadar sürer.

Siz değerli dostlarımızı, bebeğinize kavuştuğunuz için tebrik ediyoruz. Allah sizlerin ve bebeğinizin her daim yar ve yardımcısı olsun.

Minik fıstık seni uzunca zamandır bekliyorduk. Bu yüzden bizim sevgi dolu ailemize hoş geldin demek istiyoruz.

Anne ve babalık duygusunu ilk kez tadan siz dostlarımızı tebrik etmekle beraber, küçük bebeğinize ömrü boyunca mutluluklar diliyoruz.

Minik bebek, dış dünya nasılmış bakalım? Beklediğin gibi mi? Bunu bilmiyoruz ama bu dünyaya kısa zamanda ayak uyduracağından eminiz.

Harika ailemize katılan son üyeye, hoş geldin demek istiyoruz. Umarım bize bereket ve mutluluk getirirsin.

Bebeğinize yeni kavuştunuz, bebeğinizin ve sizin yüzünüz hiç solmaz umarım. Bebeklikten, evlenmesine kadar he birlikte olun.

Umarım, yeni dünyaya gözünü açan bebeğiniz, önce ailesine, milletine ve insanlığa faydalı bir birey olur. Sizler tebrik ederim.

Dünyaya ilk gözünü açtığında minik bebek ağladın. Umarım bu senin son ağlaman olur. Hep sağlıklı ve huzurlu yaşamayı öğrenmen dileği ile.

Yeni Doğan Bebek Tebrik Mesajları

10 yıl sonrasının dahi nasıl olacağını bilmediğimiz bu dünyaya ilk adımını atmış bulunuyorsun küçük yavrumuz. Bu dünyayı bilemem ama bize mutluluk ve huzur getireceğinden eminiz.

Şu an yanınızda olamasam da en kısa zamanda, minik, tatlı bebeğinizi görmeye geleceğimden hiç şüpheniz olmasın. Benim canım arkadaşlarım, bu tatlı bebeği dünyaya getirdiğiniz için sizi çok seviyorum.

Bu mutlu haberi ilk aldığımızdan beridir, sizin gibi bizde iple çekiyoruz, ailemizin son üyesini. Dünyaya ve bizim ailemize hoş geldin miniğimiz.

Küçük meleğimiz, melekler gibi büyür umarım. Adında sevgi, soy isminde gökler kadar aydınlık bir kader barınır inşallah.

Bizim ilk kez paylaştığınız bebek haberi, şimdi ise minik yavrunun doğumu bizleri oldukça sevindirdi. Mutlu bir güzellikte hayat yaşamasını ve yaşatmasını diliyorum.

Değerli dostlarım, sizin bize vermiş olduğunuz mutluluk haberini sizinle birlikte sevinç içerisinde paylaşıyoruz. İsmi ile birlikte ömrünün son anına kadar doğru yoldan ayrılmadan yaşasın.

Sevgili arkadaşım bu mutlu haberle birlikte seni tatlı bir yorgunluğun beklediğini belirtmek isterim. Belki geceleri uykuların bölünecek, kendinden çok fazla fedakârlık yapmak zorunda kalacaksın, ama minik bebeğinizin yüzündeki küçük bir gülümseme, bunların hepsini hafızandan silmeye yetecektir.

Tebrikler! Bu mutlu haberi ilk olarak benimle paylaştığınız için oldukça mutluyum. Sizi ve küçük yavrunuzu görmek için ilk fırsatta yanınızda olacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Ömür boyu sizleri mutlu görmek istiyorum.

Her şeyden önce sağlıklı bir şekilde doğan ailemizin son ferdinin, sağlıklı bir biçimde yaşam sürmesini diliyorum. Bizlere bu mutlu haberi verdiğiniz için çok mutluyum. Umarım, bir aile olarak harika yaşamınıza devam edersiniz.

Her yeni doğan insan bu dünyaya kendi, bereketi ile gelir. Bu bereket onu ve sizi hayatınız boyunca sarsın ve peşinizden hiç eksik olmasın.

Yeni dünyalımıza kocaman bir merhaba diyoruz.

İşe yeni başlayanlar için >iş tebrik mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

İlk kez bu duyguyu tadan siz anne ve babaya kocaman bir mutluluk diliyoruz.

Minik bebeğinizin, kocaman yanaklarından ilk fırsatta ısırmak için geleceğim. Yüzünden mutluluk eksilmeden büyür umarım.

Önünde bugünden itibaren kocaman bir ömür olan, ailemizin yeni üyesine hoş geldin demek istiyorum. Ömrünü hep doğru insanlar ile paylaşması ve zarar görmeden büyümesi dileği ile.

Küçük yavrumuzun doğum haberini aldığımda oldukça mutlu oldum. Ama beni daha harika duygular içinde hissettiren şey, ona benim adımla seslenebilmem olacaktır sanırım. Umarım, karakterine yakışır örnek bir insan olur.

Sevgili dostum, doğumun için geçmiş olsun. Yeni dünyaya gelen minik varlığınızın hayatı da umarım siz gibi, hep mutlu ve huzurlu olur.

Yazıyı Değerlendirin

Yorum yapın