Başsağlığı Mesajları

Başsağlığı mesajları yazımızda başsağlığı sözleri, vefat mesajları 2021 ve taziye mesajları bulabilirsiniz.

Başsağlığı Mesajları

Allah’ım size sabır versin. Allah sevdiği kullarını yanına alırmış. Mekanı cennet toprağı bol olsun. Başınız sağolsun.

Başınız sağolsun. Ölen merhum kardeşimize Allah’tan rahmet ailesine sevdiklerine bol sabır diliyoruz. Allah günahlarını affetsin.

Dünya bu ya bir saniyenin nefesinin kesilmesine bakar. Bu bir son değil başlangıçtır. Allah rahmet eylesin. Toprağı bol mekanı cennet osun.

Sahte dünyaya gözlerini kapatıp gerçek dünyaya gözlerini açan kardeşimize Allahtan rahmet diliyorum. Yakınlarına sabır diliyorum.

Allah rahmet eylesin. Toprağı bol mekanı cennet olsun. Tüm dualarımız merhuma. Rabbim tüm günahlarını affetsin.

Kimse kalıcı değil bu dünyada. Hepimizin gideceği en güzel yer sanırım orasıdır. Allah tüm günahlarını affetsin. Başınız sağolsun.

Ölüm hepimizin kapısına çalacak biranda. Her zaman gelecekmiş gibi yaşayıp dua edelim. Bugünde dualarımız merhum kardeşimize. Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.

Allah’ım cennetle müjdelesin ruhlarımızı. Günahlarımızı dualarımız ile affetsin. Başımız sağolsun.

Hayat 3 günlük diyoruz ya aslında öyle değil. Hayat bir anık. Ölüm her an kapımızı çalacak kadar yakın. Başınız sağolsun.

Ağlayıp yakınmak fayda değil kardeşim. Dua dua dua. Tek elimizden gelecek olan bol dualarımız. Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Güzel cennetini müjdelesin.

Her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayınız lütfen. Allah sizler bol sabırlar versin. Ölen kardeşimize de Allah rahmet eylesin.  Mekanı cennet olsun.

Bir anda güler bir anda ağlarız. Duayı hayatımızın her zaman en zirvesinde tutmalıyız. Bol dua ve sabır dilemekten başka çaremiz yok. Başımız sağolsun.

Allah sizlere güç sabır versin. Allah’ım mekanını cennet eylesin. Acınız acımızdır. Başınız sağolsun.

Topraktan geldik toprağa gideceğiz. İnsan doğar, yaşar ve ölür. Önemli olan dualarımızı rabbim kabul etsin. Başımız sağolsun.

İyi gününüzde olduğu gibi kötü gününüzde de yanınızdayız. Başınız sağolsun. Mekanı cennet toprağı bol olsun.

Önünde duramazsın, direnemezsin. Ölüm geldi aldı sevdiklerimizi. Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.

Hakkın rahmetine kavuşan merhuma yüce Allahtan rahmet ailesine bol sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun. Allah tüm günahlarını bağışlasın. Başınız sağolsun.

Fani dünyada her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Dualarımız sizinle. Rabbim bol sabır güç versin. Başınız sağolsun.

Acınızı yürekten paylaşıyoruz dualarımız sizinle başınız sağolsun. Allah’ım bol sabır versin.

Başsağlığı Sözleri

Bu acı günde yanınızda olmayı dilerdik ama maalesef çok uzağınızdayız. Kardeşimizin etrafında bulunan kişiler her zaman onu severlerdi. Mekanı cennet, toprağı bol olsun. Başınız sağolsun.

Her zaman bu dünyada kalacağımızı sanırız. Hiç gitmeyecekmişiz gibi çivi çakamayacağız bu hayata. O yüzden bir an önce dua etmeye, Allah’ın yakınına erişmeliyiz. Zamansız giden kardeşim, hiç hazırlıklı değildi. Ölümden korkardı ve her gece yaşamak için dua ederdi. Başımız sağolsun.

Hayat bir gül bahçesine benzer. Güllerin birisine tomurcuklanırken, diğeri solar gider. Merhuma Allah’ımdan rahmet, sizlere büyük bir sabır diliyorum. Başınız sağolsun.

Ölümü her nefes alan canlı bir gün tadacaktır. Allah’ım size sabırlar versin. Ölen kardeşimize cennetinin kapılarını açsın. Ruhu şad, günahlarını affetsin.

Topraktan geldiğimizi kabulleniyoruz da toprağa girmekten her an korkuyoruz. Ama bilmeliyiz ki bizim için en huzurlu taraf orası olacaktır. Günahlarımız kadar yanacağız ve sonrasında cennetin kapılarından içeriye girmeye hak kazanacağız. Kardeşimizin mekanı cennet olsun, Allah’ım ona cennetinin kapılarını arzulasın.

Acıyı kaderi bu dünyada bırakıp cennetin güzel yüzünü görmeyi nasip eyledi Allah’ım merhuma. Acınızı sizlerle paylaşmaktayız, başınız sağolsun.

.

Uzak değildir ölüm, herkese yakındır. Allah bütün herkese hayırlı ölümler versin. Günahlarım affedilsin, başımız sağolsun.

Tekrarı yoktur yaşamanın. Ölüm her an kapımızdaymış gibi hareket etmeliyiz. Böylelikle hazırlıklı olmuş oluruz. Kardeşimizin mekanı cennet olsun, toprağı bol olsun. Size de büyük sabır dilemekteyiz. Başınız sağolsun.

Gönlünüzde yaşadığınız keder bizlerinde gönlünde en derinde olduğunu söylememiz mümkündür. Merhum kardeşimize cennetini açsın Allah’ım geride kalan siz değerli dostlarımıza ise sabırlar dilemekteyiz. Başınız sağolsun.

Bütün mutluluklarınızı hep beraber paylaştık. Ama bugün bu önemli günde kardeşimizin cenazesinde olamamak bize çok büyük derinlikler sağlıyor. Yanınızda olmasak bile kalbimizin sizler ile olduğunu unutmamalısınız. Başınız sağolsun.

Sevgili dostumu kaybetmenin üzüntüsünü en derin de yaşıyorum. Onun bu gününde yanında olmamak beni ayrı bir hüzne yaşatsa da onun güzel bir yerde olduğunu biliyorum. Mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Bugün kalbimiz hüzünle, gözlerimiz yaşlı olsa bile Allah’ım onu cennetine koymalı. Mekanı cennet olsun. Sizin de başınız sağolsun.

Bu acı günde her daim yanınızdayım. İstediğiniz zaman burada olduğumu bilin. Beni arayabilirsiniz. Kardeşimin ailesi benim ailemdir. Mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun .

Ölüm asla bir son değildir. Aksine başlangıç olmaktadır. Ölen de yok olup gitmiyor. Allah sevdiği kulu yanına alırmış derler. Merhumun mekanı cennet olsun ve Allah’ım size sabır versin. Başınız sağolsun.

Bu acı günde yanınızda olmayı dilerdik. Fakat bedenimiz olmasa bile ruhumuzun her an orada olduğunu bilin. Başınız sağolsun.

Başsağlığı mesajları yazımızda vefat sözleri yayınladık.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat