Aşk Mesajları

Aşk mesajları ile sevgiliye güzel sözler gönderebilirsiniz. Sevgiliyi mutlu etmek aslında sandığınızdan kolay ona güzel bir bakış, tatlı bir söz ve bir tutam sevgi ile sizi seven kişileri mutlu edebilirsiniz. Tatlı bir söz aşamasında sizlere yardımcı olabilmek için aşk mesajları yazımızı hazırladık. Bu yazımızdan dilediğiniz aşk mesajını alıp sevgilinize iletebilirsiniz. Bu sayede mutlu olursa bizde mutlu oluruz. 

Aşk Mesajları

Ben yine uyuyamadım seni düşünmekten canım sevgilim, aklımı aldın başımdan istiyorum ki her an her Dakika sen ol yanımda, soğuk gecede kollarında ısınayım nefesin içimi ısıtsın yastığım senin kolların olsun, ellerin saçlarımda dolaşsın, öylesine çok seviyorum ki seni hiç bitmeyecek ben de ki bu sevgi.

Sen benim Allah’a durmaksızın ettiğim duamsın, dilerim ki ömrün ömrüme yazılsın, ellerimiz sonsuza dek hiç ayrılmasın. Yüzünün her zerresine saçının her teline kurban olduğum kadın, bu adam sana deliler gibi tutkun ve âşık.

Seni seviyorum demek az kalır manası taşıyamaz içimdeki sevginin karşılığını. Başka bir şey bu bendeki sevgin, öylesine fazla ki hani derler ya dünyalar kadar diye sevgilim. Huzur senin öteki adın, adın dilime yakışan en güzel kelimedir. Ve ben bozuk bir plak misali durmadan senin adını sayıklarım. Seni sevmek bu dünyada ki en güzel şey sevgilim.

Ben seni ilk görüşte değil, her görüşte âşık olup daha fazla tutuluyorum sevgilim. Aklımın odalarını senin hayalinle doldurup geri kalan her şeyi unutuyorum. Her güne seninle uyanmak, her gece başımı yastığa seninle koymak istiyorum. Çünkü seni deliler gibi çok seviyorum aşkım.

Denizin dibindeki kum tanelerini sayabilir misin? Sevgilim. Sayamazsın, işte benim sana olan sevdam da kum taneleri kadar ucu bucağı yok sana olan sevdamın. Ne seni sevmeye doyabilirim ben nede o güzel yüzünü görmeye, ömrümün sonuna dek hep kal benimle.

Bir parçası kayıp olan puzzle gibiydim ben sen gelmeden önce, sen geldin tam oldum o an işte. Gecelerime güneş gibi doğdun, karanlığımı ışığa boğdun güzelliğinle. Ruhumun ikizisin sen aşkım, her halimi anlayanım can yoldaşımsın. Eşsiz sevgilim ben sana aşığım.

Senin yanındayken zaman duruyor sanki her şey ve herkes duruyor. Bir tek sen ve ben oluyoruz o anda. Aşkımız başımızı döndürüyor alıp götürüyor uzak diyarlara ikimizi. Bir senin gözlerin ve bir senin sözlerin iyileştiriyor ruhumu, çünkü sen bu hayatta bana en iyi gelen şeysin sevdiğim. Hiç bırakma ellerimi, ayırma gözlerini gözlerimden bırak zaman akıp gitsin biz kalalım aşkımızla baş başa sevgilim.

Boşluktaydım ben senden önce, sonra sen geldin hayata bağladın beni, ellerimden tuttun kalbime en iyi gelen merhem oldun. İçtiğim sudan, yediğim yemekten seninle haz olur oldum, yaşamak neymiş seninle anladım ben sevgilim. Hayatıma aşk getirdin, huzur verdin ve en önemlisi sen bana sevgini verdin. İşte bu yüzden aşığım sana sevgilim.

Belki Ferhat değilim dağları delemem senin için ama ömrüm boyunca tutkun kalabilirim sevdiğim sana. Kalbimin orta yerinde sen varsın, adınla atıyor yüreğim her an her saniye. Kelimeler kifayetsiz kalıyor aşkımı anlatmaya, ama gözlerim anlatıyor en iyi senin nasıl deli gibi sevdiğimi.

Ruhumun ilacı sensin sevgilim, ilacımsın benim. Sensiz geçen tek bir gün bile düşünemem ki dönmez benim dünyam sensiz. Sen benim kaderime en güzel harflerle yazılan, kışımı yaza çevirensin. Çiçek bahçeleri içinde açan en nadide çiçeksin.

Aşkın tarifi nedir diye sorarsan eğer, aynanın karşısına geç derim sevgilim. Gördüğün her zerre aşkın tarifidir benim gözümde. Çünkü sen aşksın, sevdasın ve aldığım her nefessin sevgilim. Çünkü aşk senin öteki adın bebeğim.

Aşkın yüreğime akan bir nehir misali, başı yok sonu yok bendeki sevdanın. Kalbime köklerini salan koca bir çınar gibi, hiçbir zaman yıkılmayacak bendeki bu sevgin. Tek bedende yaşayan iki kişiyiz biz, nefesim sen kalbim sen, sen yoksan bende yaşayamam sevgilim zaten.

Aklıma her gelişinde yüzümde gülümseme oluyorsun, kalbimin ritmini değiştirip aklımı alt üst ediyorsun. Aşkın en saf halisin sevgilim, yüreğime nakış gibi işleniyorsun.

Seni gördüğümde kalbimde depremler oluyor sevgilim. Aşkım şiddetleniyor seni her gördüğümde nefesim kesiliyor sanki. Dilim lal oluyor, güzelliğin beni benden alıyor her şeyim.

Gözlerimde arıyorsun ya kendini, arama boşuna yârim, senin yerin gözlerim değil kalbimin en kıymetli yeridir. Taht kurdun sen gönül bahçeme, çiçek açtın ruhumda filizleri kök saldı her zerremde. Hükmünü sür dilediğin gibi, kölen olmana razıyım ben son nefesime kadar bebeğim.

Benim iki kelimemden biri sensin sevdiğim, nasıl olabilirim ki ben sensiz? Aşkına aşığım, sevdana vurgunum, kalbinde ilelebet tutuklu bir suçluyum.

Aşk mesajları ile sevgiliyi mutlu ettik fakat bu mesajlar yeterli gelemediyse aşk sözleri yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Yazıyı Değerlendirin

“Aşk Mesajları” üzerine bir yorum

Yorum yapın