Aşk İtiraf Sözleri

Sevdiğinize aşkınızı itiraf edebileceğiniz aşk itiraf sözleri yazımızda aşk itirafları, aşkını itiraf etme mesajları ve sevgiyi belli etme yazıları bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye aşkınızı itiraf etmek bazen çok zor olabilir bu gibi durumlarda güzel sözler göndererek alttan alttan yürüyebilirsiniz. 

Sevgiliye Aşk İtiraf Sözleri

Bilirsin beni; öyle çok sevgi sözleri dökülmez ağzımdan benim ama keşke bir de kalbimi görebilsen sevgili, işte orada çığlık çığlığa seni nasıl sevdiğimi haykırıyor yüreğim hırçın bir deniz gibi.

Dilimin ucunda bir kelime, ama gözlerine baktığım an tutuluyorum hep işte. Belki kızıyorsun bana anlatamıyorum sevgimi diye, gözlerim yetmez mi aşkımı anlatmaya, ya ellerim ellerine değince heyecandan buz keser benim. Ama dilim lal olur utanırım hep diyemem ama bu mesajımda bil istedim ben deliler gibi aşığım sana cennetten sürgün meleğim.

Sen benim ruhuma işleyen bir sevdasın, yüreğimi yakan aklımı başımdan alansın. Gözlerimi kör eden ellerimi ellerine kelepçeleyen bir kara sevdasın. Duy beni aşkım, sen beni ateşlerde yakan bir kara sevdasın. Tutkunum sana, aşığım ve deliler gibi yanığım sana.

Bu bendeki aşk, bende duracak gibi değil ki sevgilim, sana olan aşkımı yollara, dağlara, taşlara ve keşke denizlere yazabilseydim. Yinede anlatmaya yetmezdi inan. Hiçbir şeyle ölçülebilecek bir sevda değil bu bendeki ruhum ve bedenim tamamen sana ait sanki. Aklımın odaları hep seninle dolu ve her saniyem sana ait sevgili. Deliler gibi aşığım sana bir kez daha duy beni.

Sana olan aşkımı yazsam hangi roman alır ki, yetmez kelimelerim hiçbir cümle anlatamaz bendeki bu sevgini. Sen benim ömrüme yazılan en güzel yazım, yaşamakla bitmeyecek kaderimsin. Seni çok seviyorum her şeyim. Aşığım sana deliler gibi.

İçim seninle dolup taşıyor, düşüncelerim de hep sen varsın. Dinlediğim şarkıda, okuduğum kitabın kahramanı bile sensin. Söyle bana sende hissediyor musun bendeki bu sevgini? Yoksa tekrar tekrar söylemeli miyim seni ne kadar çok sevdiğimi?

Benim gözüme uyku girmez o güzel sesini duymadan, bir günüm geçmek bilmez o melek yüzünü görmeden. Ben yaşamaktan seninle zevk aldım bir tanem. Seni ne kadar çok seviyorum bir bilsen. Sadece sevmekte değil bu, aşkın bir değişik hali. Evet, aşığım ben sana sırılsıklam, gözlerim kör senden başkasına, kulaklarım sağır sesinden başka herkese. Duy beni sevgilim kör kütük aşığım sana.

Seni seviyorum demek az kalıyor sana be meleğim, ben seni sevmiyorum senin için ölüyorum. Sensiz hiç yaşamamışım ki ben, hiç nefes almamış, görmemiş duymamışım meğer. Hayatıma girdiğin günden beri bir gökkuşağı gibi doğdun üzerime rengârenk hallerinle. Umut dolu yarınlara seninle bakıyorum ben, hayallerimi hep seninle kuruyorum hiçbirinden endişe etmeden. Çünkü seninle her şey gerçek bebeğim, sevgi gerçek aşk gerçek. Aşkım ise sonsuza dek sürecek. Seni çok seviyorum yârim.

Hani diyorsun ya ne kadar seviyorsun beni diye, hani bir kelebek olsaydım seni severdim mesela. Ömrümün ilk ve son gününü seni severek geçirirdim her şeyim. İşte o kadar çok seviyorum seni. Aşığım sana sevmek ne ki.

Sen benim gönlümün sultanı kalbime taht kuran en büyük sevdamsın. Hayatımın anlamı başımın tacısın. Öyle süslü sevmem bilirsin ama şunu bil ki aşkın diğer adısın.

Seni sevmek bir günah olsaydı, ben cehennemde yanmaya razı olurdum her şeyim. Duramaz sevgimin önünde hiçbir engel senin için neler yaparım ben neler neler. Sadece inan bana, aşkıma sevdama ve sadece şunu bil bu adam sırılsıklam âşık sana.

Çok konuşmayı sevmem ben, ama sevmeyi çok iyi bilirim kadınım. Gözlerime bakınca anlarsın, kalbime dokunduğunda her atışında hissedersin sana olan sevdamı. Çünkü sen sevilmeyi en çok hak eden, uğruna ölünecek bir deli sevdasın. Şimdi aç kulaklarını iyi dinle, ben sana deliler gibi âşık ve etrafında pervane bir adamım.

Bazen sözler değil, gözler anlatır aşkı sevdayı. Duyunca değil de görünce ve bakınca hissedersin sevildiğini. Ben gözlerinde kendimi gördüğümden beri aklımı seninle bozdum kalbimi çıkarıp yerine koydum sevgili. Nasıl aşığım sana, nasıl tutkunum sana sözlerim değil gözlerim anlatsın aşkımın gerçeği.

İstiyorum ki ömrüm senin kollarında son bulsun, son suyumu senin ellerinden içmek nasip olsun. Bir yastıkta kocamak seninle birlikte olsun. Ben seninle sonsuzluk isterim daha ne olsun. Aşk olsun sevgilim, seninle aşk bana sonsuz olsun.

Öyle zor ki sevgilim, soğuk gecelerde seni düşünerek sensiz uyumak, sabah olmak bilmez hayalini kurarken. Seven insan sevdiğini hep yanında ister ama sevmek değil bu bende ki. Her an her saniye yanındayken bile özlemek aşk mıdır bilmem ama ben sana delicesine âşık ve tutkunum bebeğim.

Tekrar dünyaya gelseydim yine sana âşık olur ve seni yine delicesine çok severdim.

Aşk itiraf sözleri yazımızın sonuna geldik bu yazılar yetersiz kalmış olabilir sizi aşk sözleri yazımıza alalım orada daha romantik sözler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

.

3 Yorum

  1. cerel cerel 9 Ocak 2019

    Mükemel sözler var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat