Aşk Dolu Sözler

Aşk dolu sözler yazımızda aşk dolu sözler, aşka dair kısa mesajlar 2021 ve sevgiliye aşk dolu sözler bulabilirsiniz. 

Aşk Dolu Sözler

Bana öyle geliyor ki, hiç bir insan aşka karşı ilgisiz kalamaz. Ne kadar sert görünse de her insanın ancak aşkın dokunabileceği yumuşak bir karnı vardır. Herkesin aşka bakışı farklı olabilir ama özünde aşk, sevginin ve fedakarlığın karşılıksız olarak ancak bir kişiye vereceği bir sadakat yeminidir. Bazılarına göre değildir aşk. Aşk günü gün etmek, her gün başka biriyle gönül eğlendirmek olamaz, eğer oluyorsa bu aşk olamaz.  Aşk üstüne titrediğin bir çiçeği yaşatmak gibidir. Gecenin ortasında ya da günün en telaşlı saatinde ona ilgi göstermeni ister. Benim için sevgilim sen en nadide çiçeksin ve sana hayatımın sonuna kadar ilgilerin en büyüğünü, sevgilerin en güzelini vereceğime yemin ederim

İhtiyacım olduğunda orada olduğun için teşekkürler sevgilim. Dayanmak için omuz verdin, sabırla beni dinledin ve göz yaşlarımı sildin. Aşkın gerçeği buydu işte. Endişelerini dinleyen bir kalp, sana destek olan bir insanın çıkarsız desteği. Kalbimi verdiğim, aşık olduğum, beni ve aşkı hak eden sensin sevgilim. Ne olur varlığınla doldurmaya devam et dünyamı. Ağladığımda ve güldüğümde birlikte paylaşalım duygularımızı. Benim için bu dünyada yalnız sen varsın. Aşkı ben ancak seninle yaşarım.

Burada hayatımı nasıl daha iyi hale getirdiğini düşünerek, aşkının bana ne ifade ettiğini söylemeye başlayamayacağım. Çünkü bunu kelimelere dökmek çok zor. Yine de eğer hayatımda sen olmasaydın, ne aşkı tanırdım ne de onun var olduğuna inanırdım demek istiyorum. Benim gözlerimi açan, aşkı tanıtan sensin. Aşık olmanın ne olduğunu seninle öğrendim. Bu hayatı sadece senin aşkınla yaşamak ve sonlandırmak isterim. Benim ilk ve son aşkım.

Sevgilinize daha fazla söz göndermek istiyorsanız aşk sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Sana her zaman ne kadar inanılmaz olduğunu söylediğimi biliyorum. Sen inanılmaz bir kadınsın; Yapamayacağını düşündüğüm hiçbir şey yok.  Daha önce hissettiğim hiçbir şeye benzemiyor sana karşı olan hislerim. Biliyorum çok sabırsız bir insanım ve doğru olanı yapmak için çok çabalıyorum, ama seninle olduğum zaman kaderin bizi birbirimize doğru çekmeye uğraştığını görüyorum. Galiba buna aşk deniliyor. Daha önce böyle bir şey hissetmedim hayatımda. Aşık olmaktan mı korkuyorum yoksa seni kaybetmekten mi bilemiyorum ama tek emin olduğum şey sana aşık olduğum gerçeğidir bir tanem.

Sevgiliye Aşk Dolu Mesajlar

Uzun zaman önce karanlıklara bıraktığım ve bir daha asla bulamayacağımı düşündüğüm bir parçamı ortaya çıkardın. Bunu yaparak aşk sözleri söylemekten çekinen benim gibi birinin işini kolaylaştırdın sevgilim. Artık hiçbir şeyi gizlemiyorum. Yalan yok, duyguları saklamak yok, sen varsın ve sadece aşk var. Ama sadece seninle yaşamaya değer bir aşk varsa ben varım.

Senin için hissettiklerim beni her gün şaşırtıyor. Daha önce hiç hissetmemiştim böyle bir duyguyu. Tüm bu zamanlardan sonra bile, odaya her ne zaman girersen, kalbim hala deli gibi çarpıyor. Acaba aşk beni bambaşka biri mi yapıyor?  Bu paylaştığımız büyülü bir bağ ve onu kalbimin en derininde bir hazine gibi saklıyorum. Dokunuşun ateş gibi her yanımı yakıyor ama sen yanımdayken neden ellerim titriyor? Sana ve aşka tamamen teslim mi oluyorum yoksa?  Yine de seninle güçlü, seninle mutluyum. Seni seviyorum ve her zaman yanımda olmanı istiyorum. İnanamıyorum, aşk bana neler söyletiyor.

Seninle tanıştığımda, hayatım daha kötü bir durumda olamazdı. Kalbim kırılmış ve o kadar çok parçalara ayrılmıştı ki, toparlayabileceğimi bile sanmıyordum. Hayat artık yaşamaya değer görünmüyordu. Sonra sen geldin bir anda hayatıma. Gözlerimi ilk açtığım zaman, bir daha beni gülümsetecek biri olacağını ummuyordum.  Yüzünde öyle sıcak ve yumuşak bir bakış vardı ki, kalbinin güzelliğinin yüzüne vurduğunu daha o an anladım. Arkadaş olarak yola çıktık ve hayatımda ihtiyacım olan her şey sende vardı. Bunca kalp kırıklığı arasında bu kadar güzel bir aşk var olabilir mi, diye soruyordum kendime galiba sana ilk o günlerde aşık olmuştum ama bunu kendimden bile saklıyordum. Bu gün artık o gücü kendimde buldum ve itiraf ediyorum. Ben sana fena halde aşık oldum.

Sanırım bir sabah aşık olmuş bir insan olarak uyanacağımı hiç düşünmemiştim. Her gün sana bakıyor, her gün seni düşünüyorum. Hayatımın geri kalanını seninle geçirebileceğimi hayal ettikçe dünyanın en mutlu insanı ben oluyorum.  Seni kaybetmekten asla endişelenmemem gerektiğini biliyorum çünkü beni asla terk etmeyeceğini biliyorum. Gözlerine baktığımda bunu görebiliyorum çünkü orada aşkı görüyorum. Aşkın en saf halini. Bana hayal bile edemeyeceğim bu aşkı verdiğin için gökyüzüne adını yazmak istesem de, sadece sana bakıyor, ellerim titriyor ve ‘’aşkım’’ diyebiliyorum.

Aşk dolu sözler yazımızın sonuna geldik.

.

6 Yorum

 1. hasan hasan 22 Ekim 2018

  dağlar kadar güzel sular kadar serin bana bakn engüzell yerin o güzell gözlerin ♥♥♥

 2. Anonim Anonim 25 Aralık 2018

  Hadi git sende ?
  Beni senden daha çok sevene❤️
  Hadi git gideceksen geçikme?
  Beni senden daha sevene ?
  Hadi git gideceksen bekleme ?

 3. Yağız Yağız 3 Şubat 2019

  Bir kartalın kanatları altındayım …??

 4. Oğuzhan Oğuzhan 28 Şubat 2019

  Mahmur gözlerinden öpeyim sevgilim.
  Doyulur mu hem sana, her gün tekrar âşık oldukça
  Kıskançlıktan perişan olmam bundan.
  Bakmasın benim gözlerimden başka gözler sana benim gibi
  Duymasın o bülbül sesini kimse benden başka

 5. yelo yelo 1 Mart 2019

  ad koyunca bozulur diye isimsiz izinsiz içimden seviyorum seni

 6. selma aykır selma aykır 8 Nisan 2021

  Takvimin en güzel yaprağıydı seni tanıdığım o gün sevgilim 😍😘❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat