Aşk Acısı Sözleri

Aşk acısı sözleri yazımızda sevgiliye aşk acısı sözleri, aşk acısı ile ilgili kısa sözler 2021 ve aşk acısı mesajları bulabilirsiniz.

Aşk Acısı Sözleri

Ruhumun derinliklerinde açtığın ne yaraların kapana bildi ne seni bir an bile unutabildim, ne de bu duruma alışmamı zaman sağladı. Senin için söyleyebileceğim tek şey sadece “seni özledim” olur. Sen benim ne kadar acı çektiğimi anlarsın.

Ağlıyor olabilirim evet ama kendi içime ağlamaktan öteye geçmek değil. Çünkü bu acının ne bir tarifi ne de bir reçetesi var.

Senin bendeki varlığını anlatabilecek bir söz bulamıyorum bu yüzden susuyorum. Benden konuşmamı istemesinler içimde büyüttüm seni, konuşarak tüketmemi bekleme.

En anlamlı >ayrılık sözleri< için tıklayın.

Artık bu hayattan o kadar korkuyorum ki, benimle kurduğun hayalleri günü gelip başkası ile yaşamandan. Yanımda yoksun, ben hep eksiğim, zaten hayatta bu zamanları kollamıyor muydu ki?

Birlikte geçirdiğimiz güzel günlerin hatırına susuyorum. Yoksa bana yaptıkları, çektirdiğin acıları anlatmaya kalksam mahkemeler sana müebbet verir.

Fotoğraflarını yırtmadım bile, yaktım küllerini uzak diyarlara döktüm, bana aldıklarını hayrına başkalarına bıraktım. Ama zihnimdeki hatıraların, onların ne yapacağımı, nasıl sileceğimi bilmiyorum. Aslında bana acı veren senden bana kalanlar değil, yüreğimdeki aşkı doruklarında yaşarken bir hiç kimse gibi ortada bırakmandır.

Ne de güzel başlamıştı bizim hikayemiz. Sonunu getirmedik. Yarım kalan bir hikâyeden ne kitap olur ne de kimse okur. Şu an aynen böyleyiz. Ne seni atabiliyorum kafamdan ne de yaşayabiliyorum.

Okyanuslar gibiydi, senleyken, seninle kurduğum hayaller. Şimdi bunları aldın götürdün. Koca bir hayaller yığını, nerede yüzeceğini bilmeden kıvranıp duruyorlar.

Bana acımadığını biliyorum, belki kendine de acımamış olabilirsin. Ama anladığım bu güzel aşka nasıl kıyabildiğindir.

Çektiğim aşk acısı gün gelip geçecek, ben huzurlu bir şekilde yaşamımı sürdürebileceğim. Peki ya sen? Gidip dolanacak, gezecek, benim gibi birine rastlamayınca tekrar gelip gözlerime bakmayacak mısın? Nasıl olsa bir gün görüşeceğiz. İşte o zaman bu çektirdiklerinin hesabını sorma fırsatı bana geçecek.

Hiçbir şey için isyan etmiyorum. Olan oldu, bırakıp gittin beni acılarla yüz yüze bıraktın. Kızdığım tek şey kendimin bu kadar nasıl aptal olduğudur. Kalbim sana aitken, şimdi bir çöp kutusunda atılmayı bekliyor.

Biri gelipte hayatımı tiyatroya çevirse, senin bu oyunda yer alacağın tek kısım, oyun bittikten sonra sahneyi toplayan görevli olur.

Seni hala özlüyor olabilirim, içimde seni hala yaşadığım anlarda olabilir. Ama unutmaman gereken bir şey var sana olan sevgim tükendi. Sonsuzluk beni almadan önce, seni unutacağıma söz veriyorum.

Geç kalmak kötü müdür? Sanmıyorum ben sana geç kaldım, ilk başlarda acınası bir şekilde kötüydü. Ama şu an kendime değil sana acıyorum beni kaybettiğin için.

Bilgisayarda anlamadığın bir yer olduğunda geri sarabiliyoruz, kahve yapmak için ara verip filmi duraklatabiliyoruz. Ama hayatta bazı şeyleri ne geri alabiliriz ne duraklatabiliriz. En iyisi mi ben geleceği bakayım, izlediğim kötü filmleri unuttuğum gibi seni de unutacağım bir gün.

Aşk Acısı Mesajları

İki deliydik bizde, birbirine hiç ama hiç uymayan iki aşıktık. Ne zaman fark ettik ve bu hale geldik bilmiyorum. Ama acısı halen içimde geziniyor.

Mutluluk benim hayatımda kısa bir film şeridi gibi aktı gitti. Şimdi geride vizyondaki gibi dram filmi var.

Ben bugüne kadar kendim dışında hiç kimseye beddua etmedim. Ama seni gördüğüm gözlerine tutulduğum her güne lanet ediyorum.

Ruhum düğümleniyor, nefes alamıyorum, umudum bile benden kaçışıyor. Vaz geçtim artık kendimden, ondan, bundan, şundan, bu hayattan ve en önemlisi de senden.

Son sözü ben asla söylemedim. Bu ilişkinin, her şeyim olduğunu sana daha nasıl anlatabilirdim ki? Senin açından gerçek bir aşk olmadığının farkına vardığımda ise gerçekten oldukça geç kalmıştım.

>Yalnızlık sözleri< için tıklayın.

Gururumun önüne geçtim, senin yanına her defasında ben geldim. Haklı olduğum zamanlar olduğunu biliyorsun, bunu hiçbir zaman sorun yapmadım. Seni kaybetmektense her şeyimi sana feda ettim. Ama ne kadar çaba göstersem de her şey olacağına vardı. Şimdi ayrı yollarda dikenler içinde sürünüyorum.

Karşıma yeniden çıksan, bana gelsen, yaptığın her şey için özür dilesen, yeni başlayalı desen de artık geçen gitti bitti. Oda da duran çaydanlıktan farksızım. İçimde çay var ama sana karşı soğuğum.

Güneş gitti yerini aya bırakmadı bugün. Işıklar her gün olduğu gibi yanmadı. Elimde bir mum seni arıyorum sokaklarda. Ama biliyorum ki bir rüzgâr çıkacak ve son kalan ışığımı da söndürecek.

.

İçim içime sığmazdı. Kalbim seninleyken dengesini yitirirdi. Gittiğin günden beridir, içimde koca bir boşluk var. Kalbim mi o artık atmıyor ve ruhum acıma ağlıyor.

Küçükken düştüğümde ağlardım, annem gelir büyüyünce geçer derdi. Bazen ne kadar büyürsen büyü bacı acılar hiç geçmiyor.

Anlatmak istediğin ama anlatamadığın duygular olur bazen. Kelimeler dilinizin ucuna kadar gelir ama ağzınızdan derdinizi anlatabilecek bir tek kelime çıkmaz. Senden sonra bana olanlar, bana uçsuz bucaksız bir çölde geziyorum hissi uyandırıyor. Çevremde insanlar var ama ben hiçbirini görmüyorum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat