Ağlatan Sözler

Ağlatan sözler yazımızda etkileyici ağlatan sözler, 2020 yürekten ağlatan mesajlar ve üzücü ağlatan laflar bulabilirsiniz.

Ağlatan Sözler

Sahte içi boş, beyni boş insanlara değer verirsen hücre her zaman biz kendimiz oluruz. Bu hayatta hep gerçek sevgiye önem verdik ama orijinal acılar hiç yaşayamadık. Sahte gönüllerin, sahte aşklarına artık ihtiyacımız yok bizim. 

Güçlüyüm artık, içi boş sevgilerden arındığım için. Güçlüyüm artık kendi benliğime döndüğüm için. Ve güçlüyüm artık aşk için arayışa girmediğim için. Sahte sevgilere selam olsun, çirkin gönüllere selam olsun ben yokum artık. Hepsi sizin olsun, üstü size kalsın.

Bana öğrettin sen adım adım her şeyi. Hayatın saçma yüzünü. Sen öğrettin hayatın diğer yüzünü. Sen aşkı öğretmiştin bana, ama ona da inancım kalmadı. Her şey gibi ondan da soğuttun beni. Soğudum her şeyden aşk gibi. Soğuttun beni hayattan, kendinden, her şeyden. 

Seni yağmurlardan bile kıskanıyorum. Tenine ve sana değdiği için. Sen ise bir zerre sudan bile kıskanmadın beni. Bir kaşık suda boğuldum, yine seni sevmekten vazgeçmedim. Dağlara, taşlara adını yazdım ben ey sevgilim. Ama sen başka dağ ve taş seçtin sevgilim.

Boş boş sevgiyi, ilgiyi göstermekle seviyorum demekle bu iş olmaz. Belli edeceksin, göstereceksin ilgini, göze alacaksın sevdiğin için. Yapamam diye bir şey yok, ben senin için her şeyi yapıyorsam sende göstereceksin sevgini. Aşk engelleri aşmayı sever. Ben senin için engel hiç tanımadım ey sevgili.

Öyle bir devire gelmişiz ki, insanları tanımaktan onlarla arkadaş dost olmaktan korkar olmuşuz. Hep darbeler yedim dostlarımdan, hayattan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Bu hayatta yanlış seçimler, yanlış tercihler yaptım her zaman. İnsan almak istemiyorum artık hayatıma, yalnızlığımla mutluyum artık. Zarar görmektense hayatımda yalnızlığımla kalırım daha iyi.

Taşıdığın yürek kadarsındır. Ya taşırsın o yüreği, ya kaldıramazsın o yüreği. Her yürek sevemez gerçek aşkı. Sevmek yürek ister. Sen aldın gittin yüreğimi, bende ne kaldı ki. Her şeyi alıp götürdün benden, bana kalan sağlar al senin olsun hepsi. Gam yemem artık senin gidişinden sonra. Bütün yollar, her şey seninle olsun. 

Üzücü Ağlatan Laflar

Gittin ve gidişinin ardından hiçbir şey yapamadım. Gidişin mutsuz etti dünyamı. Gittin ya, arkandan bir şey bile yapasım gelmedi. Yapamadım. Gittin öylece arkana dönüp bir kez bile bakmadan. Kalan sağlar senin olsun, ben istemem. Al götür her şeyi, senden yana bana hiçbir şey istemem.

Umudumun yıkılması için kimseye o hakkı tanıtmadım ben. Kimseye müsaade verip yıkılmasına izin vermedim. Hayallerim ve umutlarım beni sadece hayata tutturan şeyler artık. Sen giderken umutlarımı da alıp gittin, senden sonra depremzede gibi oldum ben. Yıkıldım, yıktın beni. Sana soruyorum mutlu musun ey sevgili? Çöküşüm hoşuna gitti mi? 

Geç kalınmış veya yarım kalınmış bir şeylerin artık vakti yoktur bu hayatta. Yarım kalmış bir şey, yarımdır artık. Dolduramazsın diğer yanını. Aynı kalp gibi

>Acı sözler< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Kalp elmaya benzer. Elma ise aşka benzer. Bir elmanın yarısı, diğeri olmadan tamamlanmaz. Ben diğer yarımı kaybedeli çok oldu, hayatta hep yarım olarak devam ettim. Tek tabanca ve yalnızlığımla kaldım tutunmaya çalıştım bu hayata.

Hiçbir şey bilmek istemiyorum. Kendi halimle meşgulüm artık. Kim ne yapmış, kim kimi sevmiş artık umurumda değil. Hayat mücadele edenle beraberdir. Ben mücadelemi de bıraktım salladım artık her şey gibi. Yalnızım çok mutsuzum. Yalnızlığımla mutlu olanlar var. Duyup mutlu olanlar. Ben sağ, sen selamet ettim hepsine. Kimin ne dediğini umursamadan, kulak asmadan

Bana geleceksen, hayal kırıklığıma uğramadan gel. Bana gelmek istiyorsan, kalbimdeki acılarıma dokunmadan gel, geleceksen. Oraya girme, orası çok yoğun duygular içinde. Oraya dokunma, oraya girmek için heves etme. Müsaade etmem, kalabalık orası yoğun şekilde. Acılarıma ortak olacaksan da gelme. Mutlu edeceksen gel, üzmek yıpratmak için değil. Yoğun enkaz altındayım, elimi tutacaksan kaldıracaksan gel. 

Kimseye değerinden fazla değer vermedim, göstermedim. Biliyorum ki, sonunda ben üzülen olacağım. Biliyorum çünkü kimseyi ne taşıyacak halim kaldı, ne de teselli edecek. Tam tersi, beni ayakta tutacak şeyler görmek istiyorum artık.

Bu hayat yeterince yordu beni. Değer verdikçe, kaybeden ben oldum. Herkes artık ederi kadar sevgi verip, ilgi veriyorum. Artık ona da lüzum yok.

Hayat kısa, ömür akıp geçip gidiyor. Herkes keşke para, maddiyat, servet yerine manevi destek verse birbirlerine. Her şey gelip geçici ama maneviyat kalıcıdır. Şu kısa hayat için insanlar birbirini kırıp üzüyorlar çevremde ki herkes. Üzmeye, üzülmeye gerek yok ömrümüz den çalıp, boş şeyler için. Yeterince yorgunum ben zaten.

Kızgınlıklarımı kime nasıl anlatacağım bilmiyorum, kendi kızgınlıklarımla başbaşayım ben. Kime ne anlatsam, dönüp bakmadan gidiyor. Kime kırgınlığımı anlatsam, dinlemeden umursamadan çekip gidiyor. Hayat dedikleri bu olsa gerek, sahte boş insanlık.

İnsanlık, sahte dostlara insanlıklara yer verilmiş artık. Oysa ben öyle olmadım hiçbir zaman. Kaybeden, yıkılan yine hep ben oldum. Herkes kendi ekseninde dönüp giderken, ben savaşmayla uğraştım her zaman, savaştım bu hayatla.

Ağlatan sözler yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Değerlendirin

Yorum yapın