Afilli Sözler

Afilli sözler yazımızda birbirinden afilli güzel sözler bulabilir bu sözleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Afilli Sözler

Asıl zengin, senin kokunu doya doya alabilecek olandır.

Hayalden öteye giden yol değilsin. Yaşananlar büyük bir masal. Bizler kendi halinde aşkı arzulayanlarız. O kadar hayal kurduk ki, hepside bizi aşar.

Aklıma her gelen başıma geliyor da, bir gönlümden geçen yanıma gelemiyor nedense.

Göz yaşlarımız ile yıkanmış bir aşk bu. En temizinden, en safından. Tattırır mı dersin bunca özlem bize vuslatı?

Önemini yitirdi artık gidecek dediklerim ve gidip de gelmeyen. Kader deyip, başlamak gerekir artık yeniden.

Neden sevdim ben seni bu kadar? Bakmaya tenezzül etmeyen gözlerine mi bağlandım? Yoksa hiçbir zaman sevmeyecek yüreğine mi aldandım? Neden sevdim bilmiyorum ama, ben sana delice yandım.

> Havalı sözler < yazımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Sen ağlasan uzaklarda, benim yanaklarım ıslanır burada. Nasıl bir deli sevdadır, nasıl bir kara sevdadır? Senin yüreğine acı düşse, dünyanın diğer ucunda benim gözlerimi kanatır.

Hayallerimin suya düşmesinden korkmuyorum artık. Düşe düşe, artık iyi bir yüzücü oldular çünkü.

Aldanma böyle boynu bükük kaldığıma. Bazı şeyler içimden geldiği için değil, içimden gidenler içindir.

Rüzgar ateşi harlandırır. Yalnızlıksa aşkı canlandırır. Her ayrılık koparıp atar sanma seni benden. Beni sana daha çok bağlıyor, hasretken vuslata duyulan özlem.

Önemi yok artık ayrılığın. Mevsimine kapılıp, çiçek bulamadığım aylar gibisin. Varsın, hep vardın evet ama, varlığınla bana güller deremiyorsun.

Bir gün öyle çıkmalısın ki karşıma, her baktığımda gözlerine, ilk defa görmüş gibi aşık olayım. Öyle bir bak ki gözlerime, sen baktıkça ben bir dem daha orada kalayım.

En büyük cömertliğimle, tüm kalbimi verdim ben sana. Hata benim değil, kendi derdine yan ey sevgili. Kıymet veremedin sen bana.

Fiyakalı Sözler

Afilli sözler yazımızın bu bölümünde fiyakalı sözler bulabilirsiniz.

Yolların uzak olması, asla fark etmez gerçekten sevenler için. Çeşitli mazeretlerle karşındaysa, hiç düşünme acı çeksen de vazgeç. Üzüntüne hiçbir şey değmeyecek, senin dünyaları verdiğinde, seni mutlu etmesini bilecek.

En derin yaralarıma sarmalayıp sakladım ben seni. Biran aklımdan çıkacak olsan, kanatıyor her yerimi. Zaman kapatmaya yardımcı olmak istese de, ben dayanamıyor kanatıyorum yine.

İnsan geride bırakırsa mutlaka özler. Ama her zaman yanında olanlardan, zamanla sıkılır. Yanında olanın belki kıymeti olmaz. Uzakta olanın adı aşk olur. Ulaşamayacak olduklarına tutulur.

Aşıksan, mutlaka gittiğinde ağlarsın. Göz yaşların bittiğinde ise, boşa ağladığını anlarsın.

Bazılarına anne babaları dolu ağızla konuşmamaları gerektiği kadar, boş kafayla da konuşmamaları gerektiğini öğretseydi keşke. Gereksiz ve beyinsiz insanlardan geçilmez oldu.

Öyle büyük hiçliklere muhtacım ki şuan. Küçük ama küçücük bir mutluluk tek istediğim. Hatta o kadar küçük olsun ki, kimse benden onu isteme ihtiyacı hissetmesin kendinde.

> Sert sözler < yazısı dikkatinizi çekebilir.

Hayatı geride bıraktıklarından ibaret sayma asla. Gelecekte seni bekleyen güzelliklere haksızlık yapma.

Gerçekten birini çok sevmişsen, aranızdaki mesafeler birer sayıdan ibarettir.

Bazen aşkta uzaklık, yakın olmaktan çok daha iyidir. Yakınken kaybetme korkusu varken, uzakken kavuşmak gibi bir umut vardır.

.

Zamanla geçmeyecek şeyler vardır. Bildiğim, insan zamanla yaşlanıp ölecek, geçmesi gereken hiçbir şey asla geçmeyecektir.

Bazı insanlara hiç güvenmemek gibi, çok doğru seçimlerimde oldu benim. Sağ olsunlar, onlarda beni hiçbir zaman yanıltmadı.

En büyük hatamı, gelecekte belki bir gün gelir lazım olur diye, kenara kıyıya biraz mutluluk saklamayarak yaptım. Bu konuda tutumlu davranmam gerektiğini, çok yalnız kalınca anladım.

Hayallerin aşırı hız yapmasın. Gerçeklere çarparak durduğunda, büyük bir facia yaşabilirsin.

Afilli Laflar

En afilli laflar bu bölümde sizlerle.

 Ben eksikleriyle seversen, herkes fazlasıyla sevmiş ona yanıyorum.

Umutlarım bir okyanus gibi, bir gökyüzü gibi sonsuzdur. Yalnızlığım ise, kendi içinde ayrı bir yalnızlıktır.

Hayatta kalabilmekten daha önemlisi varsa, o da hayatta insan olarak kalabilmektir.

Bazen aşklarda ikinci bir şansa yer vermemelisin. Vefasız olan sevgiliye, ilkinde derinden yaraladığını, ikincide öldürme fırsatı vermiş olabilirsin.

Bugün birilerini haksız yere mutsuz edersen, yarında seni haksız yere mutsuz edecek birileri mutlaka çıkar. Hayattır bu. Bazen insanlar, tanımadığı birinin intikamını alır.

Aynada baktığın yüzden utanacak kadar yüzün olsaydı, emin ol ki aynaya bakmaktan korkardın.

Beni afili mutluluklarda arama. Bir yalnızlığın içinde saklıyım ben. Bazen en lanet mutsuzluklarda gizlidir yüreğim. En büyük acılara gark olmuş bir hayat yaşasam da, asla bükülmeyecek bu bileğim.

Parayla kazanamayacağın en büyük servet, ellerini tuttuğunda seni mutlu edecek bir sevdiğin ve ailen olmasıdır. Sayıları azda olsa, yüzünü güldürecek insanları hayatına almandır. Gerisi mi? Boş ver! Bir çoğu dış kapının dış mandalıdır.

Ayaklar altına düşüp şikayet etmemek için, el üstünde tutulduğunda kıymet bileceksin.

Yaşadığı mutluluğun bedelini fazlasıyla ödeyenlerin, hiç kimseye gönül borcu yoktur.

Ben bu hayatta iyisiyle kötüsüyle, ne yaşadımsa bir başıma yaşadım. Tüm yaşadıklarımın hesabını da, fazlasıyla ödedim. Kasadaki müşteriye hesap sorar gibi, kimsenin benden hesap sormaya hakkı yoktur.

Sevgimle var olup da, kendisini her şeyin üzerinde gören insanlara hayranım. Oynadığın bir oyunsa, onunda kuralını ben koyar, oyunu da senide istediğim zaman ben bozarım.

Afilli sözler yazımızın sonuna geldik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Powered by WordPress - Copyright ©2020 Güzel Sözler tüm hakları saklıdır. Tüm şikayet, öneri ve sorularınız için İletişim'e geçiniz.
Güzel Mesajlar
Reklamı Kapat